online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - >> Bingöl Haberleri >> Vekiller: Vaatlerimizin Arkasındayız
  Giriş / Yeni Üyelik
:: Ana Sayfa  ::  Foto Galeri  ::  Solhan  ::  Hesabınız  ::  Forumlar  ::
Solhan.Net
 Ücretsiz Üye Olun
 Favorilere Ekleyin
Ana Menü
 Ana Sayfa
 Forumlar
 Foto Galeri
 Videolar
okkucuk.gif Köylerimiz
okkucuk.gif Yüzenada
okkucuk.gif Bingöl Hakkında
null.gif ________________
 İSLAM KÖŞESİ
 Kur'an Alemi
 Hadisler
 Siyer-i Nebi
 Büyüklerimiz
 İslam Tarihi
null.gif ________________
 HİZMETLER
 Haberler
 Haber Ekle
 Şiir Evi
 Programlar
 Linkler
 Anketler
 E-Devlet
okkucuk.gif Zazaca
null.gif ________________
 ÜYELER İÇİN
 Hesabınız
 Özel Mesaj
 Üye Listesi
 Messenger
null.gif ________________
 Solhan.NET
 Bize Ulaşın
 Site Haritası
null.gif ________________
Mezunlar Bölümü


Bu bölümde yer alan eski arkadaşlarınıza ulaşabilir ve kendinizi ekleyerek onların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Tıklayın!
Üye Menüsü
Merhaba Misafir

Henüz üye değilseniz, Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Üye Adı:
Şifre:
Giriş:

Üyelik
Son 5 Üye:
Dec 11, 2017emydyl Dec 11, 2017atexinole Dec 11, 2017yfenekom Dec 11, 2017iqadizo Dec 11, 2017uwahapy  Bugün: 0
Dün: 15
Bekleyen Üyeler :162
Toplam: 14366

Şu An Bağlı
Ziyaretçi: 73
Üye: 1
Toplam: 74

Kayıtlı Üyeler

İstatistikler
 Bugün   :95
 Dün      :40847
 Toplam :49067741
İsrail'i Boykot Et
Reklam
Kimler Sitedeydi?
emydyl: 13 dakika önce
atexinole: 29 dakika önce
yfenekom: 2 saat, 16 dakika önce
iqadizo: 6 saat, 16 dakika önce
uwahapy: 6 saat, 38 dakika önce
atihored: 7 saat, 7 dakika önce
ygawigom: 7 saat, 23 dakika önce
ejumelaf: 7 saat, 42 dakika önce
ifuhamis: 8 saat, 17 dakika önce
yryvogalu: 10 saat, 10 dakika önce

Uzaydan Solhan
Büyük resim için tıklayın.
Uzaydan Solhan
Ayrıntılı görmek için resme tıklayın!

Sözlük


16 Dilde Çeviri

Link İstatistik
Toplam Link: 72
Toplam Kategori: 7
Toplam Ziyaret: 64484

Yeni Eklenen
Siteler

· 1: SOLHAN EĞİTİM DERNEĞİ
[Hit: 494]

· 2: www.cevatkose.com.tr
[Hit: 419]

· 3: Netfaresi.org
[Hit: 641]

· 4: Sukyon Köyünün Web Sayfası
[Hit: 445]

· 5: Online İlan Yönetim ve Takip Sistemi
[Hit: 779]

· 6: Solhan.org
[Hit: 1238]

· 7: By Elcewad
[Hit: 631]

· 8: Yazılım-Donanım-Php-Asp-linux
[Hit: 530]

· 9: Omeran.Net
[Hit: 807]

· 10: careerjet.com.tr – Türkiye'deki bütün iş ilanları
[Hit: 839]


En Çok Ziyaret
Edilen Siteler

· 1: Bingolonline.com
[Hit: 2451]

· 2: Solhan'ın İnteraktif Sitesi
[Hit: 2375]

· 3: Murat Köyü
[Hit: 1941]

· 4: Ab-ı Hayat
[Hit: 1930]

