online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - >> Bingöl Haberleri >> Halk Resulullah'a Sadakatini Gösterdi
  Giriş / Yeni Üyelik
:: Ana Sayfa  ::  Foto Galeri  ::  Solhan  ::  Hesabınız  ::  Forumlar  ::
Solhan.Net
 Ücretsiz Üye Olun
 Favorilere Ekleyin
Ana Menü
 Ana Sayfa
 Forumlar
 Foto Galeri
 Videolar
okkucuk.gif Köylerimiz
okkucuk.gif Yüzenada
okkucuk.gif Bingöl Hakkında
null.gif ________________
 İSLAM KÖŞESİ
 Kur'an Alemi
 Hadisler
 Siyer-i Nebi
 Büyüklerimiz
 İslam Tarihi
null.gif ________________
 HİZMETLER
 Haberler
 Haber Ekle
 Şiir Evi
 Programlar
 Linkler
 Anketler
 E-Devlet
okkucuk.gif Zazaca
null.gif ________________
 ÜYELER İÇİN
 Hesabınız
 Özel Mesaj
 Üye Listesi
 Messenger
null.gif ________________
 Solhan.NET
 Bize Ulaşın
 Site Haritası
null.gif ________________
Mezunlar Bölümü


Bu bölümde yer alan eski arkadaşlarınıza ulaşabilir ve kendinizi ekleyerek onların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Tıklayın!
Üye Menüsü
Merhaba Misafir

Henüz üye değilseniz, Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Üye Adı:
Şifre:
Giriş:

Üyelik
Son 5 Üye:
Nov 22, 2017ocohos Nov 22, 2017ygupicoju Nov 22, 2017icitomam Nov 22, 2017avomyf Nov 22, 2017asacavi  Bugün: 9
Dün: 23
Bekleyen Üyeler :166
Toplam: 13957

Şu An Bağlı
Ziyaretçi: 120
Üye: 0
Toplam: 120

İstatistikler
 Bugün   :13683
 Dün      :88719
 Toplam :48186889
İsrail'i Boykot Et
Reklam
Kimler Sitedeydi?
ocohos: 1 saat, 7 dakika önce
WilliamNance: 3 saat, 35 dakika önce
ygupicoju: 4 saat, 11 dakika önce
icitomam: 4 saat, 55 dakika önce
avomyf: 5 saat, 12 dakika önce
asacavi: 5 saat, 12 dakika önce
ykykitun: 5 saat, 12 dakika önce
yparij: 5 saat, 20 dakika önce
uvepyc: 6 saat, 51 dakika önce
ygifesi: 7 saat, 56 dakika önce

Uzaydan Solhan
Büyük resim için tıklayın.
Uzaydan Solhan
Ayrıntılı görmek için resme tıklayın!

Sözlük


16 Dilde Çeviri

Link İstatistik
Toplam Link: 72
Toplam Kategori: 7
Toplam Ziyaret: 64368

Yeni Eklenen
Siteler

· 1: SOLHAN EĞİTİM DERNEĞİ
[Hit: 492]

· 2: www.cevatkose.com.tr
[Hit: 418]

· 3: Netfaresi.org
[Hit: 639]

· 4: Sukyon Köyünün Web Sayfası
[Hit: 441]

· 5: Online İlan Yönetim ve Takip Sistemi
[Hit: 778]

· 6: Solhan.org
[Hit: 1235]

· 7: By Elcewad
[Hit: 629]

· 8: Yazılım-Donanım-Php-Asp-linux
[Hit: 529]

· 9: Omeran.Net
[Hit: 804]

· 10: careerjet.com.tr – Türkiye'deki bütün iş ilanları
[Hit: 837]


En Çok Ziyaret
Edilen Siteler

· 1: Bingolonline.com
[Hit: 2449]

· 2: Solhan'ın İnteraktif Sitesi
[Hit: 2372]

· 3: Murat Köyü
[Hit: 1936]

· 4: Ab-ı Hayat
[Hit: 1926]

· 5: Ş. K. Ersin Ateş İlköğretim Okulu
[Hit: 1755]

· 6: Bingöl Emniyet Müdürlüğü
[Hit: 1679]

· 7: Girvas Web Sitesi
[Hit: 1667]

· 8: Solhan Atatürk İlköğretim Okulu
[Hit: 1608]

· 9: irfanreklam
[Hit: 1549]

· 10: Genç Belediyesi
[Hit: 1525]

Destekleyenler
 Canliradyo.gen.al

NOT: Üyeler ve misafirler tarafından yazılan tüm yorumlar sahiplerine aittir ve sitemiz sorumlu tutulamaz.
Halk Resulullah'a Sadakatini Gösterdi
Tarih: 23.09.2012 Saat: 20:40 Gönderen: Editor

Bingöl Haberleri Yüzbinlerin katılımıyla gerçekleşen Diyarbakır`daki "Peygamber (sav)`e Sadakat Mitingi"nde, bölgenin müslüman halkı Allah'ın Resulüne sadakatini bildirdi.

Yüzbinlerin katılımıyla başlayan Diyarbakır`daki "Peygamber (sav)`e Sadakat Mitingi"nde selamlama konuşması yapan Tesettür Seferberliği Platformu (TESSEP) Başkanı Salih Demir, Peygamber sevdasının merkezi Diyar-ı Muhammed`in ayakta olduğunu ve bu saatten sonra kimse Resulün onuruna, iffetine, şerefine, haysiyetine dokunmaya ve dil uzatmaya cüret edemeyeceklerini söyledi.

İsrail asıllı Amerikan film yapımcısı Sam Bacile`nin Hz Muhammed`e hakaret içeren "Müslümanların Masumiyeti" adlı filmine tepki göstermek amacıyla Diyarbakır`ın tarihi miting alanı İstasyon Meydanı`nda gerçekleşen "Peygamber (sav)`e Sadakat Mitingi" büyük bir heyecan ve öfkeyle başladı.

Kur`an-ı Kerim tilavetiyle başlayan miting, Tesettür Seferberliği Platformu (TESSEP) Başkanı Salih Demir`in konuşmasıyla devam etti.

Ashabı Keyfin diyarından Diyar-ı Muhammed`e selam getirdiğini söyleyen Demir konuşmasını şöyle sürdürdü; "Ey Müslümanlar, Efendimize alçakça saldırı yapılmıştır. Bizler bugün burada sadakatimizi ve bunlara dur demek için buradayız. Akıllarınca İslam Peygamberini değersizleştirmeye çalışıyorlar. Bu saatten sonra kimse Resulün onuruna, iffetine, şerefine, haysiyetine dokunmaya ve dil uzatmaya cüret edemeyecek. Çünkü tüm Müslümanlar ve Resul sevdasının merkezi Diyar-ı Muhammed ayakta… Diyar-ı Muhammed artık ayakta ve bu iş çözülünceye kadar da ayakta durmaya kararlı ve azimlidir. Efendimizin muhabbetini, sevdasını kalplerimize nakış edelim. Evlerimize sokaklarımıza onu hatırlatacak şekilde afişler, pankartlar asmayı unutmayalım. Gelin hep birlikte onu yaşayalım ve yaşatalım. Haykırıyoruz ki; Ey Allah`ın Resulü, ey âlemlere rahmet elçi ve ey 18000 alemin insini ve cinin nebisi anamız babamız, canımız, evladımız, malımız her neyimiz varsa senin onuruna haysiyetine şerefine fedadır. Ey Allah`ın Resulü, sen ümmetin için şefkatli bir Peygambersin. Ümmetin burada ve sana kurban, sana muhtaçtır Ey Allah`ın sevgilisi… İslam düşmanları, aramıza soktuğu tefrikaları tam bir ümmet bilinciyle ortadan kaldırılabilir."

Miting`te Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed`e üzerine bestelen ilahi, kaside, ezgi ve marşların okunması ile devam ediyor.

Teyfur Hoca: Kininizle Geberin!
ABD ve Siyonist İsrail`e lanetlerin okunduğu Diyarbakır`da İstasyon Meydanı`ndaki "Peygambere Sadakat Mitingi"nde Kürtçe konuşma Molla Osman Teyfur, "Peygamber Efendimiz canımızdan kanımızdan, akrabalarımızdan daha önceliklidir. Buradan şunun haykırıyoruz; `kininizle geberin` diyoruz" dedi.

Geçmişte Peygamberle alay edildiğini ifade eden Teyfur, ama Allah`ın onları helak ettiğini Kur`an-ı Kerimde bize bildirdiğini söyledi. Teyfur, "Allah, Resulü`nü yüceltmiştir. Milyonlarca Müslüman`ı temiz kalbi ile yüceltti, Milyarlarca salâvat ile yüceltti, o`nun düşmanlarını da helak edecektir. Doğu`dan Batı`ya kadar tüm Müminlere sesleniyorum; gün Resulullah`ın ve ailesinin şerefi ve haysiyetini koruma günüdür. Kavim, mezhep ve her türlü ihtilafı bırakıp Resulullah`ın manevi şahsında birleşmemiz gerekir. Allah bir olmamızı, Rehberimiz bir olmamızı istemiştir.

Korkutata: `Hz. Muhammed İle Hz. İsa Kardeştir`
`Peygamber`e Sadakat Mitingi`nde yüzbinlere Zazaca seslenen Molla Sahap Korkutata, Allah Resulü`nün tüm insanlığa gönderildiği için Zaza, Çerkez, Arap, Türk, Kürt hepsinin kardeş olduklarını ifade etti ve Hz. Muhammed İle Hz. İsa Kardeş olduğunu söyledi.

