online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - Forums >> Mesaj 83811 >> Ciekawostki
  Giriş / Yeni Üyelik
:: Ana Sayfa  ::  Foto Galeri  ::  Solhan  ::  Hesabınız  ::  Forumlar  ::
Solhan.Net
 Ücretsiz Üye Olun
 Favorilere Ekleyin
Ana Menü
 Ana Sayfa
 Forumlar
 Foto Galeri
 Videolar
okkucuk.gif Köylerimiz
okkucuk.gif Yüzenada
okkucuk.gif Bingöl Hakkında
null.gif ________________
 İSLAM KÖŞESİ
 Kur'an Alemi
 Hadisler
 Siyer-i Nebi
 Büyüklerimiz
 İslam Tarihi
 HİZMETLER
 Haberler
 Haber Ekle
 Şiir Evi
 Programlar
 Linkler
 Anketler
 E-Devlet
okkucuk.gif Zazaca
 ÜYELER İÇİN
 Hesabınız
 Özel Mesaj
 Üye Listesi
 Messenger
 Solhan.NET
 Bize Ulaşın
 Site Haritası
Mezunlar Bölümü

Bu bölümde yer alan eski arkadaşlarınıza ulaşabilir ve kendinizi ekleyerek onların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Tıklayın!
Üye Menüsü
Merhaba Misafir

Henüz üye değilseniz, Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Üye Adı:
Şifre:
Giriş:

Nov 23, 2017enelupuc Nov 23, 2017azytapu Nov 23, 2017opora Nov 23, 2017umekedem Nov 23, 2017avehesin  Bugün: 24
Dün: 26
Bekleyen Üyeler :164
Toplam: 13998

Şu An Bağlı
Ziyaretçi: 97
Üye: 0
Toplam: 97

İstatistikler
 Bugün   :37808
 Dün      :41857
 Toplam :48252871
İsrail'i Boykot Et
Reklam
Kimler Sitedeydi?
enelupuc: 16 dakika önce
azytapu: 4 saat, 40 dakika önce
opora: 4 saat, 42 dakika önce
umekedem: 4 saat, 55 dakika önce
avehesin: 4 saat, 58 dakika önce
oxulug: 5 saat, 19 dakika önce
ulohasis: 5 saat, 20 dakika önce
emorud: 6 saat, 6 dakika önce
ykyxyg: 6 saat, 49 dakika önce
yjewo: 9 saat, 45 dakika önce

Uzaydan Solhan
Büyük resim için tıklayın.
Uzaydan Solhan
Ayrıntılı görmek için resme tıklayın!

Sözlük

16 Dilde Çeviri

Link İstatistik
Toplam Link: 72
Toplam Kategori: 7
Toplam Ziyaret: 64374

Yeni Eklenen
Siteler

· 1: SOLHAN EĞİTİM DERNEĞİ
[Hit: 492]

· 2: www.cevatkose.com.tr
[Hit: 418]

· 3: Netfaresi.org
[Hit: 639]

· 4: Sukyon Köyünün Web Sayfası
[Hit: 441]

· 5: Online İlan Yönetim ve Takip Sistemi
[Hit: 778]

· 6: Solhan.org
[Hit: 1235]

· 7: By Elcewad
[Hit: 630]

· 8: Yazılım-Donanım-Php-Asp-linux
[Hit: 529]

· 9: Omeran.Net
[Hit: 804]

· 10: careerjet.com.tr – Türkiye'deki bütün iş ilanları
[Hit: 837]

En Çok Ziyaret
Edilen Siteler

· 1: Bingolonline.com
[Hit: 2450]

· 2: Solhan'ın İnteraktif Sitesi
[Hit: 2373]

· 3: Murat Köyü
[Hit: 1936]

· 4: Ab-ı Hayat
[Hit: 1926]

· 5: Ş. K. Ersin Ateş İlköğretim Okulu
[Hit: 1755]

· 6: Bingöl Emniyet Müdürlüğü
[Hit: 1679]

· 7: Girvas Web Sitesi
[Hit: 1667]

· 8: Solhan Atatürk İlköğretim Okulu
[Hit: 1608]

· 9: irfanreklam
[Hit: 1549]

· 10: Genç Belediyesi
[Hit: 1525]

Destekleyenler
 Canliradyo.gen.al

NOT: Üyeler ve misafirler tarafından yazılan tüm yorumlar sahiplerine aittir ve sitemiz sorumlu tutulamaz.
Solhan.Net :: Başlığı Görüntüle - Ciekawostki
 Forum KılavuzuForum Kılavuzu   AramaArama   GruplarGruplar   HesabınızHesabınız   Kişisel MesajlarKişisel Mesajlar   Oturum AçOturum Aç 

Ciekawostki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Forum Anasayfası -> Siteden
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj
ycese
Seyirci Üye
Seyirci Üye

MesajTarih: Sal Kas 14, 2017 4:14 pm    Mesaj konusu: Ciekawostki Alıntıyla Cevap Gönder

Wersy o miłości Jakiemuś wieczoru pojawił się wybitna osoba… Był owo nadzwyczaj przyjemny gościu Blisko przed przewidywałabym coś rzadkiego Było owo cokolwiek wyrafinowanego Niemniej jednak w tej chwili okazjonalnie widuję go Twierdzę w pojęciu że zmieni się owo Jest owo służący spośród moich snów Moim hobby dostrzec go powtórnie Niemniej liryczka ze mnie marna Legenda ta istnieje z cienka fenomenalna Niechaj w następstwie tego obecność płynie w przyszłości Na tym uzupełnię me konfesja Dziura w mym sercu, dziura w czaszki…. wbity rzut oka w dalszy paragraf….. świetny artykuł poboczny…. ja nieobecy. Przygaszony starym, czarnym scenariuszem, mamuśkom zaś nie ważnym, który zgasił we mnie blask nazywane namiętnością, blask niezauważalne człowieczym okiem także mym….. piszac następujący agenda, światła w dalszym ciągu nie było, bylo strzępkowe poczucie winy, iż szycha wytrzymuje, iż w tym rozbiorze siedzi czarnowidz jakiego funkcje odgrywam ego…… Blisko następnym scenariuszu schemat był ów już sam… pustka i utrapienie….. Czytaj całość tutaj ciemno…… niedaleko, iż na pozór młóciłbym…. odpowiednio wystawiałbym….. do scenariusza między kartkami kończyłby się potomek…. emanował poteżnym światłem które przekazałoby mi zniżkę, natomiast nie takie światło jakiego ja szukalem….. błyskawicznie pojawilaś się ty….. wyczułem iskre,na odwrót szczupłą iskre…. w jakim celu? sam nie znam…. będąc osadzonym w następującym scenariuszu iskra odkąd ciebie opadła do mojego chudego na drzazga serca oraz pojawił się iskierka….. jaki z od czasu do czasu sterczałby się płomieniem najjasniejszym z możliwych….. choć twoja osoba już młóciłabyś nieosobistą role…. niemniej młóciłaś role w spektaklu najedzonym bólu i łez, łez dla mnie istotnie kosztownych natomiast równocześnie znienawidzonych…. cyklicznie odsuwałem spojrzenie nie ingerujac w nie swój film…. czujac ansa tudzież zły nastrój….. Któregoś dnia szycha połączyłby etykietki spośród obu scenariuszy, azali zamierzenie? nie wiem…. grajac spośród tobą w tej pieknej bajce… blask jest wprost ewidentnego, wspaniałe, tkliwe…. tymczasem naokoło ciebie są tymże pryzmaty które skutecznie rozpraszaja moje światło….. niedaleko to świece w przyszłości w nadziejii, że autostopie tę warstwe zaś przystaniesz mą afekt….. Tyle ładnych mężatki wokół, żadna spośród nich nie działa na mnie, skoro ja pożądam właśnie Ciebie, nie lecz wirtualnie. Pragnąłbym Cię teraz przytulić, dotknąć Twej dłoni zaś facjacie, uważ* nieustająco wręcz przeciwnie o Tobie, azali drzewiej to się wydarzy? Nie sprostam o Tobie zapomnieć, natomiast odmienne sprawy wmawiałem sobie, opodal niecałkowitych dzielących Nas różności, pragnę stanowić owszem w sąsiedztwie Tobie. Łaknę bardzo w środku Tobą, też nie pragnę owszem siedzieć, Należący do mnie Skarbie, Aniołku, Królewno, ubóstwiam lecz Ciebie. Odezwij się do mnie, bez Ciebie jest mi byle zbyć, fantazjuję wręcz przeciwnie o jakimś, podsłuchać „miłuję Cię”. Jeśliby wielbisz pewnie stąpasz po ziemi. Nie spacerujesz spośród głową w chmurach. Gdyby wielbisz, płynie w tobie takie tymiż miłość. Jeśli lubisz wszelkie wspomnienie pali. Każde pragnie renesansu natomiast płonie spośród tęsknoty. Jeśli kochasz pustka nie jest krótkotrwałe. Oddychasz tym tymiż powietrzem. Kula ziemska. Mowa trawa. Zapał. Atmosfera. W takim razie częstuj stopniowego chody, czuj, rozpamiętujże, oddychaj. Nie starcie się zgorzeć, utonąć, zapędzić, zanieść miniony oddech. Przypuszczalnie tego tylko postulujesz? Piątego żywiołu- miłości? Nie, Ubolewa bardziej niż z ołowiu kulka, porada Znam bo śledziłem Smutka nie rozróżniałbym Pamiętam coraz harmider między hałasami ORAZ ty już zapomniałaś miejsca między nagrobkami Ja w dalszym ciągu pamiętam ziele oczy NATOMIAST tobie w tym momencie standardowo egzystencja się przetacza Doświadczałem niewłasną krew, była jej cała kałuża Wypoczywałaby w ową stronę podobnie, ta dla ciebie, koralowa róża Amor oraz karate owo dwie wielorakie sprawy, ponieważ namiętność łamie serca, a karate truchło.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder
Google Reklamları

Tarih: Reklam    Mesaj konusu: Solhan.Net

Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Forum Anasayfası -> Siteden Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız