online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - Forums >> Mesaj 58684 >> Re:
  Giriş / Yeni Üyelik
:: Ana Sayfa  ::  Foto Galeri  ::  Solhan  ::  Hesabınız  ::  Forumlar  ::
Solhan.Net
 Ücretsiz Üye Olun
 Favorilere Ekleyin
Ana Menü
 Ana Sayfa
 Forumlar
 Foto Galeri
 Videolar
okkucuk.gif Köylerimiz
okkucuk.gif Yüzenada
okkucuk.gif Bingöl Hakkında
null.gif ________________
 İSLAM KÖŞESİ
 Kur'an Alemi
 Hadisler
 Siyer-i Nebi
 Büyüklerimiz
 İslam Tarihi
 HİZMETLER
 Haberler
 Haber Ekle
 Şiir Evi
 Programlar
 Linkler
 Anketler
 E-Devlet
okkucuk.gif Zazaca
 ÜYELER İÇİN
 Hesabınız
 Özel Mesaj
 Üye Listesi
 Messenger
 Solhan.NET
 Bize Ulaşın
 Site Haritası
Mezunlar Bölümü

Bu bölümde yer alan eski arkadaşlarınıza ulaşabilir ve kendinizi ekleyerek onların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Tıklayın!
Üye Menüsü
Merhaba Misafir

Henüz üye değilseniz, Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Üye Adı:
Şifre:
Giriş:

Sep 24, 2017ubetavo Sep 24, 2017etyvurac Sep 24, 2017uwuja Sep 24, 2017arinuhep Sep 24, 2017ylyfyqug  Bugün: 5
Dün: 4
Bekleyen Üyeler :134
Toplam: 13214

Şu An Bağlı
Ziyaretçi: 94
Üye: 0
Toplam: 94

İstatistikler
 Bugün   :22339
 Dün      :40829
 Toplam :45580507
İsrail'i Boykot Et
Reklam
Kimler Sitedeydi?
ubetavo: 59 dakika önce
etyvurac: 2 saat, 38 dakika önce
uwuja: 5 saat, 28 dakika önce
arinuhep: 6 saat, 1 dakika önce
ylyfyqug: 13 saat, 16 dakika önce
icuwavah: 14 saat, 58 dakika önce
usyvaja: 20 saat, 19 dakika önce
ugepyhiwa: 1 gün, 43 dakika önce
nicoleh7: 1 gün, 7 saat, 51 dakika önce
fifa17coins: 2 gün önce

Uzaydan Solhan
Büyük resim için tıklayın.
Uzaydan Solhan
Ayrıntılı görmek için resme tıklayın!

Sözlük

16 Dilde Çeviri

Link İstatistik
Toplam Link: 72
Toplam Kategori: 7
Toplam Ziyaret: 63985

Yeni Eklenen
Siteler

· 1: SOLHAN EĞİTİM DERNEĞİ
[Hit: 484]

· 2: www.cevatkose.com.tr
[Hit: 411]

· 3: Netfaresi.org
[Hit: 629]

· 4: Sukyon Köyünün Web Sayfası
[Hit: 432]

· 5: Online İlan Yönetim ve Takip Sistemi
[Hit: 772]

· 6: Solhan.org
[Hit: 1213]

· 7: By Elcewad
[Hit: 623]

· 8: Yazılım-Donanım-Php-Asp-linux
[Hit: 522]

· 9: Omeran.Net
[Hit: 794]

· 10: careerjet.com.tr – Türkiye'deki bütün iş ilanları
[Hit: 833]

En Çok Ziyaret
Edilen Siteler

· 1: Bingolonline.com
[Hit: 2437]

· 2: Solhan'ın İnteraktif Sitesi
[Hit: 2362]

· 3: Murat Köyü
[Hit: 1926]

· 4: Ab-ı Hayat
[Hit: 1918]

· 5: Ş. K. Ersin Ateş İlköğretim Okulu
[Hit: 1744]

