online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - >> Bingöl Haberleri >> Ak Parti'de aday enflasyonu
  Giriş / Yeni Üyelik
:: Ana Sayfa  ::  Foto Galeri  ::  Solhan  ::  Hesabınız  ::  Forumlar  ::
Solhan.Net
 Ücretsiz Üye Olun
 Favorilere Ekleyin
Ana Menü
 Ana Sayfa
 Forumlar
 Foto Galeri
 Videolar
okkucuk.gif Köylerimiz
okkucuk.gif Yüzenada
okkucuk.gif Bingöl Hakkında
null.gif ________________
 İSLAM KÖŞESİ
 Kur'an Alemi
 Hadisler
 Siyer-i Nebi
 Büyüklerimiz
 İslam Tarihi
null.gif ________________
 HİZMETLER
 Haberler
 Haber Ekle
 Şiir Evi
 Programlar
 Linkler
 Anketler
 E-Devlet
okkucuk.gif Zazaca
null.gif ________________
 ÜYELER İÇİN
 Hesabınız
 Özel Mesaj
 Üye Listesi
 Messenger
null.gif ________________
 Solhan.NET
 Bize Ulaşın
 Site Haritası
null.gif ________________
Mezunlar Bölümü


Bu bölümde yer alan eski arkadaşlarınıza ulaşabilir ve kendinizi ekleyerek onların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Tıklayın!
Üye Menüsü
Merhaba Misafir

Henüz üye değilseniz, Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Üye Adı:
Şifre:
Giriş:

Üyelik
Son 5 Üye:
Dec 11, 2017emydyl Dec 11, 2017atexinole Dec 11, 2017yfenekom Dec 11, 2017iqadizo Dec 11, 2017uwahapy  Bugün: 0
Dün: 15
Bekleyen Üyeler :162
Toplam: 14366

Şu An Bağlı
Ziyaretçi: 82
Üye: 0
Toplam: 82

İstatistikler
 Bugün   :173
 Dün      :40847
 Toplam :49067819
İsrail'i Boykot Et
Reklam
Kimler Sitedeydi?
emydyl: 16 dakika önce
atexinole: 33 dakika önce
yfenekom: 2 saat, 19 dakika önce
iqadizo: 6 saat, 19 dakika önce
uwahapy: 6 saat, 41 dakika önce
atihored: 7 saat, 10 dakika önce
ygawigom: 7 saat, 27 dakika önce
ejumelaf: 7 saat, 46 dakika önce
ifuhamis: 8 saat, 20 dakika önce
yryvogalu: 10 saat, 13 dakika önce

Uzaydan Solhan
Büyük resim için tıklayın.
Uzaydan Solhan
Ayrıntılı görmek için resme tıklayın!

Sözlük


16 Dilde Çeviri

Link İstatistik
Toplam Link: 72
Toplam Kategori: 7
Toplam Ziyaret: 64484

Yeni Eklenen
Siteler

· 1: SOLHAN EĞİTİM DERNEĞİ
[Hit: 494]

· 2: www.cevatkose.com.tr
[Hit: 419]

· 3: Netfaresi.org
[Hit: 641]

· 4: Sukyon Köyünün Web Sayfası
[Hit: 445]

· 5: Online İlan Yönetim ve Takip Sistemi
[Hit: 779]

· 6: Solhan.org
[Hit: 1238]

· 7: By Elcewad
[Hit: 631]

· 8: Yazılım-Donanım-Php-Asp-linux
[Hit: 530]

· 9: Omeran.Net
[Hit: 807]

· 10: careerjet.com.tr – Türkiye'deki bütün iş ilanları
[Hit: 839]


En Çok Ziyaret
Edilen Siteler

· 1: Bingolonline.com
[Hit: 2451]

· 2: Solhan'ın İnteraktif Sitesi
[Hit: 2375]

· 3: Murat Köyü
[Hit: 1941]

· 4: Ab-ı Hayat
[Hit: 1930]

· 5: Ş. K. Ersin Ateş İlköğretim Okulu
[Hit: 1757]

· 6: Bingöl Emniyet Müdürlüğü
[Hit: 1685]

· 7: Girvas Web Sitesi
[Hit: 1668]

· 8: Solhan Atatürk İlköğretim Okulu
[Hit: 1610]

