online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - >> Solhan Haberleri >> HÜDA PAR Solhan İlçe Teşkilatı Açıldı
  Giriş / Yeni Üyelik
:: Ana Sayfa  ::  Foto Galeri  ::  Solhan  ::  Hesabınız  ::  Forumlar  ::
Solhan.Net
 Ücretsiz Üye Olun
 Favorilere Ekleyin
Ana Menü
 Ana Sayfa
 Forumlar
 Foto Galeri
 Videolar
okkucuk.gif Köylerimiz
okkucuk.gif Yüzenada
okkucuk.gif Bingöl Hakkında
null.gif ________________
 İSLAM KÖŞESİ
 Kur'an Alemi
 Hadisler
 Siyer-i Nebi
 Büyüklerimiz
 İslam Tarihi
null.gif ________________
 HİZMETLER
 Haberler
 Haber Ekle
 Şiir Evi
 Programlar
 Linkler
 Anketler
 E-Devlet
okkucuk.gif Zazaca
null.gif ________________
 ÜYELER İÇİN
 Hesabınız
 Özel Mesaj
 Üye Listesi
 Messenger
null.gif ________________
 Solhan.NET
 Bize Ulaşın
 Site Haritası
null.gif ________________
Mezunlar Bölümü


Bu bölümde yer alan eski arkadaşlarınıza ulaşabilir ve kendinizi ekleyerek onların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Tıklayın!
Üye Menüsü
Merhaba Misafir

Henüz üye değilseniz, Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Üye Adı:
Şifre:
Giriş:

Üyelik
Son 5 Üye:
Nov 23, 2017azytapu Nov 23, 2017opora Nov 23, 2017umekedem Nov 23, 2017avehesin Nov 23, 2017oxulug  Bugün: 23
Dün: 26
Bekleyen Üyeler :160
Toplam: 13997

Şu An Bağlı
Ziyaretçi: 110
Üye: 0
Toplam: 110

İstatistikler
 Bugün   :29399
 Dün      :41857
 Toplam :48244462
İsrail'i Boykot Et
Reklam
Kimler Sitedeydi?
azytapu: 59 dakika önce
opora: 1 saat, 2 dakika önce
umekedem: 1 saat, 14 dakika önce
avehesin: 1 saat, 17 dakika önce
oxulug: 1 saat, 38 dakika önce
ulohasis: 1 saat, 40 dakika önce
emorud: 2 saat, 25 dakika önce
ykyxyg: 3 saat, 8 dakika önce
yjewo: 6 saat, 4 dakika önce
aluxiti: 6 saat, 6 dakika önce

Uzaydan Solhan
Büyük resim için tıklayın.
Uzaydan Solhan
Ayrıntılı görmek için resme tıklayın!

Sözlük


16 Dilde Çeviri

Link İstatistik
Toplam Link: 72
Toplam Kategori: 7
Toplam Ziyaret: 64374

Yeni Eklenen
Siteler

· 1: SOLHAN EĞİTİM DERNEĞİ
[Hit: 492]

· 2: www.cevatkose.com.tr
[Hit: 418]

· 3: Netfaresi.org
[Hit: 639]

· 4: Sukyon Köyünün Web Sayfası
[Hit: 441]

· 5: Online İlan Yönetim ve Takip Sistemi
[Hit: 778]

· 6: Solhan.org
[Hit: 1235]

· 7: By Elcewad
[Hit: 630]

· 8: Yazılım-Donanım-Php-Asp-linux
[Hit: 529]

· 9: Omeran.Net
[Hit: 804]

· 10: careerjet.com.tr – Türkiye'deki bütün iş ilanları
[Hit: 837]


En Çok Ziyaret
Edilen Siteler

· 1: Bingolonline.com
[Hit: 2450]

· 2: Solhan'ın İnteraktif Sitesi
[Hit: 2373]

· 3: Murat Köyü
[Hit: 1936]

· 4: Ab-ı Hayat
[Hit: 1926]

· 5: Ş. K. Ersin Ateş İlköğretim Okulu
[Hit: 1755]

· 6: Bingöl Emniyet Müdürlüğü
[Hit: 1679]

· 7: Girvas Web Sitesi
[Hit: 1667]

· 8: Solhan Atatürk İlköğretim Okulu
[Hit: 1608]

· 9: irfanreklam
[Hit: 1549]

· 10: Genç Belediyesi
[Hit: 1525]

Destekleyenler
 Canliradyo.gen.al

NOT: Üyeler ve misafirler tarafından yazılan tüm yorumlar sahiplerine aittir ve sitemiz sorumlu tutulamaz.
HÜDA PAR Solhan İlçe Teşkilatı Açıldı
Tarih: 08.04.2013 Saat: 14:27 Gönderen: Editor

Solhan Haberleri Kurulduğundan bu yana kısa sürede tüm yurtta teşkilatlanma çalışmalarına giren Hür Dava Partisi (HÜDA PAR), Solhan’da Hüda Par Genel Başkan Yardımcısı Av. Necat Özdemir’in katılımıyla teşkilat binasının açılışı yapıldı.

Açılışa katılan HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Av. Necat Özdemir ve Bingöl il başkanı Hamdullah Tasalı ve beraberindeki partililer uzun bir araç konvoyu ile Bingöl’den Solhan’a geldiler.
Solhan Hüda Par’ın bina açılışı Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Açılış programında Hür Dava Partisi (HÜDA- PAR) Genel başkan yardımcısı Av. Necat Özdemir, Bingöl il başkanı Hamdullah Tasalı ile Solhan İlçe başkanı H. Sedrettin Kırım birer konuşma yaptı.

“Asla ihanet etmeyeceğiz”
Hür Dava Partisi olarak Solhanlı kardeşlerimize üç şeyin sözünü veriyorum diyen Solhan il başkanı H. Sedrettin Kırım, ‘’1- Malınızı Allah korkusuyla koruyacağız. 2- Asla size ihanet etmeyeceğiz. 3- Asla size yalan söylemeyeceğiz. Kardeşlerim işimizin zor olduğunu biliyoruz. Ama başarmanın samimiyet ve ihlâstan geçtiğini de biliyoruz. Bizler halkımıza maddi ve manevi hizmetlerde bulunacağız inşallah’’ dedi.

“Her sözümüz Allah'ın kelamıyla başlayacak”
Daha sonra Bingöl il başkanı Hamdullah Tasalı da bir selamlama konuşması yaptı. Siyasete şahadet getirteceklerini belirten Tasalı, kalabalıkla birlikte şahadet kelimesini sesli bir şekilde getirdi.
“Yüzyıldır bu topraklardaki idare ve siyaset bu şahadetten bizardı, acizdi, korkuyordu, kaçıyordu’’ diyen Tasalı, “Git tekkene, gir camiye zikrinle uğraş, tesbihinle uğraş, Kur’an'ını oku, namazını kıl ve sokağa bunları taşırma. Bu şekil bizi kandırdılar. Bundan böyle durum değişti. Allah’ın izniyle Hür Dava Partisi, bu ülkenin siyasetine ve idaresine taliptir. Biz Allah adına başlayacağız. Allah adına vereceğiz. Ve her adımımız, her sözümüz Allah’ın kelamıyla başlayacak’’ ifadelerini kullandı.

“En fazla ihtiyaç duyduğumuz şey adalettir”
Daha sonra söz alan HÜDA- PAR Genel başkan yardımcısı Av. Necat Özdemir, “Baharın gelişiyle beraber memleketimizin dört bir yanında çiçekler açıldığı gibi Allah’a hamd olsun ki, Hür Dava Partisi olarak baharla beraber adeta il il, ilçe ilçe, çiçeklerimizi hizmet binalarımızı hizmetinize arz ediyoruz, hayırlı olsun diyoruz. Öyle ümit ediyoruz ki öyle bir zaman gelecek ki, Allah’ın izniyle diktiğimiz bu fidanlar adalet çınarına dönüşecek. Değerli kardeşlerim bizim en fazla ihtiyaç duyduğumuz şey adalettir. Zira insanlar arasında adalettin çekilmesiyle, haksızlıklar, zulümler, hukuksuzluklar vücuda gelir. Ve insanların hayatı cehenneme dönüşür’’dedi.

“Hüda Par, insanları; doğrulukla, doğru olmakla, hidayetle tanıştıracak”
Özdemir, “Hür dava partisi insanları; doğrulukla, doğru olmakla hidayetle tanıştıracak. Tanıştırmayı amaç edinecek, bir parti olarak, yönetici kadroları il ve ilçe başkanları hiçbir zaman Allah’a verecekleri hesabı göz ardı etmeyecek. Adalet bayrağını dalgalandıracak ve sefil bir hayata mahkûm edilen halkımızın tekrar eskisi gibi hür, özgür, adil bir ortamda huzurla refah içerisinde yaşaması için üzerimize düşeni yapmaktan hiçbir surette hiçbir hesabın içine girmeden geri durmayacağız.” dedi.

“Amerika’dan, Avrupa’dan icazet alma yarışına girmeyeceğiz”
Diğer Partilerden farklarının olduğunu ifade eden Özdemir şunları söyledi: “Allah’ın izniyle bu farklarımızı ortaya koymak için elimizden geleni yapacağız. Birinci farkımız,1300 yıldır bu halkın en büyük değeri olan Kur’an-ı kendimize referans ediyoruz. Ve Kur’an’ın ön görülerini ilkeleri ve prensipleri doğrultusunda hareket etmeyi ahd ediyoruz. İkinci farkımız, bu halkı yöneten diğer partililerdeki insanlar hep dışarıdan Ankara’dan, İstanbul’dan çıktı. Ama Hür Dava Partisi sizin içinizden yolla çıkıyor. Batman’dan, Diyarbakır’dan, Bingöl’den ve Van’dan yolla çıkıyor. Bu partinin yöneticileri bu memleketten ak alınlarıyla Allah korkularıyla bilinen insanlar. Biz yönetime gelmek için Amerika’dan, Avrupa’dan ve diğer yerlerden icazet alma yarışına girmeyeceğiz. Çünkü biz bu milletin çocuklarıyız. Biz icazetimizi sizden, Solhan’dan Bingöl’den Genç’ten alacağız. Yani Amerikalara gitmeyeceğiz. Üçüncü farkımızda bizler parti olarak siyaset meydanına atılmakla bu alandaki tekele bir son vereceğiz. Parti olarak var olmakla bütün partilerin bu halka hizmet etmesi için üzerimize düşen teftiş ve teşvik vazifemizi yerine getireceğiz’’
Konuşmaların akabinde salavatlar eşliğinde parti binasının açılışı yapıldıktan sonra misafirlere ikramda bulunuldu.

SOLHAN HABER

Bu Haberi Paylaş
 
Google Reklamları

Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

Re: HÜDA PAR Solhan İlçe Teşkilatı Açıldı (Puan: 1)
Gönderen: Sibat Tarih: 21.04.2013 Saat: 02:47
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
               Bence  gercek kendisine müslümanim diyorsa bu HIZBU SEYTAN lardan uzak durmasi gerekir.cünkü bunlar ANKARA´NIN Iblisleri,Bunlar ne müs-
lüman kardes olabilir,nede kürt kardes olabilirler,Bir nevi KORUYUCULUK ne ise bunlarin odur..........ne olduda BU BARIS SÜRECINDE GÜNDEME Geldiler,iste
iranin ve Ankaranin oyunlariyla tekrar sahneye sokuldular,ama kürtler gercek 
müslüman kürtler bunlarin oyunlarina gelmez,DICLE ÜNIVERSITESINDEN 21 Ög
renci DAGA CIKMAYA KARAR VERDIK.Bu ne anlama geliyor,eger bize egitimde Firsat esitligi tanimasaniz,bizde HPG Katiliriz,gibi birde basin aciklamasini yapti
lar.........yani kürt halki ne 1990 larin kürdü,nede 1920 lerin kürdü,yani 1984 ile birlikte kürt halki yeni bir EVRIM Yakalamistir....saygilar......selamlar..... 20151015caihuali (Puan: 1)
Gönderen: 20151015caihuali Tarih: 15.10.2015 Saat: 06:43
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
moncler jackets [www.monclerjacketsuk.co.uk"], http://www.nobis.us.com/ ralph lauren uk [www.ralphlaurenoutletuk.org.uk"], http://www.ralphlaurenoutletuk.org.uk/ oakley sunglasses wholesale [www.oakleysunglasses-wholesale.us.com"], http://www.oakleysunglasses-wholesale.us.com/ canada goose outlet [www.canada-gooseoutlet.us.com"], http://www.canada-gooseoutlet.us.com/ ray ban sunglasses [www.raybansunglass.com.au"], http://www.raybansunglass.com.au/ tory burch outlet [www.toryburchoutletonline.in.net"], http://www.toryburchoutletonline.in.net/ the north face outlet store [www.thenorthfaceoutletstores.org"], http://www.thenorthfaceoutletstores.org/ ray ban sunglasses [www.raybansunglass.com.au"], http://www.ray-bansunglasses.eu.com/ soccer jerseys [www.soccerjerseys.us.com"], http://www.soccerjerseys.us.com/ ugg boots [www.cheapugg-boots.in.net"], http://www.uggaustralia.in.net/ cyber monday 2015 [www.cybermonday2015.us.com"], http://www.blackfriday2015.in.net/ louis vuitton [www.louisvuitton.in.net"], http://www.louisvuitton.in.net/ swarovski outlet [www.swarovski-outlet.co.uk"], http://www.swarovski-outlet.co.uk/ roshe run [www.rosherunshoessale.com"], http://www.rosherunshoessale.com/ oakley sunglasses [www.oakleysunglasses-outlet.us.com"], http://www.oakleysunglasses-outlet.us.com/ polo ralph lauren [www.poloralphlauren.us.org"], http://www.poloralphlauren.us.org/ ugg outlet [www.uggoutlet.org.uk"], http://www.snowboots.us.com/ tory burch outlet [www.toryburchoutletonline.in.net"], http://www.toryburch.in.net/ oakley sunglasses [www.oakleysunglasses-outlet.us.com"], http://www.wholesaleoakleysunglasses.us.com/ ghd hair straighteners [www.ghdhairstraightenerssale.co.uk"], http://www.ghdhairstraightenerssale.co.uk/ adidas wings [www.adidaswings.net"], http://www.adidaswings.net/ michael kors factory outlet [www.michaelkorsfactory-outlet.us.com"], http://www.discountuggboots.in.net/ nike huarache [www.nikeairhuarache.org.uk"], http://www.nikeairhuarache.org.uk/ cheap wedding dresses [www.cheap-weddingdresses.net"], http://www.cheap-weddingdresses.net/ nike trainers [www.niketrainers.me.uk"], http://www.niketrainers.me.uk/ prada outlet [www.pradaoutlet.us"], http://www.pradaoutlet.us/ ray ban sunglasses [www.raybansunglass.com.au"], http://ww

Bu yorumun devamını oku...


Haberler

 
Bilgi Bankası
İnteraktif Bölümler İslam Köşesi

 
Hesabınız
 Solhan Haberleri:Bingöl Hakkında Telefon Rehberi:Haber Gönder Haber Arşivi Kur'an-ı Kerim:Üyelik Ol
 Bingöl Haberleri:Köylerimiz Hakkında Ziyaretçi Defteri:Köşe Yazıları TV-Radyo Hadis Alemi:Üye Girişi
 Köy Haberleri:Yüzenada Hakkında Mezunlar Sayfası:Müzik Kutusu Video
Siyer-i Nebi:Şifremi Unuttum
     Şiir Evi Hikayeler İslam Tarihi:Özel Mesajlarım
 

  

 

  

 

 

  

 


© 2006-2012 Tüm Hakları Saklıdır. Solhan.Net |
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içerikler ancak Solhan.Net kaynak gösterilmek suretiyle kullanılabilir.
Websitemiz PHP-Nuke © 2005 Kodlarına Sahiptir.