· 6: Bingöl Emniyet Müdürlüğü
[Hit: 1666]

· 7: Girvas Web Sitesi
[Hit: 1662]

· 8: Solhan Atatürk İlköğretim Okulu
[Hit: 1600]

· 9: irfanreklam
[Hit: 1543]

· 10: Genç Belediyesi
[Hit: 1518]

Destekleyenler
 Canliradyo.gen.al

NOT: Üyeler ve misafirler tarafından yazılan tüm yorumlar sahiplerine aittir ve sitemiz sorumlu tutulamaz.
Solhan.Net :: Başlığı Görüntüle - Yaşasın Boykot Kardeşliğimiz!
 Forum KılavuzuForum Kılavuzu   AramaArama   GruplarGruplar   HesabınızHesabınız   Kişisel MesajlarKişisel Mesajlar   Oturum AçOturum Aç 

Yaşasın Boykot Kardeşliğimiz!
Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Forum Anasayfası -> İslam Hakkında
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  

Müslüman kanı içen siyonist firmaları boykot ediyor musun?
Dikkat etmiyorum
12%
 12%  [ 10 ]
Evet
80%
 80%  [ 64 ]
Hayır
7%
 7%  [ 6 ]
Toplam Oylar : 80

Yazar Mesaj
Murat-Bayar
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: Pzr May 25, 2008 5:17 pm    Mesaj konusu: Yaşasın Boykot Kardeşliğimiz! Alıntıyla Cevap Gönder

Dev bir kinle bakıyorum sana ey kırmızı COCA COLA kutusu!

Oraya buraya değil tam da bağrıma bağrıma attırdığın bombaların ateşi sarıyor ruhumu!

Düzden bakınca zulüm görüyorum,tersten baktığımda inkarındaki şifreyi!

Zaten ancak Bir Siyonist Zekası’nın işi olabilirdi,

şişesinde “Mekke Ve Muhammed’e Hayır” yazan zehirli sıvıları

Muvahhid Mekke Muhalefeti’ne ve Eşsiz Lider ve Önder Resul Hz.Muhammed’e(s.a.v) sevdalı insanlara içirip sonra buradan gelen Cola-Dolar’larla Müslüman kardeşlerini katletmek iğrençliği…

Ne TANG’ini kabul ediyorum soframa ne CAPPY’ini!

FANTA FANTA FANTA içtiğimde Çanta Çanta Bomba verdiğimi biliyorum lanet olasıca ordularına!

“Susuzluğunu Dinle” diyen sese inat “Filistin’i Dinle” diyor içimden bir ses SPRİTE’nı iterken!

MARLBORO pakedine baktığımda şarjör görüyorum, sigarasına baktığımda M-16 veya Uzi mermisini!

Tek bir dal izmarit ile tek bir merminin maliyetinin de satış rakamının da neredeyse aynı olduğunu öğrendiğimde kalakalıyorum!

”Allah’ım” diyorum !...“İçmeyerek kaza edemem,zira on sene içtim,maaş verir gibi para verdim,şu kuluna para nasib et de yolunda harcayıp bari bunlara verdiğim paraları kaza etmiş olayım Ya Rabbim!..”

Bu arada sigara içen insanlara da “Onu içmen kadar efkara sebeb bişi mi var” diye soruyorum!

”Dikkat et! Her içtiğin sigarayla bir mermi sıktırabilirsin bak kardeşlerinin kafasına ama ” diye ekliyorum “Radikal” damgası yeme pahasına!

Yahudi PHİLİP MORRİS ve diğerlerinin paketlerinin üstündeki aslanlara da,

PEUGOT marka arabaların üstündeki aslanlara da kafam takılıyor!

Çünkü ben onlara bakınca,Allah’ın Aslanı Hamza’nın katillerini ,

Resul’un Aslanı Ali’nin hainlerinin zihniyetlerini görüyorum!...

PEUGOT hızlı kaçarmış!...Azap meleklerinin zaman mefhumu bile yokken kim nereye kaçıyor,gülüyorum..

VOLVO dünyanın en güvenlisiymiş!...İsrail’e gidecek paraları verip içine binildiğinde direkt ateşe giden araba nasıl güvenli olur merak ediyorum!...

En az siyon kardeşlerinin sembolu aslan kadar tehlikeli olduğunu biliyorum NESTLE’nin ambalajındaki güvercinin…NESTLE’nin çikolatasını,gofretini mi yemişim ki NESTLE SUyunu veya yeni aldıkları ’sini içeyim!

Su demişken; COCA COLA’nın bırak kolasını ne TURKUAZ ne DAMLA SUyu’nu içmiyorum!...

Baktım ki ALGİDA’nın arkasında UNİLEVER yazıyor,almam efendim almıyorum!

Bula bula MAGGİ çorba mı içmişim ki sonrasında LİPTON’unu, NESCAFE’sini zıkkımlanacağım?

NESCAFE’den ve JACOBS’tan çıkan dumanla Gazze’den ve Bağdat’tan yükselenin benzerliğini fark edemeyecek kadar da saf değilim!

Irak,Filistin,Çeçenistan,ordan,burdan değil hiçbir yerden ve hiçbir şeyden verdikleri haberlerinde güvenmiyorum CNN’e,NTV’ye,REUTERS’e!...

Huy işte!Hucurat üstü müydü “Hucurat 6” mı ne?!...

FOX,adı gibi tilkilik yaptı,TGRT’yi alıp Yahudi-Neocon birliğini Türkiye’de bir medya sahibi daha yapmakla…

Malum,sadece iki hafta var HÜRRİYET GAZETESİ ve İSRAİL’in doğum günleri arasında…Rastlantı işte…

NTV’nin ve GARANTİ’nin sahipleri Şahenk’ler de AMERİKAN-İSRAİL ortağı GENERAL ELECTRİC’le el sıkışmışlar bir de…

Duy da inanma!...Oku da inanma!...

Evet Evet ! Budur !

Oku ama asla inanma!...Duy ama asla inanma!...

Bir de NATIONAL GEOGRAPHIC var ki Yahudi Darwin’izm’in Türkiye Temsilciliği sanki!O da Şahenk’lerin…Seyrettirmiyoruz çocuğumuza!

NİKE..LEE …ADİDAS-SOLOMON veya LEVİ’S…Giymiyoruz ve giymeyeceğiz!

UNİLEVER… PROCTER&GAMBLE…JOHNSON&JOHNSON kokmuyoruz ki L’OREAL,VİCHY , LANCOME veya ARMANİ sürünelim!

“Bu TİMBERLAND ile şu DOCKERS çok güzel dururdu üzerinizde” diyen tezgahtara aldırmıyoruz…“TİMBERLAND İtalyan, DOCKERS Alman’dı ama ikisini de Amerikalı Yahudiler aldı ve biz onlardan alışveriş yapıp Müslüman kardeşlerimize ihanet etmiyoruz” diyerek şoktaki tezgahtarı bırakıp dükkandan çıkıyoruz!

Gelirinin tamamına yakınını düzenli olarak İsrail’e gönderen şirketler listesindeki MARKS&SPENCER’a ibretle bakıyorum!

PHİLİPS’ten, IBM’den, NOKİA’dan başka tercih edilebilecek teknoloji kalmadı mı diye düşünüyorum…

Zira,dayanışmaları ve sonuçları gözümüzü yaşartıyor! Kanımızı döküyor! İşte bundan dolayıdır ki;

Müslüman kardeşlerimizle rabıtalarımız baki,muhabbetkar tasavvurları gönüllerimizin bembeyaz listelerinde daimi olmalı ama emperyalist zalimlerin markaları her zaman kara listelerimizde kalmalı!