· 9: irfanreklam
[Hit: 1551]

· 10: Genç Belediyesi
[Hit: 1526]

Destekleyenler
 Canliradyo.gen.al

NOT: Üyeler ve misafirler tarafından yazılan tüm yorumlar sahiplerine aittir ve sitemiz sorumlu tutulamaz.
Ak Parti'de aday enflasyonu
Tarih: 09.05.2007 Saat: 22:19 Gönderen: Murat-Bayar

Bingöl Haberleri
Ak Parti'de ağır toplar yarışacak; Cevdet Yılmaz, Serdar Atalay, Yusuf Coşkun, Enver Fehmioğlu ve Nusrettin Burtakuçin de dün istifa ederek adaylıklarını açıkladı.


Adaylık süreci devam ederken kamuda çalışanlar son günde istifalarını vererek adaylıklarını açıklarken, AK Parti'de ağır topların yarışacağı da ortaya çıktı. Mevcut milletvekilleri ile birlikte dün istifa ederek adaylıklarını açıklayan Cevdet Yılmaz, Serdar Atalay, Yusuf Coşkun, Enver Fehmioğlu ve Nusrettin Burtakuçin ile daha önce aday olan Kemal Tartar, Mahmut Varol, Nurullah Bilgin, Doğan Anşin, Mahmut Kelat ve Abdulbaki Karlı yarışacak.


Milletvekili adaylarında mühendis ve fakülte mezunları çoğunlukta, adayların eğitim düzeyi yükseldi. AK Parti'den milletvekili aday adayları arasında üniversite mezunlarının çokluğu dikkat çekiyor. 3 Kasım 2002 seçimlerine nazaran 22 Temmuz'da yapılacak seçimlere katılan adayların eğitim düzeyi yükseldi. AK Parti'de üniversite mezunu milletvekili aday adayları yarışacak.

Cevdet Yılmaz AK Parti'den aday adayı
AB ile İlişkiler Genel Müdürü Cevdet Yılmaz, görevinden istifa ederek AK Parti'den milletvekili aday adayı olduğunu bildirdi.
Daha huzurlu Bingöl için adayım

AK Parti Bingöl İl Başkanlığı görevinden istifa eden Yusuf Coşkun da, milletvekili aday aday olduğunu açıkladı. İki dönemdir AK Parti Bingöl İl Başkanlığı görevini yürüttüğünü hatırlatan Coşkun, "Bugüne kadar kutsal bir emanet gibi tertemiz taşıdığıma inanıyorum. Görevde olduğum dört yılı aşkın süre içinde bir yandan siz değerli hemşerilerimin ve şehrimizin sıkıntılarına çözüm ararken öte yandan da sahip olduğumuz değerlere ve partimize zerre kadar toz kondurmadan temsil etme gayreti içinde oldum. Siyasette dürüstlüğü ve çalışkanlığı ilke edinerek, tüm zamanımı ve tüm mesaimi partime ve Bingöl'e ayırdım" ifadelerini kullandı.


DAHA GÜVENLİ BİNGÖL İÇİN

Bingöl'ün çehresini değiştirmek, daha rahat, daha güvenli, daha gelişmiş, daha huzurlu ve daha zengin kılmak için milletvekili aday adayı olduğunu belirten Coşkun, açıklamasına şöyle devam etti: "Tüm bunlar ancak ve ancak Meclis iradesine dahil olmakla mümkün olabilir. Çocuklarımıza yarınlarda teslim edeceğimiz Bingöl'ün, eksiği olmayan bir şehir olması için milletvekilliği makamının Bingöl’e sevdalı ehil insanlara tevdi edilmesi gerektiğine inanıyorum. Siyasette hizmet etmenin en etkin yolu, çözüm üretme makamında ve çözüm üretme mekânında olmaktan geçtiği için milletin vekili olarak Ankara'da, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde sizleri temsil etme görevine talibim.”


ATALAY: Bingöl'e hizmet edeceğim
Başbakanlık Gençlik Spor Genel Müdürlüğü Tesisler Daire Başkanı Serdar Atalay, yaklaşan milletvekili seçimlerinde AK Parti'den milletvekili aday adayı olmak üzere görevinden ayrıldığını bildirdi.
AK Parti Bingöl milletvekili aday adayı Serdar Atalay, "Türkiye'de ilk defa yapılacak Gençlik Merkezi'nin Bingöl'ümüzde yapılmasına vesile olan ve ilimizde yeni spor tesislerinin yapımı ve mevcut tesislerin onarılması hususlarında birçok hizmeti gerçekleştirdik" ifadelerini kullandı.


ÖZGEÇMİŞİ
1970 Bingöl doğumlu, ilk ve orta öğrenimini Bingöl'de, lise öğrenimini Malatya'da tamamlayarak, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünden 1992 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Bingöl İl Bayındırlık Müdürlüğü’nde göreve başlayan Atalay, sırasıyla, Bingöl Belediyesi İmar Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Mesken ve Gecekondu İşleri Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunarak, 2004 yılında yedi yıl görev yaptığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde ki görevinden Başbakanlık Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Tesisler Dairesi Başkanlığı görevine atandı. Başbakanlık Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Tesisler Daire Başkanlığı görevi ile birlikte Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yönetim Kurulu üyeliği görevini de yürüten Atalay, 22 Temmuz’da yapılacak olan milletvekili seçimlerinde Bingöl'den milletvekili aday adayı olmak üzere görevinden istifa etti.

FEHMİOĞLU: Bingöl'e hizmet için adayım
GENÇ İlçesi Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcılığı görevinden istifa eden Enver Fehmioğlu, AK Parti'den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. 2002'de yine AK Parti'den milletvekili aday adayı olduğunu ve teşkilat yoklamasında 93 oyla 3. sırayı aldığını hatırlatan Fehmioğlu, "Geçmişten beri siyasete ilgi duyuyorum. Hedefim ülkemize, Bingöl'ümüze olumlu katkılar sunmaktır. Farklı bir siyasetin gelişmesi için çaba sarfedeceğim. Bingöl'e hizmetin dışında hiçbir gayem yoktur. Halktan güç alarak, halkla birlikte siyaset yapmayı hedefliyorum. Siyaset halkın gücü ile olur" şeklinde konuştu.


BURTAKUÇİN: Bingöl'ün sorunlarını da çözümlerini de biliyorum
AK Parti'den milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan Nusrettin Burtakuçin, Bingöl'ün sorunlarını da çözümlerini de iyi bildiğini söyledi. FEDAŞ Bingöl İl Müdürlüğü'ndeki görevinden istifa eden Burtakuçin, siyasete atılmaktaki amacının özelde Bingöl'e, genelde ise Türkiye siyasetine katkıda bulunmak olarak açıkladı. Burtakuçin, açıklamasına şöyle devam etti: "İlimizin kalkınmasında ve toplumumuzun refah seviyesini artırmak için; ülkemizde ise dürüst ve ilkeli siyasete aktif katkıda bulunmak için görev almak istiyorum. Doğup büyüdüğüm Bingöl'ün sorunlarını yakından bildiğim gibi çözümlerini de biliyorum ve seçildiğim takdirde ilimiz sorunlarını ivedi olarak çözmeye çalışacağım. Şaibeden uzak, dürüst bir siyasetçi olacağım. Ancak yapabileceğim şeylerin sözünü vereceğim."


ASLA İHALELERLE ANILMAYACAĞIM!
Siyaseti kendisi ve aile çıkarları için kullanmayacağını belirten Burtakuçin, asla ihalelerle anılmayacağını vurguladı. "Halkımla beraber ve onlarla birlikte hareket edeceğim" diyen Burtakuçin, temiz ve ilkeli siyasetin hayatının ayrılmaz parçası olacağının altını çizdi.


ÖZGEÇMİŞİ
1972'de Bingöl doğumlu olan Burtakuçin ilkokulu Fatih İlkoku-lu'nda, orta öğretimi Merkez Ortaokulu'nda, liseyi Bingöl Lisesi'nde bitirdi.1990'da Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü'nü kazandı ve 1994'te Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak mezun oldu.1994-1997 yılları arasında serbest mühendislik yaptı. Aralık 1995- Temmuz 1996 tarihleri arasında 247. kısa dönem olarak askerlik hizmetini yaptı. 15.01.1997'de FEDAŞ Bingöl Müessesesi’nde İşletme Başmühendisi olarak göreve başladı. 20.12.2001'de İşletme ve Bakım Müdürü olarak atandı. 29.08.2005'te kadar bu görevi sürdürdü ve bu tarihten sonra Proje ve Tesis Müdürü olarak görevine devam etti. Bingöl'de elektrik şebekelerinin yeraltına alınmasında aktif görev aldığını belirten Burtakuçin, İngilizce bildiğini de açıklamasına ekledi.


