online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - >> Solhan Haberleri >> Güzel Yürekli Dostlara Teşekkürler
  Giriş / Yeni Üyelik
:: Ana Sayfa  ::  Foto Galeri  ::  Solhan  ::  Hesabınız  ::  Forumlar  ::
Solhan.Net
 Ücretsiz Üye Olun
 Favorilere Ekleyin
Ana Menü
 Ana Sayfa
 Forumlar
 Foto Galeri
 Videolar
okkucuk.gif Köylerimiz
okkucuk.gif Yüzenada
okkucuk.gif Bingöl Hakkında
null.gif ________________
 İSLAM KÖŞESİ
 Kur'an Alemi
 Hadisler
 Siyer-i Nebi
 Büyüklerimiz
 İslam Tarihi
null.gif ________________
 HİZMETLER
 Haberler
 Haber Ekle
 Şiir Evi
 Programlar
 Linkler
 Anketler
 E-Devlet
okkucuk.gif Zazaca
null.gif ________________
 ÜYELER İÇİN
 Hesabınız
 Özel Mesaj
 Üye Listesi
 Messenger
null.gif ________________
 Solhan.NET
 Bize Ulaşın
 Site Haritası
null.gif ________________
Mezunlar Bölümü


Bu bölümde yer alan eski arkadaşlarınıza ulaşabilir ve kendinizi ekleyerek onların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Tıklayın!
Üye Menüsü
Merhaba Misafir

Henüz üye değilseniz, Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Üye Adı:
Şifre:
Giriş:

Üyelik
Son 5 Üye:
Dec 12, 2017Dancer Dec 12, 2017edaryqak Dec 12, 2017acipyfo Dec 12, 2017unaccountablera Dec 12, 2017orytedyxi  Bugün: 10
Dün: 15
Bekleyen Üyeler :159
Toplam: 14376

Şu An Bağlı
Ziyaretçi: 89
Üye: 1
Toplam: 90

Kayıtlı Üyeler

İstatistikler
 Bugün   :7042
 Dün      :40847
 Toplam :49074688
İsrail'i Boykot Et
Reklam
Kimler Sitedeydi?
Dancer: 3 dakika önce
edaryqak: 41 dakika önce
acipyfo: 42 dakika önce
unaccountablera: 52 dakika önce
orytedyxi: 1 saat 51 saniye önce
atamyvyr: 1 saat, 10 dakika önce
ogivozo: 1 saat, 14 dakika önce
otutusyc: 3 saat, 20 dakika önce
ajahocyc: 3 saat, 33 dakika önce
efanuf: 5 saat, 12 dakika önce

Uzaydan Solhan
Büyük resim için tıklayın.
Uzaydan Solhan
Ayrıntılı görmek için resme tıklayın!

Sözlük


16 Dilde Çeviri

Link İstatistik
Toplam Link: 72
Toplam Kategori: 7
Toplam Ziyaret: 64486

Yeni Eklenen
Siteler

· 1: SOLHAN EĞİTİM DERNEĞİ
[Hit: 494]

· 2: www.cevatkose.com.tr
[Hit: 419]

· 3: Netfaresi.org
[Hit: 641]

· 4: Sukyon Köyünün Web Sayfası
[Hit: 445]

· 5: Online İlan Yönetim ve Takip Sistemi
[Hit: 779]

· 6: Solhan.org
[Hit: 1238]

· 7: By Elcewad
[Hit: 631]

· 8: Yazılım-Donanım-Php-Asp-linux
[Hit: 530]

· 9: Omeran.Net
[Hit: 807]

· 10: careerjet.com.tr – Türkiye'deki bütün iş ilanları
[Hit: 839]


En Çok Ziyaret
Edilen Siteler

· 1: Bingolonline.com
[Hit: 2451]

· 2: Solhan'ın İnteraktif Sitesi
[Hit: 2375]

· 3: Murat Köyü
[Hit: 1941]

· 4: Ab-ı Hayat
[Hit: 1930]

· 5: Ş. K. Ersin Ateş İlköğretim Okulu
[Hit: 1757]

· 6: Bingöl Emniyet Müdürlüğü
[Hit: 1685]

· 7: Girvas Web Sitesi
[Hit: 1668]

· 8: Solhan Atatürk İlköğretim Okulu
[Hit: 1610]

· 9: irfanreklam
[Hit: 1551]

· 10: Genç Belediyesi
[Hit: 1526]

Destekleyenler
 Canliradyo.gen.al

NOT: Üyeler ve misafirler tarafından yazılan tüm yorumlar sahiplerine aittir ve sitemiz sorumlu tutulamaz.
Güzel Yürekli Dostlara Teşekkürler
Tarih: 18.04.2008 Saat: 23:42 Gönderen: Murat-Bayar

Solhan Haberleri
“Ya bir yol bulunuz ya da yol açınız” düsturu ile hareket eden Solhan.Net'in, maddi imkanı olmayan öğrencilere destek amacıyla başlattığı kitap kampanyası sona yaklaştı.


Özellikle sınava hazırlanan, başarılı ama maddi imkanı olmayan ilköğretim öğrencilerine yönelik olan  kampanyaya destek ilk başlarda az da olsa sonlara doğru ciddi manada katılım gerçekleşti. Sitemiz üyelerinden hicranmacit'in önerisiyle başlayan kampanya’ya ilgi beklenenin üzerinde olmasa da bir ilk olması açısından oldukça başarılı kabul edildi.

Sitenin üyelerinden hicranmacit'in fikri ile ortaya çıkan kitap kampanyasında sona doğru yaklaşılırken son gelişmeler oldukça sevindirdi. Kişisel olarak başlayan destek kampanyası son gelen desteklerle kurumsal bazda destek verilecek kadar ilerledi. Solhan adına sevindirici olan bu kampanya ile görüldü ki hala bir şeylerin paylaşılabileceğinin en güzel delili oldu.

Kitapların toplanma ve dağıtımını üstlenerek kampanyada büyük emeği geçen Nurullah AZAK; “Buradan şunu ifade etmek isterim ki duyarlılıkların yanında mesafe tanımaksızın destek vermek isteyen Fatih Dershanesi Beşiktaş Şube Müdür Eşref Yalçın’a, İstanbul’dan desteğini esirgemeyip ileten Murat Baybaş’a, Murat Bayar’a, Rıza-i İlahi için ismini vermek istemeyen abi-kardeş dayanışmasına, Bingöl’deki gayretleri ile Abdulgafur BİLDİK aracılığı ile Bingöl Final Dershanesinde Öğretmenlik yapan Zihni Çapın ve Salih Tanık'a, Elazığ'dan destekte bulunan Filiz ER hanımefendiye, Norveç Stranger şehrinden hemşehrimiz Serap YILDIZ hanımefendi gibi uzak diyarlardan sesimize ses katan değerli eğitim gönüllülerine ve daha birçok kişiye, bu kampanyada dualarını eksik etmeyen tüm kardeşlerimize sonsuz teşekkürü Solhan.Net adına iletmeyi bir borç bilirim. Son gönderilen kolilerdeki yüzlerce SBS Hazırlık Kitaplarından OKS Hazırlık Kitaplarına, Deneme Sınavlarından Konu Tarama Testlerine, Soru Banklarından Tüm Dersler 6-7-8 Konu Anlatım Kitaplarına kadar bir çok dokümanı ilgili kurum amirlerine iletilmenin mutluluğunu yaşıyorum. Öyle ki gönderilen deneme sınavları ilçede tüm okulların öğrencilerine uygulanacak kadar yeterli oldu. Bu konuda da başta Atatürk İÖO Matematik Öğretmeni Fatih KAYNAK kardeşime, Şehit Kaymakam Ersin ateş İÖO Fen ve Teknoloji öğretmeni Seçkin NAKCI’ya ve Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Mikail AZAK’a ayrı ayrı teşekkür ederim. Ayrıca okullarda ihtiyaç sahibi öğrencilerin tespitinde bizlere yardımcı olan ve kitapların onlara ulaşmasına vesile olan  Mehmet Akif İÖO Matematik Öğretmeni Esra Kayantaş’a, Veli Tuğa İÖO Müdürü Recep Kaya’ya, Atatürk İÖO’dan Mahmut Erek’e, İMKB Arakonak İÖO’dan Yusuf Yavuz ve Furat Timur kardeşlerime, 28 Ağustos İÖO Müdürü Muzaffer Tütünen’e, Solhan YİBO Müdürü Hasan Kaya ve Sosyal Bilgiler Öğretmeni Muhtesim TUNÇ ile Fen ve Teknoloji Öğretmeni Tuba Aygün’e, Hazarşah Yeni Yerleşim İÖO Müdür Vekili Emrah Aydınlıoğlu’na, Yenibaşak YİBO Müdürü A.Vahap Salcan’a yardımlarından ötürü teşekkür ederiz. 

Son gelen desteklerle 100 öğrenciye yetecek kadar doküman Hazarşah Yeni Yerleşim İÖO, Yenibaşak YİBO, İMKB Arakonak İÖO, Solhan YİBO, 28 Ağustos İÖO, Veli Tuğa İÖO, Atatürk İÖO, Mehmet Akif İÖO’nda dağıtılmak üzere kurum amirlerine OKS Hazırlık Kitapları, Deneme Sınavları, Konu Tarama  Testleri, Soru Bankları, Tüm Ders Kitapları 6-7-8 den derlenen kitaplar kendilerine teslim edildi. Bu kampanyada sadece köprü vazifesi yapmak, destek verenlerle almaya çalışanları buluşturmak benim için bu kampanyanın en güzel tarafı oldu. Bu duyguyu yaşatan herkese de ayrıca şahsım adına teşekkürü bir borç bilirim." şeklinde açıklamada bulundu.

Öte yandan kampanya ile ilgili görüştüğümüz, İstanbul'da faaliyet gösteren ve başkanlığını Yusuf Ziya Aydın'ın yaptığı Bingöl Kültür ve Dayanışma Vakfı (BİNDAV) yetkililerinden Yunus Fırat AYDIN, halen yürüttükleri bir çalışma sonucunda Vakıf olarak kampanyaya önemli bir katkıda bulunacaklarını ifade etti. 

Solhan.Net sitesi olarak öncelikle, bu kampanyaya imkanları elverdiğince katkıda bulunan güzel yürekli tüm dostlara ve özellikle kampanyanın organizasyonunda aktif olarak bulunan Nurullah Azak'a yürekten teşekkür ederiz.

Bir başlangıç olmasına rağmen çok sayıda öğrenciye ulaşılmasını sağlayan bu kampanyanın ileride daha kapsamlı ve farklı kampanyalara önayak olmasını diliyoruz.

Solhan Haber Gazetesi - Solhan.Net


Bu Haberi Paylaş
 
Google Reklamları

Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

Re: Güzel Yürekli Dostlara Teşekkürler (Puan: 1)
Gönderen: murat_12 Tarih: 19.04.2008 Saat: 12:16
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Bu kampanyayı başlatan ve emeği geçen önce nurulah azak hocaya teşekürlerimi sunarım ve diğer öğretmenlere de sonsuz teşekürlerimi sunarım.. keşke imkanlar olsada daha çok kitap gönderme olanağına sahip olsaydık MURAT BAYBAŞRe: Güzel Yürekli Dostlara Teşekkürler (Puan: 1)
Gönderen: sase Tarih: 19.04.2008 Saat: 21:12
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
bende yürekli dostlara teşekkür ediyorum öncelikle yenibaşak müdürü sevgili vahap hocama ve veli tuğa müdürü recep kaya hoıcalarıma teşekkür ediyorum 4 yılımın geçtiği solhandaki insanlara internet vasıtasıylada ulaşmak çok güzel.her zaman solhan insanının güzelliğini gittiğim her yerde söylüyorum eğitim le ilgili güzel şeyler öğrendiğim vahap hocaya çok selamlar. ayrıca hazarşah yeni yerleşim müdürü ismini bile yazmıyacam o kişinin solhan gibi güzedl bir yerde o güzelim insanların arasında olmak beni çok üzüyor milli eğitim müdürlüğünün yalakası durumundaki kişiyi kınıyorum.site yöneticelerine de eğer benimde burdan yapacam solhan için birşey olursa her zamanyardıma hazırım o güzel insanlara bir katkı sağlayabilirsem ne mutlu bana bozkanat köyü halkını hayatım boyunca unutamam saygılar sevgilerRe: Güzel Yürekli Dostlara Teşekkürler (Puan: 1)
Gönderen: SWEDEN Tarih: 20.04.2008 Saat: 04:32
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
slm boyle bir okuma kampanyasi  baslatan ve  yardimlarini  eksik etmeyen insalarimiza  cok tesekur  edrim,, unutmayin ki okumak   kadar guzel  bisey yok  solhandan uzak  olmak boyle mutlu  haberleri  okuyunca seviyorum inanki  her seyin basi  egittim dir gecmiste  oyle  bir  bakalim okuyamayan insalrimizin cogu  maddi  imkanlardan  dolyai  okullunu okmamistir    bizim memelketin insanlari cok saf ve temis  insalar dir umarim  boyle guzel kampamyalar  devam eder  bizlerde  ellimizden bisey gelirse  yapariz  allahin izniyle solhana  sevgi sayilarimi sunarim.. bye


Haberler

 
Bilgi Bankası
İnteraktif Bölümler İslam Köşesi

 
Hesabınız
 Solhan Haberleri:Bingöl Hakkında Telefon Rehberi:Haber Gönder Haber Arşivi Kur'an-ı Kerim:Üyelik Ol
 Bingöl Haberleri:Köylerimiz Hakkında Ziyaretçi Defteri:Köşe Yazıları TV-Radyo Hadis Alemi:Üye Girişi
 Köy Haberleri:Yüzenada Hakkında Mezunlar Sayfası:Müzik Kutusu Video
Siyer-i Nebi:Şifremi Unuttum
     Şiir Evi Hikayeler İslam Tarihi:Özel Mesajlarım
 

  

 

  

 

 

  

 


© 2006-2012 Tüm Hakları Saklıdır. Solhan.Net |
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içerikler ancak Solhan.Net kaynak gösterilmek suretiyle kullanılabilir.
Websitemiz PHP-Nuke © 2005 Kodlarına Sahiptir.