Bu kara listelerdekilere para ve moral vermiyoruz ve vermeyeceğiz!

YAŞASIN BOYKOT KARDEŞLİĞİMİZ!

“Ali’nin”…”Ömer’in”… “Ahmed’in…”diye marka yapsan gülüp geçecek ümmetin YAKUB’UN veya LEVİ’nin veya MC DONALD’ın deyince yağmalarcasına rağbetini anlamıyorum!

Ne Osmanlı Mutfağı diye koca bir sofrası olan kadim milletimin ne de yetmiş çeşit baharatla yedi yüz çeşit yemek çıkartan Arap kavminin MC DONALD’S ve BURGER KİNG Hayırseverliğini çözemiyorum!...

Tek bildiğim hamburger arası zulüm yemediğim!...

Bir de dalga geçer gibi “Ateş Seni Çağırıyooor” diye kampanya yapıyor elin gavuru da hala yiyor bizim Ayşe veya Ali!

Siz…Biz…Hepimiz…Kardeşlerimize saldıranlara,bacılarımızı kirletmeye çalışanlara para ve moral vermiyoruz ve vermeyeceğiz!

Alışveriş yapacak bir tek Fransız Yahudileri’nin CARREFOUR’u mu kaldı dediğimde arkadaşımın yüzündeki şaşkınlığı unutamıyoruz!

Yoksa bizim ferasetsizliğimizden ve basiretsizliğimizden başka sermayeleri mi var sanıyorsunuz?

Durumlar üstü kabul ederek düzenli kıldığı namazlarında günde beş defa uluslararası çıkış yaparak Kabe’ye yönelen bizler…

Her Ettehıyyatü’nün aleyna’sında…Her Rabbena atina’sında kardeşlerini hatırlayan bizler…

Sizler…Bizler…Hepimiz…

Rabbimiz Allah’ın düşmanlarına ve Peygamberimiz Hz.Muhammed’in inkarcılarına para ve moral vermiyoruz ve vermeyeceğiz!

Bu yaptığımızı da kınayanın kınamasından korkmadan veya şaşıranın şaşkınlığına aldırmadan yapacağız , yayacağız ve tavsiye edeceğiz!

“Az” alınmasını değil “hiç” alınmamasını sağlayacağız!

Biz,para verip sonra bu parayla yakılacak yıkılacak el değil siyon aslanının pençesini kıracak eliz!

(Alıntı)
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Google Reklamları

Tarih: Reklam    Mesaj konusu: Solhan.Net

Başa dön
turistzaza
Solhan.Net Sevdalısı
Solhan.Net Sevdalısı

MesajTarih: Pzr May 25, 2008 7:40 pm    Mesaj konusu: Re: Yaşasın Boykot Kardeşliğimiz! Alıntıyla Cevap Gönder

Bismillah bi bu eksik desene benim idam edilmem lazim benim patron bu yazilari görse he r hlade kendini asar ama umrunda degilki kazandigi paraya bahiyor valla biz burda aliyoruz ve satiyoruzda
Allah o yüzden belamizi vermis desenize ben kendime yeni bi is bulam en iyisi
a_l_i12
Kırkı Çıkmış Üye
Kırkı Çıkmış Üye

MesajTarih: Pts May 26, 2008 6:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eline saglik güzel paylasim
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder
mumo
İyi Üye
İyi Üye