ŞAHİN: Bingöl'e faydalı olacağıma inanıyorum
İL Sağlık Müdür Yardımcısı Şahin Bingöl, görevinden istifa ederek AK Parti'den aday adayı olduğunu açıkladı. Şahin Bingöl, Bingöl'e ve Türkiye'ye faydalı olacağına inandığını söyledi.


DALAN: Doğruyu yapmak için adayım
BAYINDIRLIK Müdürlüğü'nden emekli memur olduğunu belirten Gani Dalan, AK Parti'den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Devletin kalkınması bakımından siyaseti ve memlekete hizmet etmeyi sevdiğini ifade eden Dalan, "Memleketimiz ve Bingöl'ün kalkınması için aday oldum. Milletle bütünleşmeyi bir görev olarak görüyorum ve siyaseti hep düşünüyorum. Halkıma yararlı olacağıma inanıyorum. En doğru ve en iyi olanını yaptıkça onurlanan ve gururlanan bir insanım. Devletin ve milletin kalkınmasını istiyorum" dedi.

Bingöl Gazetesi

Bu Haberi Paylaş
 
Google Reklamları

Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

Re: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 10.05.2007 Saat: 11:01
ınsallah soyledıklerı gıbı olur soyledıklerını yaparlar sadece sunu soyleyeyım ben oncekı bıngol mılletvekıllerını hıc meclıste konusma yaparken yada tartısmalarda gormedım sadece yemın torenınde goruyoz boyle olmasın bence sımdıkı mıllet vekıllerı daha aktıf ve sosyal olmalılar onları meclıste tartısırken yada yenı ıcatlarıyla gormek ısterız bıngol ıcın hayırlısı hangısıyse o olsun

 Re: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 10.05.2007 Saat: 13:09
mahfuz güler ve fevzi berdibek olmasın ilimize hizmet eden vekil istiyoruz kazanıpta halkını unutan kişileri istemiyoruz makamında değil halkın arasında bir vekil isteriz yusuf coşkunun olmasını isteriz yine hepinize başarılar dilerim.Re: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 10.05.2007 Saat: 13:14
mahfuz güler  fevzi berdibek bunlar palavraRe: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 10.05.2007 Saat: 14:34
mahfuz Güler ve fevzi berdibek olmasin bunlar bir kere olsun bingölün bir sorununu mecliste dile getirmediler kesinlikle istemiyoruz berdibeki sadece balyoz olayinda gördük nerde bos bir ,þ varsa onunla gýndeme geliyor bu kentýn bir sorununu býle dile getirmediler BEN ILK KEZ OY KULANACAM BUNLARÝ ISTEMIYORUZ ARTIK BIR SEYLERÝN DEGIÞMESI GEREKIYORRe: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 10.05.2007 Saat: 17:01Re: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 10.05.2007 Saat: 19:46
simdi  sira halkimiza geldi   hep  onlar  konusttu   biz  dinledik,ne kadar  dogru  ne kadar  gercek gecmisi  artik  bosverelim simdi önumuze  bakalim ve kim aday  önemli  degil  önemli  olan  bingöllumuze ve  solhanimiza   hizmet  yapacak  aday  olsun.bu  gune   kadar  bingöl  gelismis  iller  arasinda  en son  sirada  egittim   yok   bunlari  aklimiza  getirelim ve  bingölle  layik  olani  secelim...AK  PARTININ  YAPTIKLARI  HIZMETI BEGENIYORUM  BASBAKANIMI DA  TAKDIR  EDIYORUM.ALLAH  YARDIMCILARI  OLSUN..BINGÖL  KAZANSIN  IYI  ADAY  SECELIM..Re: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 1)
Gönderen: MEHMETSIRINGENC Tarih: 11.05.2007 Saat: 06:47
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
MERHABALAR;


BU ADAYLARDAN YUSUF ÇOŞKUN HARİCİNDE HİÇ BİRİNİ TANIMIYORUM.ÖNCELİKLİ ADAYIM YUSUF ÇOŞKUN;
İSTANBULDA YAŞAYAN BİR SOLHANLI OLARAK OYLARIMIZ TABİKİ AK PARTİYE; İNŞALLAH 22 TEMUZ GÜNÜ ABDULLAH GÜLLÜ CUMHURBAŞKANI VE TAYYİB BEYİDE 450 VEKİLLİ BİR BAŞBAKAN OLARAK GÖRÜRÜZ.TABİKİ AHMET NECDET BEY VETO YETKİSİNİ KULANMAZ İSE;
Re: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 11.05.2007 Saat: 21:05
        MERHABA    SAYİN  MAHFUZ BEY    biz  sizleri makamda otursınız diye göndermedik meclise     şunu açıklamak isterim    4  yıllık bir iktidar döneminde   yapman gereken çok işin vardı  yazıklar olsun     sizbir sağlık komisyon başkanı olarak  görev yaptınız    solhan ilçesinde   doğru durus  bir sağlık ocağının olmadığını bilerek        birgun demedinizki  bu dönemde hatane yapalım   yapılacak söylentıleri var   bunlar ğöz boyamasıdır     ben bir   HAZARŞAHLI  OLARAK ŞUNU İFADE ETMEK İSTERİM köyümüz   500 haneli  köydür      sağllık ocağı olduğu halde  köyde yaranı pansuman edecek   bir ebe bile yoktur    ve şimdi miletden oy istiyeceksiniz   yazıklar olsun sizlere  hangi yüzle çıkacaksınız miletin    karşısına  hazarşahdan halim ergenRe: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 11.05.2007 Saat: 21:29
ak partiden aday olmak kolay ama icraat yapmak zor.ak partili secimlerde verdigi sozu tutan insan olmalı.bir söz vardır.laf kolay ama icraat yapmak zor.bakalım bu secımden sonra kım dürüst olup millette hizmet edecek.Re: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 1)
Gönderen: saro Tarih: 12.05.2007 Saat: 01:41
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
ak partıden aday olarak bedrı tug yusuf coskun a verılmesını dılerım kı zaten baskası solhanaı bıngolu kalkındıramaz buca yıldır solhan mıllet vekılı olduda noldu bı kalkındırma falan gormedık kendılerınden gunler gelıp gecıyo kım nasıl halkı kandırcagıma bakıyo
Re: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 1)
Gönderen: saro Tarih: 12.05.2007 Saat: 01:49
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
oncelıkle dogan dumlu mehmet canlı dayıma slm ıyı geceler bunca yıldır solhan mıllet vekıllıgı yapan mahfuz bey solhana naptı dogru durust bı hastanemı saglık ocagımı bırak ya doktorların oturdugu evler bıle hafıf ruzgarda devrılcek noldu hanı derler ya ankarada dayın varsa sensın baba hep oyle oldu yegenlere yanı sahsı yapıldı bız bunları yapsın dıye oy vermedık bız solhanın gelısmesı ıcın oy verdık artık ve hatta buyuzden ak partıye dahı oy vermıyecegım oyumuz odp ye komınıst partıye verecem bırak 50 oyumuz onlara gıtsın