Korkutata, "Ey Müslümanlar; bacılar, kardeşler Allah nurunu mutlaka tamamlayacaktır. Amerika akıllı olsaydı Hz. Muhammed`e laf atmazdı, çünkü Hz. Muhammed ile Hz İsa kardeştir. İslam Peygamberi Hz. Muhammed rahmet peygamberidir. İnsanlığın kurtuluşu için gelmiştir. İslam düşmanları ona saldırıyorlar, İnsanları kurtuluşu yolundan uzaklaştırmak için. Peygamberin yolu Kürt, Türk, Fars, Arap bütün Müslümanların onun yolundan gitmesi tek kurtuluş yoludur. Hepimiz bu meydanda ona olan sevgimizi ve imanımızı göstermek için geldik. Göktaş Hoca`nın deyimi ile `Burası Diyar-ı Muhammed, Diyar-ı İslam`dır" diyerek konuşmasını bitirdi.

İLKHA

Bu Haberi Paylaş
 
Google Reklamları

Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

20151015caihuali (Puan: 1)
Gönderen: 20151015caihuali Tarih: 15.10.2015 Saat: 06:43
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
moncler jackets [www.monclerjacketsuk.co.uk"], http://www.nobis.us.com/ ralph lauren uk [www.ralphlaurenoutletuk.org.uk"], http://www.ralphlaurenoutletuk.org.uk/ oakley sunglasses wholesale [www.oakleysunglasses-wholesale.us.com"], http://www.oakleysunglasses-wholesale.us.com/ canada goose outlet [www.canada-gooseoutlet.us.com"], http://www.canada-gooseoutlet.us.com/ ray ban sunglasses [www.raybansunglass.com.au"], http://www.raybansunglass.com.au/ tory burch outlet [www.toryburchoutletonline.in.net"], http://www.toryburchoutletonline.in.net/ the north face outlet store [www.thenorthfaceoutletstores.org"], http://www.thenorthfaceoutletstores.org/ ray ban sunglasses [www.raybansunglass.com.au"], http://www.ray-bansunglasses.eu.com/ soccer jerseys [www.soccerjerseys.us.com"], http://www.soccerjerseys.us.com/ ugg boots [www.cheapugg-boots.in.net"], http://www.uggaustralia.in.net/ cyber monday 2015 [www.cybermonday2015.us.com"], http://www.blackfriday2015.in.net/ louis vuitton [www.louisvuitton.in.net"], http://www.louisvuitton.in.net/ swarovski outlet [www.swarovski-outlet.co.uk"], http://www.swarovski-outlet.co.uk/ roshe run [www.rosherunshoessale.com"], http://www.rosherunshoessale.com/ oakley sunglasses [www.oakleysunglasses-outlet.us.com"], http://www.oakleysunglasses-outlet.us.com/ polo ralph lauren [www.poloralphlauren.us.org"], http://www.poloralphlauren.us.org/ ugg outlet [www.uggoutlet.org.uk"], http://www.snowboots.us.com/ tory burch outlet [www.toryburchoutletonline.in.net"], http://www.toryburch.in.net/ oakley sunglasses [www.oakleysunglasses-outlet.us.com"], http://www.wholesaleoakleysunglasses.us.com/ ghd hair straighteners [www.ghdhairstraightenerssale.co.uk"], http://www.ghdhairstraightenerssale.co.uk/ adidas wings [www.adidaswings.net"], http://www.adidaswings.net/ michael kors factory outlet [www.michaelkorsfactory-outlet.us.com"], http://www.discountuggboots.in.net/ nike huarache [www.nikeairhuarache.org.uk"], http://www.nikeairhuarache.org.uk/ cheap wedding dresses [www.cheap-weddingdresses.net"], http://www.cheap-weddingdresses.net/ nike trainers [www.niketrainers.me.uk"], http://www.niketrainers.me.uk/ prada outlet [www.pradaoutlet.us"], http://www.pradaoutlet.us/ ray ban sunglasses [www.raybansunglass.com.au"], http://ww

Bu yorumun devamını oku...


Haberler

 
Bilgi Bankası
İnteraktif Bölümler İslam Köşesi

 
Hesabınız
 Solhan Haberleri:Bingöl Hakkında Telefon Rehberi:Haber Gönder Haber Arşivi Kur'an-ı Kerim:Üyelik Ol
 Bingöl Haberleri:Köylerimiz Hakkında Ziyaretçi Defteri:Köşe Yazıları TV-Radyo Hadis Alemi:Üye Girişi
 Köy Haberleri:Yüzenada Hakkında Mezunlar Sayfası:Müzik Kutusu Video
Siyer-i Nebi:Şifremi Unuttum
     Şiir Evi Hikayeler İslam Tarihi:Özel Mesajlarım
 

  

 

  

 

 

  

 


© 2006-2012 Tüm Hakları Saklıdır. Solhan.Net |
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içerikler ancak Solhan.Net kaynak gösterilmek suretiyle kullanılabilir.
Websitemiz PHP-Nuke © 2005 Kodlarına Sahiptir.