MesajTarih: Pts May 26, 2008 10:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sevgili adaşım, bu altıntını bir İslami dergi veya makaleden aldığın güzel.
Yıllardır Türkiye'deki sosyalist düşünceye sahip insanların siyonizme karşı yaptıkları eylemler gözümün önünde geçti. Bir zamanlar Tekel ürünlerini içen yurttaşlar, yerli malı yurdun malı sloganı atan yurttaşlar, tüm tüketim ürünlerini kendileri ekip biçtikleri ve tükettikleri yuttaşlarımı gelde arama.
Sonra 1980 ihtilaliyle birlikte bu ülkede (sola karşı yapılan darbede) bunu gördükkü ne yazıktırki, islami çevrelerin giderek ağırlık kazandıkları bunların akabinde siyonist ekonominin ülkeyi yönetir olduğunu bilinmesinin yukarıdaki "Boykot Kardeşliğinin" yazısı ve algılanması güzeldir.
Malesef yine bazı insanların damarına basmadan edemiyeceğim. Bu günkü siyasal iktidarın 1980 ihtilalinin ve bu ihtilili gerçekleştiren siyon aslanlarının bir parçası olduklarını bilinmesi zor değildir.
Başa dön
masal
Süper Üye
Süper Üye

MesajTarih: Pts May 26, 2008 4:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mumo demiş ki:
Sevgili adaşım, bu altıntını bir İslami dergi veya makaleden aldığın güzel.
Yıllardır Türkiye'deki sosyalist düşünceye sahip insanların siyonizme karşı yaptıkları eylemler gözümün önünde geçti. Bir zamanlar Tekel ürünlerini içen yurttaşlar, yerli malı yurdun malı sloganı atan yurttaşlar, tüm tüketim ürünlerini kendileri ekip biçtikleri ve tükettikleri yuttaşlarımı gelde arama.
Sonra 1980 ihtilaliyle birlikte bu ülkede (sola karşı yapılan darbede) bunu gördükkü ne yazıktırki, islami çevrelerin giderek ağırlık kazandıkları bunların akabinde siyonist ekonominin ülkeyi yönetir olduğunu bilinmesinin yukarıdaki "Boykot Kardeşliğinin" yazısı ve algılanması güzeldir.
Malesef yine bazı insanların damarına basmadan edemiyeceğim. Bu günkü siyasal iktidarın 1980 ihtilalinin ve bu ihtilili gerçekleştiren siyon aslanlarının bir parçası olduklarını bilinmesi zor değildir.

+1000000
sevgimelegi22
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: Pts May 26, 2008 6:47 pm    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Gönder

gercekten ibret verici bir yazi, cok okudum buna benzer yazilari hernekadar kendimi kisitlasamdda bu gavur elinde hep kendimden taviz veriordum ama nedenve nicin oldugunu tam olarak bilmiordum
ama bu yaziyi okuduktan sonra degil taviz vermekk elimden geleni ardina koymayacagim heleki ATES SENI CAGIRIOR kampanyasi bunu bana dahada guzel ifade edti..
allah razi olsun..
Başa dön
Xezal22
Solhan.Net Sevdalısı
Solhan.Net Sevdalısı

MesajTarih: Pts May 26, 2008 7:33 pm    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Gönder

sevgimelegi22 demiş ki:
gercekten ibret verici bir yazi, cok okudum buna benzer yazilari hernekadar kendimi kisitlasamdda bu gavur elinde hep kendimden taviz veriordum ama nedenve nicin oldugunu tam olarak bilmiordum
ama bu yaziyi okuduktan sonra degil taviz vermekk elimden geleni ardina koymayacagim heleki ATES SENI CAGIRIOR kampanyasi bunu bana dahada guzel ifade edti..
allah razi olsun..

Ya niye millete gavur diyersin Very Happy Very Happy
ZaZammmm_12
Solhan.Net Sevdalısı
Solhan.Net Sevdalısı

MesajTarih: Pts May 26, 2008 8:43 pm    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Gönder

Elinize saglik cok güzel aciklamissiniz. Kendimizi cok kisitlamiyorduk cünkü tam olarak bu boykotun ne icin oldugunu bilmiyorduk ama bundan sonra daha dikkatli olacam.
Paylasiminiz icin tsk ederim...
Başa dön
Murat-Bayar
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: Sal May 27, 2008 8:24 pm    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Gönder

@ turistzaza abe, gerçekten işimiz çok zor. Çünkü bir ahtapot gibi kollarını uzatmadıkları yer yok. Elimizden geldiğince emperyalist ve kan içici bu vampirlere tepkimizi göstermemiz lazım.