mahfuz guler mıllet vekıllıgını unutsun artık halkın ıcerısıne gırsın anlasın ozaman bakabılırmı yuzune ne yapcak halk bakcak sen ne yaptın ıfadesıyle allahım ya cıldıracagım ya bı ınsan dogdugu yerı kalkındırcagına batırıyo olamaz abı ye ben artık konusmayacagım cunku patlamak uzereyım herkese ıyı geceler dogan dumlu dayı sen nedrsen ooooooooooooooo?????????????????yenıbasaklı solhanlı 2Re: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 12.05.2007 Saat: 02:26
sonuç ne olursa olsun oylarımızı ak partiye vermeliyiz kardeşlerim sizce yanlışmı söyledim muhafız bey nede olsa solhanlı gelince tartışırız ama sonuçta ak partinin selameti için oylar verilmek zorunda sizle yanlışmı söyledim seviler SOLHANLI KARDEŞLERİMRe: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 12.05.2007 Saat: 02:31
BİNGÖL DEN ADAY KİM OLURSA OLSUN OYLARIMIZI AK PARTİYE VERMELİYİZ ABDULLAH GÜL İÇİN SEVGİLERİMLE SOLHANLI KARDEŞLERİM     ADAY ÜSTÜNDE DÜŞÜNME VAKTİ DEĞİL
Re: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 12.05.2007 Saat: 23:19
iki kuruş para için günü birlik siyasetçilere ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum. zira mevcut A.K.P. ve bunun etrafında kol gezenlerle de bu iş olmaz. geçmişten bugüne ne kadar ihaleci paragöz varsa (bigölde)  iktidar partinin çevresinde kol gezmiştir gezeceklerdir de. o yüzden bu tür vaadlere inanmamak lazım. SAYGILARRe: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 14.05.2007 Saat: 13:15
artık o makamlarda hakka ve halka hizmet yapanları görmek istiyoruz
 mahfuz güleri- feyzi berdibek-kazım ataoğlunu görmek istemiyoruz
 hizmet yapanları görmek istiyoruz. halkın sırtında geçinenleri istemiyoruz. saygılar
Re: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 14.05.2007 Saat: 14:27
GELIN ADAYLARI  BIZ  SECELIM  HERKES   BEN ADAYIM DESIN..BIZE  SAGLIK,,,EGITTIM,,HIZMETT  VERECEK  ADAMI  SOLHANI VE  BINGÖLU  KALKINDIRACAK  ADAY SECELIM,,
Re: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 14.05.2007 Saat: 16:16
İL BAŞKANIMIZ YUSUF COŞKUN YAPTIĞIN HİZMETLERİ BÜTÜN BİNGÖL BİLİYOR.BENCE İSTİFA ETMEDEN İL BAŞKANI OLARAK HİZMETE DEVAM ETSEYDİN DAHA DOĞRU OLURDU.İL BAŞKANLIĞI HİZMET MAKAMI DEĞİL Mİ?MİLLET VEKİLLİĞİ ŞART MI? HAYIRLISI OLSUN SELAMLAR.
Re: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 14.05.2007 Saat: 21:18
bingöl hizmet elemanlarına taliptir.....bingölü artık farklı görmek istiyoruz
    lütfen sayın millet vekilleri artık yeter, değil mi? TBMM DE en gür sada bingöl millet vekillerinin  sadasıdır....
                                                  
                                  
                                    ÇOK SELAM BİNGÖL HALKINA
            
                                BİNGÖL GENÇLİĞİNDEN GOKO
Re: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 15.05.2007 Saat: 19:28
ihaleci yuso ile feyzo olmasın kim olur olsun
Re: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 15.05.2007 Saat: 19:35
ülke ekonmisi ortada bence yolsuzlukları ve ihalecileri tartışın...yapılmayan bilgölede aynı bilecik'ede...kim neyi çaldı bizden onu sorgulayalım benceRe: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 16.05.2007 Saat: 00:41
BİNGÖLE ÇOK BÜYÜK HİZMET EDEN ADAM OLACAK O İSİM ŞUAN SÖYLENİLMEZ BÜTÜN KURUMLARDA SÖZÜ GEÇERLİDİR R.TAYİP ERDOĞAN GİBİ KONUŞMASI VE ÇOK LİDER BİR İNSAN OLURSA BİNGÖL DEĞİL TÜRKİYE BUNU KONUŞUR BU SEÇİMLERDE ADAY DEĞİL TÜM HALKIM BUNA İNANACAKTIR...Re: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 1)
Gönderen: ts12 Tarih: 16.05.2007 Saat: 14:05
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
 Kardeşlerim;arkadaşın biri aday kim olursa olsun akp ye oy verelim diyor,mahfuz bey bi köşeye çekilsin artık yeter,mevccut vekillerin değişmesi lazım.onlarla bu işin yürümeyeceği kesin.başka yüzleri denemenin zamanı gelmedimi................lütfennnnnnnnnnnn arkadaşlar tepkimizi gösterelim artık.Akp il yönetimi solhanda anketü yapsın manfuz beyi istemediktleri açık bir şekilde görüleçektir.lütfen oyumu AK partiye vermek istiyorum,ama bu vekilleri aday olarak görmek istemiyorum............Re: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 21.05.2007 Saat: 20:02
insanlar nasılsa öyle yönetilirler... eleştirek herkesin hakkı, ancak kimseye hakaret etme hakkımızın olduğunu zannetmiyorum. demokrasiyi içimize sindirelim. adaylar içerisinden ve ya partiler içerisinden kime istiyorsanız tercihinizi kullanırsınız. artık insanlığı daha ön plana almak lazım. seçimler, seçilenler gelip geçiçi... nerde mal sahibi, nerde mülk sahibi... çirkef siyasetten sıyrılalım, herkesin görüşüne, fikrine saygılı olalım. en çok kendi ayaklarımız üzerinde durmak için çalışalım. memleketimizi seviyorsak, herkes kendi çapında katkıda bulunsun. yok ben hiç bir şey yapmıyacağım, iyiyi kötüyü yanlız 3 kişi yapacak. nutuklarla olmaz. herkes bazen aynaya baksın bu memlekete ne katkıda bulunduğunu bir sorsun. SEÇİM BİTECEK UNUTMAYIN BİZ YİNE YÜZ YÜZE BAKACAĞIZ BİR BİRİMİZİ DÜNYA MENFAATLERİ İÇİN KIRMAYALIM. SEÇİMDEN SONRA BİRBİRİMİZE BAKACAK YÜZ BIRAKALIM... LAF AĞIZDAN ÇIKMADAN BİZİM ESİRİMİZDİR, ÇIKTIKTAN SONRA BİZ LAFLARIMIZIN ESİRİYİZ.Re: Ak Parti'de aday enflasyonu (Puan: 0)
Gönderen: Misafir Tarih: 24.05.2007 Saat: 18:27
ÖNCELİKLE TÜM SOLHANIMIZI SAYGI İLE SELAMLIYORUM.
      1-MAHFUZ GÜLER BİNGÖL MİLETVEKİLİ DEĞİL ESKİŞEHİR MİLETVEKİLİ DİYE BİLİNİYOR(BKNZ:MİLETV. MAKAM MİSAFİRLERİ)
      2-SOLHAN YADA BİNGÖLDE HİÇ YAŞAMAMIŞ YOK ÇOCUK İKEN MUŞ/OROGDA ÇOBANLIK YAPARMIŞ(ESKİ KOMŞULARINDAN SORUNUZ)
      3-BİNGÖL MİLLETİ EKMEK SU'DAN ÖNCE ALÇAK GÖNÜLLÜLÜK İSTER(ÖRNK: NİYAZİ ÇAVUŞOĞLU BAKNZ: TÜM TARİH)
      4-BİRİNİN DÜĞÜNÜNE YADA TAZİYESİNE GİTMİŞ Mİ Kİ
      5-SEÇİM ZAMANLARI HARİÇ BİNGÖLDE YADA SOLHANDA GÖRERN OLMUŞ MU? (ARAŞTIRINIZ) 
      SON: ASLA MI ASLA MİLETİNİ GÖRMEYENİ VEKİL OLARAK GÖRMEK İSTEMİYORUZ. OLAMAZDA YİNE MEVCUT MLVK GÖRMEK İSTEMİYORU.TERCİHİM SAYIN YUSUF COŞKUNDUR Kİ DENEMEKTE FAYDA VAR ONUDA HER ZAMAN HER YERDE YANLIŞ YAPAN GİDER 
     Haberler

 
Bilgi Bankası
İnteraktif Bölümler İslam Köşesi

 
Hesabınız
 Solhan Haberleri:Bingöl Hakkında Telefon Rehberi:Haber Gönder Haber Arşivi Kur'an-ı Kerim:Üyelik Ol
 Bingöl Haberleri:Köylerimiz Hakkında Ziyaretçi Defteri:Köşe Yazıları TV-Radyo Hadis Alemi:Üye Girişi
 Köy Haberleri:Yüzenada Hakkında Mezunlar Sayfası:Müzik Kutusu Video
Siyer-i Nebi:Şifremi Unuttum
     Şiir Evi Hikayeler İslam Tarihi:Özel Mesajlarım
 

  

 

  

 

 

  

 


© 2006-2012 Tüm Hakları Saklıdır. Solhan.Net |
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içerikler ancak Solhan.Net kaynak gösterilmek suretiyle kullanılabilir.
Websitemiz PHP-Nuke © 2005 Kodlarına Sahiptir.