online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - >> Bingöl Haberleri >> Hacı Ketenalp'ten DTP'ye Sert Tepki
  Giriş / Yeni Üyelik
:: Ana Sayfa  ::  Foto Galeri  ::  Solhan  ::  Hesabınız  ::  Forumlar  ::
Solhan.Net
 Ücretsiz Üye Olun
 Favorilere Ekleyin
Ana Menü
 Ana Sayfa
 Forumlar
 Foto Galeri
 Videolar
okkucuk.gif Köylerimiz
okkucuk.gif Yüzenada
okkucuk.gif Bingöl Hakkında
null.gif ________________
 İSLAM KÖŞESİ
 Kur'an Alemi
 Hadisler
 Siyer-i Nebi
 Büyüklerimiz
 İslam Tarihi
null.gif ________________
 HİZMETLER
 Haberler
 Haber Ekle
 Şiir Evi
 Programlar
 Linkler
 Anketler
 E-Devlet
okkucuk.gif Zazaca
null.gif ________________
 ÜYELER İÇİN
 Hesabınız
 Özel Mesaj
 Üye Listesi
 Messenger
null.gif ________________
 Solhan.NET
 Bize Ulaşın
 Site Haritası
null.gif ________________
Mezunlar Bölümü


Bu bölümde yer alan eski arkadaşlarınıza ulaşabilir ve kendinizi ekleyerek onların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Tıklayın!
Üye Menüsü
Merhaba Misafir

Henüz üye değilseniz, Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Üye Adı:
Şifre:
Giriş:

Üyelik
Son 5 Üye:
Dec 14, 2017ewisare Dec 14, 2017arehuzi Dec 14, 2017ufucuxu Dec 14, 2017odiburyxu Dec 14, 2017ywijum  Bugün: 6
Dün: 15
Bekleyen Üyeler :178
Toplam: 14412

Şu An Bağlı
Ziyaretçi: 85
Üye: 0
Toplam: 85

İstatistikler
 Bugün   :12721
 Dün      :30692
 Toplam :49162702
İsrail'i Boykot Et
Reklam
Kimler Sitedeydi?
ewisare: 25 dakika önce
arehuzi: 1 saat, 12 dakika önce
ufucuxu: 1 saat, 40 dakika önce
susier50: 2 saat, 52 dakika önce
odiburyxu: 6 saat, 13 dakika önce
ywijum: 6 saat, 31 dakika önce
ahyky: 7 saat, 34 dakika önce
ohugajuz: 9 saat, 35 dakika önce
ynovihu: 9 saat, 45 dakika önce
ebahegavu: 10 saat, 30 dakika önce

Uzaydan Solhan
Büyük resim için tıklayın.
Uzaydan Solhan
Ayrıntılı görmek için resme tıklayın!

Sözlük


16 Dilde Çeviri

Link İstatistik
Toplam Link: 72
Toplam Kategori: 7
Toplam Ziyaret: 64509

Yeni Eklenen
Siteler

· 1: SOLHAN EĞİTİM DERNEĞİ
[Hit: 494]

· 2: www.cevatkose.com.tr
[Hit: 420]

· 3: Netfaresi.org
[Hit: 643]

· 4: Sukyon Köyünün Web Sayfası
[Hit: 445]

· 5: Online İlan Yönetim ve Takip Sistemi
[Hit: 781]

· 6: Solhan.org
[Hit: 1238]

· 7: By Elcewad
[Hit: 631]

· 8: Yazılım-Donanım-Php-Asp-linux
[Hit: 530]

· 9: Omeran.Net
[Hit: 807]

· 10: careerjet.com.tr – Türkiye'deki bütün iş ilanları
[Hit: 839]


En Çok Ziyaret
Edilen Siteler

· 1: Bingolonline.com
[Hit: 2453]

· 2: Solhan'ın İnteraktif Sitesi
[Hit: 2376]

· 3: Murat Köyü
[Hit: 1941]

· 4: Ab-ı Hayat
[Hit: 1930]

· 5: Ş. K. Ersin Ateş İlköğretim Okulu
[Hit: 1757]

· 6: Bingöl Emniyet Müdürlüğü
[Hit: 1685]