@ mumo abe, abd ve siyonist vampirlere karşı duruş, sadece müslümanların değil aslında insanlık hasleti taşıyan herkesin görevidir. Tarihi kurcalamaya da gerek yok, şu anda dünyanın neresinde olursa olsun nerede bir karışıklık ve çatışma varsa mutlaka siyonizm ve onun uşağı abd'nin parmağı vardır. Çok iyi biliyoruz ki yahudi yani siyonizm lobisinin emrindeki abd'nin tek bir hedefi var. Sanılanın aksine ortadoğudaki temel hedefi petrol değil, sadece ve sadece büyük israil projesi kapsamında ortadoğunun tamamını ele geçirip siyonizme teslim etmektir. Bunu gerçekleştirirken kundaktaki bebeği de, 90 yaşındaki yaşlıyı da öldürmekten geri kalmaz, kalmıyor da...

Bu siyonist firmalara kazandırdığımız her kuruşun, bir kurşuna dönüşeceğinden hiçbirimizin şüphesi olmasın.

@ sevgimelegi22 ve ZaZammmm_12 kardeşlerim, onlara harcadığımız her kuruş karşılığında ATEŞE daha fazla yaklaşacağımıza inanıyorum, hassasiyetiniz için teşekkürler...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
unforgiven
Seyirci Üye
Seyirci Üye

MesajTarih: Sal May 27, 2008 8:40 pm    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Gönder

elini neye atsan dediğin marklardan birine çarpar bunu yapman bu BU KAPİTAL de asla mümkün deildir ki bunları yayınlayanlarda BİM gibi büyük marketlerin ekmeğine yağ sürmekten başka bişey değildir. Sonuçta patronları büyütürsün beslersin daha da büyütürsün coca cola yı deil gider le cola yı büyütürsün... Neymiş efendim le cola israil ordusuna yardım etmiyormuş biraz da o büyüsün. Halk sürünsün aç kalmasın ama tok da yemesin. tek çare uzun wadede olsa sosyal yapının düzenlenmesidir.. Artık sınıfların teneffüse çıkma wakti gelmiiştir!
G&Uuml;NEŞİN zaptı yakın!
&lt;NHR&gt;
Başa dön
Murat-Bayar
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: Sal May 27, 2008 10:51 pm    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Gönder

Burada tepkimiz, sadece gavur (!) malına tepki değildir. Söz gelimi siyonist markalardan alacağıma gider siyonistlerin kontrolünde olmayan başka bir gavurun malını alırım. Aynı ürün müslüman bir markaysa tabiki önceliğim ona olacaktır, olmalıdır da. Amacımız, başta müslümanların olmak üzere kendileri dışında herkesin kanını içmekten zevk alan siyonistlere ve abd'ye tepki göstermektir.
Zamanın İstanbul'unda Yahudi bir bakkala bir müşteri gelmiş ve müşterinin istediği bir ürün bakkalda yokmuş. Patron çırağını o ürünü alması için başka bir bakkala gitmesini söyler ve çırak gider. Gider ama gelmesi çok uzun sürer. Patron çırağa neden bu kadar geciktiğini sorar. Çırağı ise (mesela) Solomon kapalıydı, Josef amcaya gittim der. Gittiği yer ise çok uzaktır.
Bir müslümana para kazandırmamak uğruna çırakları bile bu kadar bilinçliyken bizim bu kadar tepkisiz kalmamız ve onlara boyun eğmemiz çok düşündürücü.

