online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - >> Bingöl Haberleri >> Verilen Sözler Tutulacak
  Giriş / Yeni Üyelik
:: Ana Sayfa  ::  Foto Galeri  ::  Solhan  ::  Hesabınız  ::  Forumlar  ::
Solhan.Net
 Ücretsiz Üye Olun
 Favorilere Ekleyin
Ana Menü
 Ana Sayfa
 Forumlar
 Foto Galeri
 Videolar
okkucuk.gif Köylerimiz
okkucuk.gif Yüzenada
okkucuk.gif Bingöl Hakkında
null.gif ________________
 İSLAM KÖŞESİ
 Kur'an Alemi
 Hadisler
 Siyer-i Nebi
 Büyüklerimiz
 İslam Tarihi
null.gif ________________
 HİZMETLER
 Haberler
 Haber Ekle
 Şiir Evi
 Programlar
 Linkler
 Anketler
 E-Devlet
okkucuk.gif Zazaca
null.gif ________________
 ÜYELER İÇİN
 Hesabınız
 Özel Mesaj
 Üye Listesi
 Messenger
null.gif ________________
 Solhan.NET
 Bize Ulaşın
 Site Haritası
null.gif ________________
Mezunlar Bölümü


Bu bölümde yer alan eski arkadaşlarınıza ulaşabilir ve kendinizi ekleyerek onların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Tıklayın!
Üye Menüsü
Merhaba Misafir

Henüz üye değilseniz, Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Üye Adı:
Şifre:
Giriş:

Üyelik
Son 5 Üye:
Dec 13, 2017exuguwam Dec 13, 2017aqumeb Dec 13, 2017udaxyca Dec 13, 2017afepa Dec 12, 2017osyjywo  Bugün: 4
Dün: 25
Bekleyen Üyeler :182
Toplam: 14395

Şu An Bağlı
Ziyaretçi: 82
Üye: 0
Toplam: 82

İstatistikler
 Bugün   :7475
 Dün      :51643
 Toplam :49126764
İsrail'i Boykot Et
Reklam
Kimler Sitedeydi?
exuguwam: 21 dakika önce
aqumeb: 1 saat, 10 dakika önce
udaxyca: 2 saat, 25 dakika önce
jerryw02: 2 saat, 40 dakika önce
afepa: 3 saat, 1 dakika önce
osyjywo: 4 saat, 26 dakika önce
onebyho: 4 saat, 47 dakika önce
yvewyre: 11 saat, 33 dakika önce
ifuxubux: 12 saat, 9 dakika önce
ojokeci: 12 saat, 33 dakika önce

Uzaydan Solhan
Büyük resim için tıklayın.
Uzaydan Solhan
Ayrıntılı görmek için resme tıklayın!

Sözlük


16 Dilde Çeviri

Link İstatistik
Toplam Link: 72
Toplam Kategori: 7
Toplam Ziyaret: 64495

Yeni Eklenen
Siteler

· 1: SOLHAN EĞİTİM DERNEĞİ
[Hit: 494]

· 2: www.cevatkose.com.tr
[Hit: 419]

· 3: Netfaresi.org
[Hit: 642]

· 4: Sukyon Köyünün Web Sayfası
[Hit: 445]

· 5: Online İlan Yönetim ve Takip Sistemi
[Hit: 780]

· 6: Solhan.org
[Hit: 1238]

· 7: By Elcewad
[Hit: 631]

· 8: Yazılım-Donanım-Php-Asp-linux
[Hit: 530]

· 9: Omeran.Net
[Hit: 807]

· 10: careerjet.com.tr – Türkiye'deki bütün iş ilanları
[Hit: 839]


En Çok Ziyaret
Edilen Siteler

· 1: Bingolonline.com
[Hit: 2451]

· 2: Solhan'ın İnteraktif Sitesi
[Hit: 2375]

· 3: Murat Köyü
[Hit: 1941]

· 4: Ab-ı Hayat
[Hit: 1930]

· 5: Ş. K. Ersin Ateş İlköğretim Okulu
[Hit: 1757]

· 6: Bingöl Emniyet Müdürlüğü
[Hit: 1685]

· 7: Girvas Web Sitesi
[Hit: 1668]

· 8: Solhan Atatürk İlköğretim Okulu
[Hit: 1610]

· 9: irfanreklam
[Hit: 1551]

· 10: Genç Belediyesi
[Hit: 1526]

Destekleyenler
 Canliradyo.gen.al

NOT: Üyeler ve misafirler tarafından yazılan tüm yorumlar sahiplerine aittir ve sitemiz sorumlu tutulamaz.
Verilen Sözler Tutulacak
Tarih: 10.03.2008 Saat: 16:33 Gönderen: mirzali

Bingöl Haberleri
Solhan Belediye Başkanı Niyazi ÇAVUŞOĞLU'nun da AK Parti'ye geçtiği toplantıda milletvekilleri, Üniversite, havaalanı ve doğalgaz taahhüdünü yerine getireceğiz, dediler.


İstişare toplantısında konuşan milletvekili Cevdet Yılmaz, Yusuf Coşkun ve Kazım Ataoğlu, seçimde verdikleri taahhütlerin arkasında olduklarını ifade ettiler. Milletvekilleri Bingöl'e üniversite, havaalanı, duble yol ve doğalgaz getireceklerine dikkat çektiler. AK Parti Aylık Genişletilmiş İstişare Toplantısı Cumartesi günü saat 12:00'da İl Başkanlığı binasında yapıldı. Toplantının açılış konuşmasını AK Parti İl Başkanı Mehmet Yaşa yaptı. Yaşa, AK Parti'nin Bingöl'e hizmetlerinin devam edeceğini söyledi.

TÜM HİZMETLER GELECEK

Daha sonra bir konuşma yapan Milletvekili Cevdet Yılmaz, hükümetin 7 ay gibi kısa bir sürede büyük işlere imza attığına dikkat çekerek, Bingöl'e de tüm hizmetlerin geleceğini  söyledi. Seçimde verilen taahhütlerin yapılmayacağı yönünde kamuoyuna yanlış bilgi aktarıldığını hatırlatan Milletvekili Yılmaz, "Bizlere çok ağır sorumluluk verdiniz. Bingöl'e her türlü hizmetin gelmesi için gayret gösteriyoruz. Üniversite ilkokul değil, hemen iki günde olmaz. Yıllardır biriken sorunlar hemen çözülmez.  Gerekli görüşmelerimizi yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Havaalanı sanki programdaymış gibi ‘programdan çıkarıldı’ deniliyor. Havaalanı zaten programda değildi ki! Havaalanının yapım işinin Ulaştırma Bakanlığı'na devredilmesi için çalışıyoruz. Bakanlığa devredeceğiz ve havaalanını tamamlayacağız. 5 yılda yapacağız dedik, 7 aydır niye yapmadılar diyorlar." dedi.

BÖLGESEL GELİŞİM SAĞLANACAK
Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde gelişimi hızlandıracaklarını belirten milletvekili Yılmaz, şöyle konuştu: "Bundan böyle belediyelere verilecek bütçelerin nüfusa göre değil gelişmişlik düzeyine göre verilecek. Bu anlamda Bingöl de gelişecektir. Elazığ ve Malatya gelişmeden Bingöl gelişmez, Bingöl gelişmeden Muş gelişmez. Bu nedenle GAP projesini bitireceğiz. Huzur ve güven arttıkça hızlı gelişim sağlanacaktır."

12 TAAHHÜD YERİNE GETİRİLECEK

Seçimdeki 12 taahhüdü yerine getireceklerini belirten milletvekili Kazım Ataoğlu, Bingöllülere hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi. Milletvekili Ataoğlu, şöyle konuştu: "Üniversite, havaalanı, duble yollar ve doğalgazın yanı sıra yapacağız dediğimiz taahhütlerimizin üstünden 7 ay geçti. Hükümetin kurulması ve cumhurbaşkanlığı derken 7 ay geçti. Daha işin başındayız. Bütün muhataplar ile gerekli görüşmeler yapıldı. Çaba göstermeye devam ediyoruz. Yıllardır yapılmayan işleri tamamlamaya çalışıyoruz. “

BU MEMLEKETE UÇAĞI İNDİRECEĞİZ

Havaalanının yapım işini İl Özel İdaresi'nden alacaklarını ve Ulaştırma Bakanlığı'na devredeceklerini kaydeden milletvekili Ataoğlu, "Yoksa özel idare havaalanını 100 yılda yapamaz. Havaalanı için trilyonlar gerekiyor. Bakanlığa devredeceğiz ve bu memlekete uçağı indireceğiz. Havaalanı şart ve gereklidir. Doğalgaz 2009'da Bingöl'e ya Diyarbakır ya da Erzurum üzerinden gelecektir. Üniversitede senato oluşturulacaktır. Ayrıca turizm projelerimiz var." dedi.

“YEDİYSEK ZEHİR ZIKKIM OLSUN”

Konuşmasına yakasındaki AK Parti rozetini göstererek devam eden milletvekili Ataoğlu, "Eğer bu rozet sayesinde bir çay değerinde menfaat elde ettiysek zehir zıkkım olsun. Bu rozetler sayesinde üç milletvekili olarak gayrı meşru bir menfaat elde edecek olursak yine zehir zıkkım olsun. Üç kardeş olarak gayret göstereceğiz. Bingöl'e hizmetten başka hiçbir düşüncemiz yoktur." şeklinde konuştu.      

HİZMETLERİ GETİRMEZSEK BİZİ BİNGÖL'E SOKMAYIN

Eğitim, sağlık, ulaşım ve tüm alanlarda Bingöl'e AK Parti ile hizmet geldiğini hatırlatan milletvekili Yusuf Coşkun, "Havaalanını, doğalgazı, üniversiteyi ve duble yolları Bingöl'e getirmezsek bizi bu memlekete sokmayın." dedi. Altı ayda yaklaşık 50 kanunun çıktığına dikkat çeken milletvekili Coşkun, şöyle konuştu: "Sizin adınıza tüm bakanlıklara gidiyoruz. Her bakanlıkta da biz Türkiye şampiyonuyuz diyoruz ve gerekenin yapılmasını istiyoruz. Milletvekilleri bir şey yapmıyor diyenleri, üniversite bahçesinde binlerce öğrenciyi görünce ne yapacaklar merak ediyorum. Bingöl'e tüm hizmetlerin gelmesi için çaba göstermeye devam edeceğiz."

KOCA, ROZET TAKTI

Toplantıya katılan AK Parti Malatya Milletvekili ve Bingöl İl Koordinatörü İhsan Koca, Yılmaz, Coşkun ve Ataoğlu'nun birlikteliğinin diğer milletvekilleri tarafından kıskanıldığını söyledi. Koca, Bingöl milletvekillerinin hizmet için uğraştığını ifade etti. Daha sonra Malatya Milletvekili Koca, AK Parti'ye geçen Solhan Belediye Başkanı Niyazi Çavuşoğlu'na rozet taktı. 

BUGÜNÜN ANLAMI BÜYÜK

Kısa bir konuşma yapan Solhan Belediye Başkanı Niyazi Çavuşoğlu, güzel bir gün yaşadığını belirterek, "Bugünün benim ve arkadaşlarım için anlamının büyüklüğünün farkındayım. Siyasi, ekonomik ve politik çizgisiyle örtüştüğümüz ve aynı duyguları taşıdığımız AK Parti'ye katılarak, arzuladığımız hizmetleri daha da güçlendireceğimize inanıyoruz. AK Parti, Türkiye'nin tüm kesimlerinde etnik kökenleriyle, inanç farklılıklarıyla, tüm düşünceleri kucaklayan bir siyasi düşüncenin partisidir. Doğusuyla, batısıyla tüm ülkeyi ve tüm halkları, tüm inançları kucaklayan yapısıyla bu partide siyaset yapma şevkimiz artmıştır." dedi.

HİZMETLERİMİZ GÖRÜLMÜYOR

Daha sonra Malatya Milletvekili İhsan Koca'nın davetiyle kürsüye gelen Bingöl Belediye Başkanı Hacı Ketenalp, yıllardır yapılmayan hizmetleri gerçekleştirdiklerini ancak görülmediğini söyledi.

GÜNERİGÖK'E ROZET TAKILDI

Daha sonra AK Parti İl Başkanı Mehmet Yaşa, AK Parti'ye geçen Ilıcalar Beldesi Belediye Başkanı Maruf Günerigök'e rozet taktı. İstişare toplantısı dün de devam etti.

Bingöl GazetesiBu Haberi Paylaş
 
Google Reklamları

Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

İlgili Konular

Bingöl Haberleri

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

Re: Verilen Sözler Tutulacak (Puan: 1)
Gönderen: seyfettin Tarih: 10.03.2008 Saat: 23:15
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
yürü akpem kim tutar seni kızkananlar çatlasın söz konusu bingöl ise gerisi teferuattır verilen sözlerin yerine gelmesinden eminim bu konuda uğraşan miletveilerime başarılar dilerim...Re: Verilen Sözler Tutulacak (Puan: 1)
Gönderen: 21mart Tarih: 11.03.2008 Saat: 13:22
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
     LUTFEN OKUNSUN     Siyasetin acımasız yüzü birkez daha kendini gösteriyor.sahnelenen ise çıkar savunucuları adına bingöl vekilleri önde,bir ucundan tuttbilmeni sevincini yaşıyan devşirmeler,vede geride tacirler.bunların hepsini çerçeveleyen,din istismarlığı.
     vekil cevdet yılmaz.. hükümetinizin 7 ay gibi kısa sürede başarılara imza atığını söylüyorsunuz vede bunun tümüyle bingöle yansıyacağını..vs vs.
  Hükümetin ülkenin istikrarı konusunda arpa boyu yol atamadığını sizler bizlerden daha iyi biliyorsunuz.türkiye karış karış satılıyorken bunada başarı elede ediliyor diyorsanız.ben sizin algılamanızdan şüphe duyarım.evet herşey ortada.bingöl ümün yürekli insanı (onları o resimlerinizde göremezsiniz) 20 kg yağı 30 liraya alıyorken sizler seçimden sonra bunu 65 lireya çıkardınız.bir çuval un 35 lira iken siz yine bir günde bunu 50 liraya çıkardınız.daha örnekleri çok.bu gelişmeleri bingöle getirecekmişsiniz.siz önce buna kandiniz inanın. Belediyelere verilecek bütçenin artık nufusa göre degilde gelişmişlik oranına göre verilecegini söylüyor vede bunun bingöl için güzel olacağını ekliyorsunuz. gelişmişlik oranına göre bingöle ödenek verilmesi demek şuanki ödenegin çok çok dahada çok altında olacağı anlamını yaratmıyormu.siz kalkıpta bingöl gelişmiş bir il diyorsanız.vede ilimizde bir kaç fabrika veya üretim merkezi gösterebiliyorsanız ne mutlu size..
    Vekil ataoğlu.hemde bingöl vekillerinini atası. atası diyorum çünkü kendisi erbakan dönamindede erbakanın tabiriyle üç madalyon vermiştik atoğluda bu madalyonlardan biriydi degerli olması içinde bunlara kulp takımamıştı.o yüzdendir ki şuan deger görüyorlar.
    sn ataoğlu;ben havaalanı İSTEMİYORUM,ben duble yol derdinde degilim.yıllardır yapılamayan işler diyorsunuz.geçmişte yarım bırakılan işleri şimdimi tamamlamak aklınıza gelidi.neden bu sizi bukadar geriyor.yoksa bir paylaşım dahamı yapacaksınzı.bırakın bunları sn ataoğlu , ben evime her akşam bir ekmek götürmenin derdindeyim banaNE sizin alnınızdan ben bingölüyüm sizde yok olan bingöllü olma degerleri bende haala mevcut.BEN İŞ İSTİYORUM AŞ İSTİYORUM ..
   vekil yusuf coşkun: hiç eksik kalır yönünüz yok.bir havalimanı bir duble yol, bir ünüversitedir tuturmuşsunuz.haklısınızda çünkü başka malzeme yok.bizim adımıza bakanlıkları neden geziyorsunuz ki. bizim bakanlıklarla ilgili herhangi bir sorunuzmuz yok.ortaya koyun bir proje (işsizlik le mücadele adına) ben cahil başıma o projeyi alıp kaynak buldurabilirim. NERDENMİ ? şerefli onurlu bingöllüler var.size geçmişte güven duyanlar banada güvenebilirler. sn yusuf coşkun karşınızda artık belli konuma gelmiş beyinler var.belki bir bönem daha umuduna esir olmuş bu insanları kandırabilirsiniz.ve sonrasında ne olacağını benden daha iyi bilirsiniz.
   Vede son olarak evrimini tamamlıyarak bu umut tacirlerine,bu din istismarcılarına katılımı banimseyen İnsanların kendilerine verdikleri oyları bir çırpıda hizmet diyerek satabilen bu dnekler gün gelir bu halk adamın yüzüne tükürür bunlada kalmaz o suratınıza balgamını döker.
                                                      SIVAZLANIRSINZ...Re: Verilen Sözler Tutulacak (Puan: 1)
Gönderen: bayser12 Tarih: 16.03.2008 Saat: 02:28
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
 MAŞALLAH HEPSİ BİR YERDE VE DE ASİLLERİN HUZURUNDA.BOL KESEDEN ATMAK İÇİN YARIŞIYORLAR.HİZMET GÖRÜNMÜYORMUŞ AMAA ÇOK YAPMIŞLAR.BAŞKAN BÖYLE DİYOR.VEKİL YANİ BENİM SENİN VEKİLİN..ONAYLIYOR ASİLLER SİZDE ALKIŞLAYIN.NE ALA MEMLEKETİM.SEÇİM YAKLAŞTI YA ARTIK GÖRÜNÜRLER.PEMBE TABLOLAR ÇİZERLER.CEK CAKLAR SÖYLENECEK.NERDE HİZMET EEE YAPMIŞLARDA BİZ GÖRMÜYORUZ.KÖR,SAĞIR İNSANLARIZ NE ANLARIZ NE DE GÖRÜRÜZ.BİZ HİZMETTEN NE ANLARIZ VEKİLLER..OLMADI NİYAZİ BEY.YAKIŞMADI.ORAYA KATILMAKLA YANLIŞ YAPTIN.SEÇİM YATIRIMINA ALET EDİLDİN YA DA SEN İSTEDİN.SENDE SOLHANA BİR ŞEY VERMEDİN YA.İNŞ.BİR DAHA O YANLIŞI  YAPMAYIZ.YANİ SENİ SEÇMEYİZ.SANA OY VEREN BİRİ OLARAK KENDİMİ AFETMEM.SANA GÜVENENLERİ YANILTIN.YA DA SENDE HACİ BAŞKAN GİBİ GÖRÜNMEYEN HİZMETLER Mİ YAPTINDA BİZ GÖREMEDİK.ALLAH HAKIMIZI HEPİNİZDEN ALSIN.VEKALETİ KULLANAMADINIZ.BİR ŞANS DAHA DİYE ADAY OLMAYIN.EN AZINDA BU FAKİR HALKIN GÜNAHINI ALMAYIN.ÇIKAR SİZDEN BUNUN ACISI.HATIRLATAYIM DEDİM.


Haberler

 
Bilgi Bankası
İnteraktif Bölümler İslam Köşesi

 
Hesabınız
 Solhan Haberleri:Bingöl Hakkında Telefon Rehberi:Haber Gönder Haber Arşivi Kur'an-ı Kerim:Üyelik Ol
 Bingöl Haberleri:Köylerimiz Hakkında Ziyaretçi Defteri:Köşe Yazıları TV-Radyo Hadis Alemi:Üye Girişi
 Köy Haberleri:Yüzenada Hakkında Mezunlar Sayfası:Müzik Kutusu Video
Siyer-i Nebi:Şifremi Unuttum
     Şiir Evi Hikayeler İslam Tarihi:Özel Mesajlarım
 

  

 

  

 

 

  

 


© 2006-2012 Tüm Hakları Saklıdır. Solhan.Net |
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içerikler ancak Solhan.Net kaynak gösterilmek suretiyle kullanılabilir.
Websitemiz PHP-Nuke © 2005 Kodlarına Sahiptir.