· 7: Girvas Web Sitesi
[Hit: 1669]

· 8: Solhan Atatürk İlköğretim Okulu
[Hit: 1610]

· 9: irfanreklam
[Hit: 1551]

· 10: Genç Belediyesi
[Hit: 1526]

Destekleyenler
 Canliradyo.gen.al

NOT: Üyeler ve misafirler tarafından yazılan tüm yorumlar sahiplerine aittir ve sitemiz sorumlu tutulamaz.
Hacı Ketenalp'ten DTP'ye Sert Tepki
Tarih: 17.02.2008 Saat: 14:57 Gönderen: Murat-Bayar

Bingöl Haberleri
Bingöl Belediye Başkanı Hacı Ketenalp önceki gün Bingöl'e gelen DTP Diyarbakır Milletvekili Selahattin Demirtaş'ın Bingöl Kalesini AKP'den geri alacağız sözlerine cevabı gecikmedi.


Ketenalp, Demirtaş'ın söylemlerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Bingöl Belediye Başkanımız Hacı Ketenalp ''9 Şubat 2008 Cumartesi DTP Grup Başkan vekili Selahattin demirtaş'ın Bingöl DTP İl Kongresinde yaptığı konuşmada Bingöl'ü AK Partiden kurtaracağız başlığı altında Bingöl Belediyesi borç batağındadır, hiçbir hizmet Bingöl'e yapılmamıştır denilmektedir. Bu söylemler tamamen hayal ürünüdür.

Görevi devraldığım 07/04/2004 tarihinde Hesap İşleri Müdürlüğünce çıkarılan borç listesi 12.137.000.000 TL ( oniki trilyon yüz otuz yedi milyar TL ) Kendi dönemlerinde kalan Borcu devraldık. Ayrıca bu borçlar zamanında ödenmediği için 3,500.000.000 TL ( Üç trilyon beş yüz milyar TL ) faizlerini ödedik. ( Kamulaştırma için açılan ve aleyhimize sonuçlanan davalar hariç ) Kendi belediyeleri döneminde yaklaşık 5.000.000.000 TL ( Beş Trilyon TL ) gayri menkul satıldı. ( Eski belediye sarayı binası, zemin kısmı tamamen, ikinci katın bir bölümü ve üçüncü katın bir bölümü, Saray Mahallesinde sağlık kooperatifin arka cephesi tepe başı, eski işçi müdürlüğü ve itfaiye binasının yeri) Satılan bu gayri menkullerden gelen para ve kendi dönemlerinde bir önceki Belediyeden 85 milyar Türk lirası ( seksen beş milyar TL ) nakit para ve borçsuz belediye devralmalarına rağmen gözle görülür bir hizmet sunmadan toplam 15 .637.000.000 TL borç ile tarafımıza devredildi.

Buna karşılık yaptığı hizmetler Makine ikmal Müdürlüğü binası, Saat Kulesi, Halk Ekmek Fabrikası ve Aşağı çarşı yaya yolu köprüsüdür. Ayrıca bir adet greyder ve bir adet paletli eder alınmıştır'' diye konuştu. Kendi dönemlerinde gözle görülür, elle tutulur hizmetleri beş yıl süre zarfında bunlardan ibaret olup, bunu dışında günlük olarak yapılmış rutin işler mevcut olabilir diyen Ketenalp ''Bizim dönemimizde bu büyük borç yüküyle devraldığımız Belediyemizi halkımıza hizmet verir bir hale getirerek yaptığımız hizmetler; kilitli parke taşı fabrikasının kurulması, yaklaşık 200 bin m2 yolların kilitli parke taşı ile döşenmesi, 13 bin m2 kaldırımların doğal bazalt taşı ile yapılması, yer altı çarşısı ( yaklaşık 100 adet dükkan ) , Beş yol ve Kültür Kavşağı düzenlemesi , tüm mezarlıkların etrafının çevrilmesi, Yenişehir Mahallesi Üçgen parkı , İnönü mahallesi Askerlik Şubesi karşısındaki park, Saray Mahallesi ( Selim ATALA Camii yanı ) Saray Parkı, Terminal ve Düzağaç kavşağı düzenlenmesi, Düzağaç kavşağının kaldırımları için 700 bin adet kilitli parke taşının Kara Yolların Bölge Müdürlüğüne verilmesi, Kaleönü Mahallesinin tüm kanalizasyonun yapılması ve tüm imar yollarının açılıp stabilize yapılması , Atık su Arıtma Tesisinin Bingöl ovasına yapılması, Aşağı Çarşı yaya yolunun ihate duvarının yapılması ve kilitli parke taşı ile döşenmesi , Otogar ve Hastane Caddesi yollarının genişletilmesi ve kaldırımlarının yapılması, semt pazarlarının kurulması hizmetlerimizin yalnızca bir bölümüdür. Bu hizmetleri yanı sıra Belediyemizin bu dönemde toplam 15 araç (iş makine ve diğer araçlar) alınarak makine parkımıza halkımıza hizmet amacıyla ilave edilmiştir. Bu yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olup, 3,5 yıl içerisinde yapılan naçizane bir hizmettir. Her Belediye döneminde belli ölçüde gayrimenkul satılmıştır.