Onları zenginleştireceğime tabiki bir müslümanı zengin etmeyi isterim. Bu arada BİM'i boykot konusunda pek de beğenmediğimi söylemek isterim ama gerçek manada İslami firmalara her zaman öncelik verilmesi gerektiğine inanıyorum.
Ayrıca bu boykot, sadece müslümanların görevi diye algılanmasın temelde müslüman olsun olmasın, emperyalizme ve zulme karşı olan herkesin görevidir.
Başa dön
zaza_20
Solhan.Net Sevdalısı
Solhan.Net Sevdalısı

MesajTarih: Çar May 28, 2008 11:25 am    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Gönder

BENCE BİRAZ BOŞ ÇABA BİZİMKİSİ, NEYMİŞ BOYKOT EDECEKMİŞİZ PEKİ BUNLAR GİBİ BİZE KALİTE SUNAN BAŞKA MARKALAR VAR MI..? DAHA DOĞRUSU PIYASADAKI MARKALARIN HANGİSİ ONLARA ÇALIŞMIYOR. ÜLKER GİBİ MÜSLÜMAN GÖRÜNEN AMA...
ABD MARKALARININ ÜSTÜNE ÜLKER YAZIP BİZE PAZARLADIĞINI BİLMİYOR MUYUZ SANKI. BİZ BİR KOLADAN KISACAĞIZ AMA HÜKÜMETİMİZİN BİR ÇIRPIDA İSRAİLE 5 MİLYAR DOLARLIK SİLAH ANTLAŞMASI YAPTIĞINI BİLMİYOR MUYUZ SANKİ..? Embarassed

BARİ MÜSLÜMAN MARKALARIDA ALTA YAZINDA DUYARLI ARKADAŞLARIMIZ NE ALMALARI GEREKTİĞİNİ BİLSİNLER TABİ ÖYLE MARKALAR VARSA..!
Başa dön
buyukask
Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: Çar May 28, 2008 12:55 pm    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Gönder

insallah ALLAH kmsenin hakini kimsede birakmaz........
mumo
İyi Üye
İyi Üye

MesajTarih: Çar May 28, 2008 2:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sevgili adaşım, bizler dün ne idikse bugünde aynı çizgideyiz. Benim dikkati çekmek istediğim, bu siyon aslanların birer parçası olan sözde müslümanlar (dönmelere) onların sebatayist şovalyelerineydi.
Bugün ülkenin yerli malı üretimini gerçekleştirenler veya yön verenlere bir bakmanız ve onların seceresini araştırmanız yeterli olacaktır. Onlar çeşitli dini tarikatlara verdikleri paralara, hatta bazı büyük tarikatların liderleri (şeyh) leri bile yahudi sebatayist olduklarını göreceksiniz.
Resmi rakamlara göre, Türkiye de yaklaşık yüze yakın tarikatlar var bu tarikatların yetmiş iki tanesi şeyhleri veya büyük müridleri yahudi aslında ülke bu isimleri kamuoyuna açmadıkları müddetçe bizler onların oyununa geleceğiz. Ben size Bim in kurucusu ve sahibi cüneyt zapsuyu ve ülker gurubunun kurucusu sabri ve murat ülkeri araştırmanızı öneriyorum. Bu gurupların paraları nereye gidip araştırın. Göreceksiniz onlar siyon piramitlerinin kaçıncı mertebelerinde olduğunu göreceksiniz veya isterseniz şeyh küçük ismail efendiyi (nakşi) tarikatını araştırmınızda bilgi var. Bütün bu bilgileri topladıktan sonra bugünkü hükümeti de göz ardı etmeksizin değerlendirin.
Başa dön
ciancarlo
Seyirci Üye
Seyirci Üye

MesajTarih: Pts Arl 29, 2008 9:37 pm    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Gönder

rabbim zalımlerıin kanını koma Allah o şerefsiz siyonistlerin belasını versın kan donduru bi katliam yazıklar olsun bizlere sessiz kalıyoz bu katliamlara karşı artık nes cafe zıkkımnı içmeyeceğim Mad
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Forum Anasayfası -> İslam Hakkında Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız