online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - >> Bingöl Haberleri >> ''Yanlış Hesaplar Bozulacaktır''
  Giriş / Yeni Üyelik
:: Ana Sayfa  ::  Foto Galeri  ::  Solhan  ::  Hesabınız  ::  Forumlar  ::
Solhan.Net
 Ücretsiz Üye Olun
 Favorilere Ekleyin
Ana Menü
 Ana Sayfa
 Forumlar
 Foto Galeri
 Videolar
okkucuk.gif Köylerimiz
okkucuk.gif Yüzenada
okkucuk.gif Bingöl Hakkında
null.gif ________________
 İSLAM KÖŞESİ
 Kur'an Alemi
 Hadisler
 Siyer-i Nebi
 Büyüklerimiz
 İslam Tarihi
null.gif ________________
 HİZMETLER
 Haberler
 Haber Ekle
 Şiir Evi
 Programlar
 Linkler
 Anketler
 E-Devlet
okkucuk.gif Zazaca
null.gif ________________
 ÜYELER İÇİN
 Hesabınız
 Özel Mesaj
 Üye Listesi
 Messenger
null.gif ________________
 Solhan.NET
 Bize Ulaşın
 Site Haritası
null.gif ________________
Mezunlar Bölümü


Bu bölümde yer alan eski arkadaşlarınıza ulaşabilir ve kendinizi ekleyerek onların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Tıklayın!
Üye Menüsü
Merhaba Misafir

Henüz üye değilseniz, Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Üye Adı:
Şifre:
Giriş:

Üyelik
Son 5 Üye:
Nov 24, 2017eqelasyp Nov 24, 2017ikoqon Nov 24, 2017epofypovi Nov 24, 2017awulenot Nov 24, 2017mattbrown  Bugün: 17
Dün: 25
Bekleyen Üyeler :226
Toplam: 14016

Şu An Bağlı
Ziyaretçi: 98
Üye: 1
Toplam: 99

Kayıtlı Üyeler

İstatistikler
 Bugün   :43055
 Dün      :46368
 Toplam :48304486
İsrail'i Boykot Et
Reklam
Kimler Sitedeydi?
eqelasyp: 9 dakika önce
ikoqon: 1 saat, 19 dakika önce
epofypovi: 1 saat, 59 dakika önce
awulenot: 4 saat, 20 dakika önce
mattbrown: 6 saat, 19 dakika önce
iqebaluv: 8 saat, 31 dakika önce
ahotucyf: 8 saat, 34 dakika önce
uduli: 8 saat, 44 dakika önce
yqexug: 9 saat, 49 dakika önce
imojot: 12 saat, 23 dakika önce

Uzaydan Solhan
Büyük resim için tıklayın.
Uzaydan Solhan
Ayrıntılı görmek için resme tıklayın!

Sözlük


16 Dilde Çeviri

Link İstatistik
Toplam Link: 72
Toplam Kategori: 7
Toplam Ziyaret: 64377

Yeni Eklenen
Siteler

· 1: SOLHAN EĞİTİM DERNEĞİ
[Hit: 492]

· 2: www.cevatkose.com.tr
[Hit: 418]

· 3: Netfaresi.org
[Hit: 639]

· 4: Sukyon Köyünün Web Sayfası
[Hit: 441]

· 5: Online İlan Yönetim ve Takip Sistemi
[Hit: 778]

· 6: Solhan.org
[Hit: 1235]

· 7: By Elcewad
[Hit: 630]

· 8: Yazılım-Donanım-Php-Asp-linux
[Hit: 529]

· 9: Omeran.Net
[Hit: 804]

· 10: careerjet.com.tr – Türkiye'deki bütün iş ilanları
[Hit: 837]


En Çok Ziyaret
Edilen Siteler

· 1: Bingolonline.com
[Hit: 2450]

· 2: Solhan'ın İnteraktif Sitesi
[Hit: 2373]

· 3: Murat Köyü
[Hit: 1936]

· 4: Ab-ı Hayat
[Hit: 1926]

· 5: Ş. K. Ersin Ateş İlköğretim Okulu
[Hit: 1755]

· 6: Bingöl Emniyet Müdürlüğü
[Hit: 1679]

· 7: Girvas Web Sitesi
[Hit: 1667]

· 8: Solhan Atatürk İlköğretim Okulu
[Hit: 1608]

· 9: irfanreklam
[Hit: 1549]

· 10: Genç Belediyesi
[Hit: 1525]

Destekleyenler
 Canliradyo.gen.al

NOT: Üyeler ve misafirler tarafından yazılan tüm yorumlar sahiplerine aittir ve sitemiz sorumlu tutulamaz.
''Yanlış Hesaplar Bozulacaktır''
Tarih: 22.04.2013 Saat: 01:41 Gönderen: Editor

Bingöl Haberleri Diyarbakır'da bugün Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Newroz Parkı Miting Alanı'ında düzenlenen ve yüzbinlerin iştirak ettiği görkemli Kutlu Doğum etkinliği yapılan dualarla sona erdi.

Etkinlikte yapılan konuşmalarda; Müslüman Kürt halkına bütün Kürt gruplarına, devlet ve hükümete, İslami hassasiyeti ön planda tutmayan Kürt gruplara, Müslüman Kürt halkına ve İslam Ümmetine önemli mesajlar verildi. Konuşmacılar, birilerinin yaptıkları iş ve icraatlarda İslam ve Müslümanları hesaba katmadıkları müddetçe Müslüman halk tarafından kabul görülmeyeceği ve Peygamber Sevdalılarının bu yanlış hesapları bozacağını söylediler.

Yapılan konuşmalarda onlarca yıl Müslüman halklara karşı zulmeden diktatörlere karşı olunduğu, Ortadoğu ve İslam Coğrafyasında da gerçekleşen değişimleri desteklendiği belirtilerek, "Müslüman halkların verdiği İslami Mücadeleleri destekliyoruz. İslam Ümmetti içinde oluşturulmak istenen fitnelerin İslam ve Müslümanlara büyük zararlar verdiği için kesinlikle bu unsurların karşısındayız ve yanlış giden hesapları bozacağız" ifadelerine yer verdi.

  Yapılan konuşmaların devamında daha sonra Müslüman halka şu mesajlar verildi: "Fert, aile ve toplum olarak çektiğimiz sıkıntıların tümü yaşantıdan, Kur'an'dan ve Sünnetten uzaklaşmamızdan kaynaklanmaktadır. Dünya ve ahretimizin selameti için Kur'an-ı Kerim'i ve Peygamber Efendimizin sünnetini anlamak, yaşamak ve yaşatmaktan bir çaremiz yoktur. Öyleyse hepimiz topluca, Rabbimizin kitabına ve Peygamber Efendimizin sünnetine sımsıkı sarılalım."

  Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından düzenlene kutlu doğum etkinliğinde konuşma yapan konuşmacılar daha sonra şu mesajları öne çıkardılar: "Ülkedeki halklarla, özellikle de Kürt halkı ile barışmak ve bu barışın sürekli olmasını istiyorsanız Kur'an-ı Kerim ve Peygamber'in mesajları doğrultusunda halkların dini ve insani haklarını hiçbir şarta bağlamadan iade etmeye yönelik irade gösterin gerek ülke genelinde gerekse Kurdistan'da sorunların çözümü noktasında Peygamber Sevdalıları'nın hesabını yapmanız gerekir aksi taktirde başarılı olamayacağınız gibi ne dünyada ne de dünyada bunun hesabını veremezsiniz."

  Etkinlikte yapılan konuşmacılar konuşmalarının devamında İslami hassasiyeti ön planda tutmayan Kürt gruplara da göndermeler yaparak şu mesajların altı çizildi. "İslam'a ve Müslümanlara düşmanlıkta uzak durmanızı tavsiye ederiz. Çünkü İslam'a ve Müslümanlara düşmanlıktan hiç kimse bir fayda görmemiş, siz de bir fayda göremezsiniz. İslam'ı okuyun, öğrenin ve yaşayın. Herkesin selameti İslam'a anlayarak yaşamakla mümkündür"

  Konuşmacılar ayrıca sun'i sınırla birbirinden ayrılmış Müslüman Kürtlere de mesajlar göndererek şu vurgularda bulunundu: "Genelde İslam Ümmetine hizmet etmek ve faydalı olmak, özelde Müslüman Kürt halkının İslami ve insani haklarına kavuşması ve emperyalistlerin İslam Coğrafyasına yönelik iletişim ve diyalog içinde bulunmamız, birdirbirimizle yardımlaşma içinde olmamız gerekmektedir" 

Görkemli ve yüzbinlerce Peygamber aşığının buluştuğu Kutlu Doğum etkinliğinde konuşmacılar İslam Ümmeti'nin geneline de mesajlar göndererek şu ifadelerin altı çizildi: "Tüm Müslümanlar olayalara ve meselelere Kur'an ve Sünnet dairesi içinde bakmalı ve ona göre tavır belirlemelidirler. Bunun için; Kur'an ve Sünneti çok okumalı anlamalı ve ihtilafa sebebiyet verecek her türlü davranıştan kaçınmalıdırlar. Müslümanların vahdetine engel olacak her türlü söz ve davranıştan uzaklaşarak, Hz. Peygamber sevdalısı olmalı ve onun uygulamaları çerçevesinde kenetlenmelidirler. Siyonist İsrail başta olmak üzere İngiltere ABD ve yandaşlarını çok iyi tanımalı ve Kur'anı'ın istediği şekilde onlara karşı çıkmalı tavır takınmalıdırlar. Aksi halde ümmetin başına gelenlerden dolayı hiçbirimiz sorumluluktan kurtulamayız. Sadece Myanmar'da Müslümanların çektiklerinin hesabını bile hiç kimse veremez. Bütün Müslümanlar bundan sorumludurlar"

BDP'li Belediye Dev Kutlu Doğum Etkinliğini Sabote Ediyor
Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Diyarbakır Newroz Parkı miting alanında gerçekleştirilen ve yüzbinlerin katıldığı kutlu doğum etkinliğini BDP'li Belediye sabote etmeye çalıştı. Peygamber sevdası için araçlarıyla miting alanına gelen peygamber sevdalılarının araçlarını çekmekle yetinmeyen BDP'li belediyeler miting alanında bulunan tuvaletlerin sularını kesti.

Yüzbinlerce Peygamber sevdalısının tepkisini çeken bu hareket sabotaj olarak değerlendirildi.

İLKHABu Haberi Paylaş
 
Google Reklamları

Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

20151015caihuali (Puan: 1)
Gönderen: 20151015caihuali Tarih: 15.10.2015 Saat: 06:43
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
moncler jackets [www.monclerjacketsuk.co.uk"], http://www.nobis.us.com/ ralph lauren uk [www.ralphlaurenoutletuk.org.uk"], http://www.ralphlaurenoutletuk.org.uk/ oakley sunglasses wholesale [www.oakleysunglasses-wholesale.us.com"], http://www.oakleysunglasses-wholesale.us.com/ canada goose outlet [www.canada-gooseoutlet.us.com"], http://www.canada-gooseoutlet.us.com/ ray ban sunglasses [www.raybansunglass.com.au"], http://www.raybansunglass.com.au/ tory burch outlet [www.toryburchoutletonline.in.net"], http://www.toryburchoutletonline.in.net/ the north face outlet store [www.thenorthfaceoutletstores.org"], http://www.thenorthfaceoutletstores.org/ ray ban sunglasses [www.raybansunglass.com.au"], http://www.ray-bansunglasses.eu.com/ soccer jerseys [www.soccerjerseys.us.com"], http://www.soccerjerseys.us.com/ ugg boots [www.cheapugg-boots.in.net"], http://www.uggaustralia.in.net/ cyber monday 2015 [www.cybermonday2015.us.com"], http://www.blackfriday2015.in.net/ louis vuitton [www.louisvuitton.in.net"], http://www.louisvuitton.in.net/ swarovski outlet [www.swarovski-outlet.co.uk"], http://www.swarovski-outlet.co.uk/ roshe run [www.rosherunshoessale.com"], http://www.rosherunshoessale.com/ oakley sunglasses [www.oakleysunglasses-outlet.us.com"], http://www.oakleysunglasses-outlet.us.com/ polo ralph lauren [www.poloralphlauren.us.org"], http://www.poloralphlauren.us.org/ ugg outlet [www.uggoutlet.org.uk"], http://www.snowboots.us.com/ tory burch outlet [www.toryburchoutletonline.in.net"], http://www.toryburch.in.net/ oakley sunglasses [www.oakleysunglasses-outlet.us.com"], http://www.wholesaleoakleysunglasses.us.com/ ghd hair straighteners [www.ghdhairstraightenerssale.co.uk"], http://www.ghdhairstraightenerssale.co.uk/ adidas wings [www.adidaswings.net"], http://www.adidaswings.net/ michael kors factory outlet [www.michaelkorsfactory-outlet.us.com"], http://www.discountuggboots.in.net/ nike huarache [www.nikeairhuarache.org.uk"], http://www.nikeairhuarache.org.uk/ cheap wedding dresses [www.cheap-weddingdresses.net"], http://www.cheap-weddingdresses.net/ nike trainers [www.niketrainers.me.uk"], http://www.niketrainers.me.uk/ prada outlet [www.pradaoutlet.us"], http://www.pradaoutlet.us/ ray ban sunglasses [www.raybansunglass.com.au"], http://ww

Bu yorumun devamını oku...


Haberler

 
Bilgi Bankası
İnteraktif Bölümler İslam Köşesi

 
Hesabınız
 Solhan Haberleri:Bingöl Hakkında Telefon Rehberi:Haber Gönder Haber Arşivi Kur'an-ı Kerim:Üyelik Ol
 Bingöl Haberleri:Köylerimiz Hakkında Ziyaretçi Defteri:Köşe Yazıları TV-Radyo Hadis Alemi:Üye Girişi
 Köy Haberleri:Yüzenada Hakkında Mezunlar Sayfası:Müzik Kutusu Video
Siyer-i Nebi:Şifremi Unuttum
     Şiir Evi Hikayeler İslam Tarihi:Özel Mesajlarım
 

  

 

  

 

 

  

 


© 2006-2012 Tüm Hakları Saklıdır. Solhan.Net |
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içerikler ancak Solhan.Net kaynak gösterilmek suretiyle kullanılabilir.
Websitemiz PHP-Nuke © 2005 Kodlarına Sahiptir.