Borçsuz ve nakit para ile devralınıp yapılan hizmetlerle, ağır borçla enkaz halinde devralınıp yapılan hizmetlerde ortadadır. Halkımız hangi dönemde kimler tarafından ne hizmetlerin yapıldığını çok iyi bilmektedirler. Bizim dönemimizde icraat vardır lafa yer yoktur. Bu yapılan hizmetleri yeterli bulmayıp, Halkımızın daha iyi ve güzel hizmetlere layık olduğunun bilicindeyiz. 2008 yılında halkımıza daha fazla hizmetlerimiz olacaktır'' diye devam etti.

Bingolluler.com

Bu Haberi Paylaş
 
Google Reklamları

Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

selam başkanım (Puan: 1)
Gönderen: mukader Tarih: 18.02.2008 Saat: 11:58
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
selamın aleyküm sevgili başkanım  öncelikle sizi tanımadığımı belirtip konuya  girmek isriyorum ben solhanlıyım ama istanbulda bulunmaktayım   bazı kendini bilmez neye hizmet etikleri meçul olan kişilerin yaratıları çirkef ortamları bizim o inci gibi memleketimizede bulaştıracalarını zanede dursunlar bu asla olmayacak vede olmamalıdır vatanı ve bayrağı olmayanların barınacak topraklarıda yurduda olmayacaktır bunu böyle bilsinler  bingölü bingöl sevdalılara emanet etmeliyiz çapulculara değil yüreyimizin yetiği yere kadar sizinleyiz ben taşralı zaza mukader saygılarİCRAATLERİ SAYIN BAŞKANDAN BAŞKA NEDENSE KİMSECİKLER GÖREMİYOR.......... (Puan: 1)
Gönderen: EMO Tarih: 18.02.2008 Saat: 18:33
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
SAYIN BAŞKANIM SİZ HELE ŞU KIŞ AYLARI GELDİĞİNDE MAKAM ARACINIZDAN İNİPTE BİNGÖL SOKAKLARINI Bİ DOLAŞSANIZA MEMLEKETİN NE HALE GELDİĞİ AŞİKAR KALKIP BİDE BİZE ''İCRAATLERİNİ'' AÇIKLIYOR BİZE.ŞU YUKARIDAKİ YORUMUN SAHİBİ 'mukadder' ADLI ŞAHSIDA ŞİDDETLE KINADIĞIMI DA BELİRTMEK İSTERİM.UMARIM BU MEMLEKETİ ALLAH'IN İZNİYLE DÜZELTECEK BİRİ BELEDİYENİN BAŞINA GEÇECEKTİR.....      EMRAH-MKÜ
Re: Hacı Ketenalp'ten DTP'ye Sert Tepki (Puan: 1)
Gönderen: bizati12 Tarih: 19.02.2008 Saat: 14:37
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
belediye başkanı 2004 yerel seçimleri öncesinde yeni bi otogar yapılacağını söylemişti hayal oldu..kilitli parke taşı fabrikası açıldığını söylüyor ve bilmem ne kadar yolun bu kilitli parke taşlarıyla yapıldığını söylüyor evet doğrudur afatlar kavşağı beş yolda bazı çalışmalar yapıldı ama ne yazık ki afatlar kavşağı üzerinden bir yıl geçmeden perişan bir hale gelip tekrardan yapıldı..yamalarla yollar düzeltildi görüntüsü verildi ama durum içler acısı...belediye başkanı bundan yaklaşık olarak 3 ay önce yapmış olduğu basın açıklamasında biz kışa hazırız yalnız bu sene kar yağmadı demişti...kar yağdı yollar perişan çarşının durmu bile içler acısı siz nerde yaşıyor ve nerden bu roportajı veriyorsunuz anlamadım...hiç mi eviniziz penceresinden ya da belediye binasına giderken arbada yollara bakmıyorsunuz...ben olsam utanırdım..bi de bingöl dışında oturup atıp tutmakla yorum yapılmaz...son olarak işçi maaşları neden ödenmiyor başkalarına laf atacağınıza icraatte bulunun sayın başkan!!!
Re: Hacı Ketenalp'ten DTP'ye Sert Tepki (Puan: 1)
Gönderen: MEHMETSIRINGENC Tarih: 21.02.2008 Saat: 16:23
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
YORUMUMA BAŞLAMADAN ÖNCE TÜM ZAZALARA SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM.
Bende Mukadder arkadaşım gibi İstanbulda yaşayan Solhanlı bir vatandaşım.Sayın Ketenalp'i bende tanımam yaklaşık 11 yıldır istanbulda yaşayan biri olarak Solhan'ı Solhan Netten takip ediyorum.

8 yıl aradan sonra 2005 de solhan'a giderken ister istemez Bingöl'lün yenişehir kısmından geçtik, o Bingöl'lün girişindeki dörtyol varya içler acısıydı.Ay ağustos ayı o göbeğin çiçek olacağı yerde sararan otlar ile dolu, belki değişmiştir bilinmez ama o manzara hiç hoşuma gitmedi.

Ayrıca bir arkadaşımız Otogardan bahsetti, dönüşte Bingöl Has turizmi kulandım otogar benim hala ilkokul yıllarından kalan haliyle duruyor.

Benim İstanbulda oturduğum ilçede AKPARTİ'li ama hizmetlerinden çok memnunum.Darısı Bingöl'lün başına,

Kısmet olursa 2008 yazında gelmeyi düşünüyorum, umarım başkanımız Bingöl'lü geliştirmiştir.


Herkese SELAMLAR


Re: Hacı Ketenalp'ten DTP'ye Sert Tepki (Puan: 1)
Gönderen: 21mart Tarih: 26.04.2008 Saat: 23:51
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
       SANA BU CESARETİ VEREN SANIRIM O CAHİL BEYNİN.YADA İPLERİNİ ELİNDE TUTAN VEKİLLERİN.ELİMDE OLSA SENİ BİNGÖLÜN EN TENHASINDAKİ ÇÖPLÜGÜNE BEKÇİ ETTİRMEM,NE YAPALIM.SİSTEM SİZİN.SAKSAFONU ÖTTÜRÜN EN AZINDAN ŞİMDİK.


Haberler

 
Bilgi Bankası
İnteraktif Bölümler İslam Köşesi

 
Hesabınız
 Solhan Haberleri:Bingöl Hakkında Telefon Rehberi:Haber Gönder Haber Arşivi Kur'an-ı Kerim:Üyelik Ol
 Bingöl Haberleri:Köylerimiz Hakkında Ziyaretçi Defteri:Köşe Yazıları TV-Radyo Hadis Alemi:Üye Girişi
 Köy Haberleri:Yüzenada Hakkında Mezunlar Sayfası:Müzik Kutusu Video
Siyer-i Nebi:Şifremi Unuttum
     Şiir Evi Hikayeler İslam Tarihi:Özel Mesajlarım
 

  

 

  

 

 

  

 


© 2006-2012 Tüm Hakları Saklıdır. Solhan.Net |
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içerikler ancak Solhan.Net kaynak gösterilmek suretiyle kullanılabilir.
Websitemiz PHP-Nuke © 2005 Kodlarına Sahiptir.