· 5: Ş. K. Ersin Ateş İlköğretim Okulu
[Hit: 1757]

· 6: Bingöl Emniyet Müdürlüğü
[Hit: 1685]

· 7: Girvas Web Sitesi
[Hit: 1668]

· 8: Solhan Atatürk İlköğretim Okulu
[Hit: 1610]

· 9: irfanreklam
[Hit: 1551]

· 10: Genç Belediyesi
[Hit: 1526]

Destekleyenler
 Canliradyo.gen.al

NOT: Üyeler ve misafirler tarafından yazılan tüm yorumlar sahiplerine aittir ve sitemiz sorumlu tutulamaz.
Vekiller: Vaatlerimizin Arkasındayız
Tarih: 19.05.2008 Saat: 19:35 Gönderen: Murat-Bayar

Bingöl Haberleri
COŞKUN: İstihdam paketinden Bingöl de teşvik alacak, havaalanı ve üniversite tamamlanacak.
ATAOĞLU: AK Parti'ye kötülük, Türkiye'ye kötülükle eş anlama gelmiştir.


Yerel Yönetimler ve Genişletilmiş Divan Toplantı Cumartesi günü saat 13:30’da AK Parti İl Başkanlığı’nda yapıldı. 6. Bölge Koordinatörü Batman Milletvekili Ahmet İnal’ın divan başkanlığında yapılan toplantıya Milletvekili Yusuf Coşkun ve Kazım Ataoğlu ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Muhyettin Aksak ve İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklı katıldı. Saygı duruşunun ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıya ayrıca, AK Parti İl Başkanı Mehmet Yaşa, Belediye Başkanı Hacı Ketenalp, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Avlı, ilçe ve belde belediye başkanları ile partililer katıldı.

SELAMLAMA KONUŞMASI
Toplantının selamlama konuşmasını Lütfi Çağrıbay ile AK Parti İl Başkanı Mehmet Yaşa yaptı. Çağrıbay, milletvekillerine hoşgeldiniz konuşması yaptı. Daha sonra kürsüye gelen AK Parti İl Başkanı Mehmet Yaşa,  ilk konuşmasında yerel yönetimlerin son derece önemli olduğunu söyledi. Yerel yönetimlerin yol, su, altyapı ve kanalizasyon gibi hizmetler verdiklerini hatırlatan Yaşa, KÖYDES ve BELDES projeleri nedeniyle Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu takdir etti ve kutladı. Havaalanı için gerekenin yapıldığına dikkat çeken İl Başkanı Yaşa, üniversite, duble yol ve organize sanayi bölgesi çalışmalarının devam ettiğini sözlerine ekledi.

HER AY 403 MİLYAR AÇIK VERİYORUZ
AK Parti İl Başkanı Mehmet Yaşa’nın ardından kürsüye gelen Belediye Başkanı Hacı Keenalp, 3,5 triyonu faiz olmak üzere toplam 16 trilyon 48 milyar borçla belediyeyi devr aldıklarını söyledi. Belediyenin her ay 403 milyar açık verdiğine dikkat çeken Başkan Ketenalp, “Belediyemizin aylık geliri 932 milyardır. Borçlu olduğumuz için İller Bankası’nın nüfus başına verdiği paranın yüzde 40’ı kesiliyor, yüzde 60’ı belediyemize gönderiliyor. Bu kıt imkanlara rağmen Bingöl’e hizmet ediyoruz” dedi.

HİZMETLERİ SIRALADI!
Başkan Ketenalp, Bingöl’e yaptığı hizmetlerini şöyle sıraladı: “Bingöl’de ilk defa 295 trilyonluk bir ihale yaptık. Bingöl’de ilk defa bir altçarşı yaptık ve semt pazarları kurduk. Yıllardır atıl durumda olan belediye makine parkını yeniledik. Mahallelere ve ana caddelere kilitli taş döşedik. Şehir merkezindeki kaldırımlara bazalt taş döşedik. Kilitli Taş Fabrikası kurduk. Tüm yolları asfaltladık. Üç kavşak yaptık. Karla mücadelede başarılı olduk. Mahallelere parklar yaptık. Atık Su Tesisi’ni yapıyoruz. 25 yeni araç satın aldık. 4 bin hektar alanlık imar çalışmasını bitirmek üzereyiz. Düzağaç bölgesini ormanlık alandan çıkardık ve Ekim 2008’de vatandaşlara tapuları verilecektir. Elektrik ve telefon hatlarının yeraltına alınmasında TEDAŞ ve Türk Telekom ile ortaklaşa çalıştık. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi çalışmalarını tamamladık ve 20 nüfus artışını belirledik. Sosyal yardımlar yaptık. Konferanslar, sempozyumlar düzenledik. Asker ailelerine para yardımı yaptık. Belediye Kültür ve Sanat Merkezi’n açtık.

VAATLERİMİZİ YERİNE GETİRECEĞİZ
Belediye Başkanı Hacı Ketenalp’ten sonra kürsüye gelen Milletvekili Coşkun, 22 Temmuz seçimindeki verdikleri vaatleri yerine getireceklerini söyledi. Havaalanı, üniversite, duble yol ve organize sanayi bölgesi ile ilgili çalışmaların devam ettiğini belirten Milletvekili Coşkun, gerekenlerin yapıldığını ve bu projelerin bitirileceğini ifade etti.

HAVAALANI, ÜNİVERSİTE, YOL
Bingöl Üniversitesi’ne akademik ve idari personel verileceğine dikkat çeken Milletvekili Coşkun, “Havaalanında bu yaz arazi çalışmaları yapılacak. Bingöl-Solhan, Solhan-Muş duble yol çalışmaları 2 yılda bitirilecek” dedi.

EĞİTİM
Eğitim alanındaki çalışmalarının devam ettiğini belirten Milletvekili Coşkun, şöyle konuştu: “Köy okullarının açılması için çabalıyoruz. Eğitimde yenilikler yapıyoruz, okullarımızı onarıyoruz ve yeni ilköğretim lise okulları yapıyoruz. Kız Meslek Lisesi yıkılıp modern hale getirilecektir. Endüstri Meslek Lisesi yapılacaktır. Merkeze Anadolu Lisesi ve Spor Lisesi açacağız.”

SAĞLIK
Göğüs Hastanesi’nin bitirilme aşamasına geldiğini hatırlatan Milletvekili Yusuf Coşkun, Bingöl’e Bölge Kanser Tanı Merkezi’nin kurulacağını söyledi. İlçelerde hastane inşaatlarına başlandığını kaydeden Milletvekili Coşkun, “Hastane inşaatlarımız tamamlanacaktır. İlçelerimizde yeni sağlık ocaklarını hizmete açacağız” şeklinde konuştu.

İSTİHDAM PAKETİ ÇIKTI
Meclisten istihdam paketinin geçtiğini hatırlatan Milletvekili Coşkun, paketle birlikte 70 trilyonluk yatırımın yapılacağına dikkat çekti. Paketle organize sanayi bölgelerine teşviklerin arttırılacağını dolayısıyla Bingöl’ünde pay alabileceğinin altını çizen Milletvekili Coşkun, Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Şimşek’in ziyaretlerinin meyvelerini önümüzdeki günlerde göreceksiniz” ifadelerini kullandı. 50 yıllık elektrik hatlarının değişeceğini belirten Milletvekili Coşkun, ilçelerin altyapı sorunlarının çözülmesi için çalışmalar yapacaklarını sözlerine ekledi.

BAŞKA PARTİ BU KALABALIĞI TOPLAYAMAZ!
Milletvekili Yusuf Coşkun’dan sonra kürsüye gelen Milletvekili Kazım Ataoğlu, salonu dolduran partililere seslenerek, “Bu kalabalık 22 Temmuz’da AK Parti’ye gösterilen ilgi alakanın devamıdır. Başka partiler miting yapsa bu kalabalığı toplayamaz. AK Parti doğunun batının değil, Türkiye’nin partisidir. AK Parti’ye kötülük, Türkiye’ye kötülükle eş anlama gelmiştir. Engeller ne olursa olsun hizmet kervanı yolumuza devam edeceğiz. Kalkınmayı başarmak zorundayız” dedi. Milletvekili Coşkun ve Ataoğlu’nun konuşmasının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti. Toplantıda yerel yönetimler ve Bingöl’ün sorunları ele alındı. Milletvekili Cevdet Yılmaz’ın yurtdışında olması nedeniyle toplantıya katılamadığı belirtildi.

Bingöl Gazetesi


Bu Haberi Paylaş
 
Google Reklamları

Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

Re: Vekiller: Vaatlerimizin Arkasındayız (Puan: 1)
Gönderen: zaza_20 Tarih: 20.05.2008 Saat: 12:57
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
SAYIN VEKILLERİMİZ VAATLERİNİN ARKASINDAYMIŞ, PEKI NE ZAMAN GERÇEKLEŞECEK BU VAATLER..? BENCE BİR DAHAKI SEÇİMİN AREFESİNE KADAR KILLARINI BİLE OYNATMAZLAR SEÇİM AREFESİNDE GELİP İKİ DOZERLE YERLERİ KAZMAYA BAŞLARLAR SONRA BAKIN SÖZÜMÜZÜ TUTTUK ÇALIŞMALARA BAŞLADIK DERLER AMA ASIL ŞEYLER SEÇİMDEN SONRA OLUR DERLER VE BİZDE HEMEN YUTACAĞIZ.. SAYIN ATAOĞLU AKP YE KÖTÜLÜK TÜRKİYEYE KÖTÜLÜKTÜRE  DİYOR SORUYORUM SİZE HALKINA KÖTÜLÜK KİME KÖTÜLÜKTÜR...?Re: Vekiller: Vaatlerimizin Arkasındayız (Puan: 1)
Gönderen: shef07 Tarih: 20.05.2008 Saat: 22:26
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
vaatleri yaptıları yapacakların teminatıdır ne yaptılar secımden secıme geldıler boş vaatler verdiler oyları aldılar gittiler birdaha gelmediler  işleri bittiya ondan eeee yerel secim yaklaşıyor yine göründüler  diyecekler birdaha secinde görüşmek üzere iyi vaat nasılsa yalana acızya ondan sayın vatandaşım biraz düşünün nerde vaatler sert cıkın yüz göz olmayın onlar sizin peşinde koşsunlar yalakalar coooooooooookRe: Vekiller: Vaatlerimizin Arkasındayız (Puan: 1)
Gönderen: shef07 Tarih: 22.05.2008 Saat: 19:04
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)SAYIN VEKİLERİMİN DİKKATİNE (Puan: 1)
Gönderen: hewal12 Tarih: 24.05.2008 Saat: 19:08
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
EĞER SİZLER BİNGÖL İLİNE LAFTA GÖRÜNÜRDE HİZMET EDİN BİZİM LAFLARA KARNIMIZ TOK İCRAAT LAZIM


Haberler

 
Bilgi Bankası
İnteraktif Bölümler İslam Köşesi

 
Hesabınız
 Solhan Haberleri:Bingöl Hakkında Telefon Rehberi:Haber Gönder Haber Arşivi Kur'an-ı Kerim:Üyelik Ol
 Bingöl Haberleri:Köylerimiz Hakkında Ziyaretçi Defteri:Köşe Yazıları TV-Radyo Hadis Alemi:Üye Girişi
 Köy Haberleri:Yüzenada Hakkında Mezunlar Sayfası:Müzik Kutusu Video
Siyer-i Nebi:Şifremi Unuttum
     Şiir Evi Hikayeler İslam Tarihi:Özel Mesajlarım
 

  

 

  

 

 

  

 


© 2006-2012 Tüm Hakları Saklıdır. Solhan.Net |
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içerikler ancak Solhan.Net kaynak gösterilmek suretiyle kullanılabilir.
Websitemiz PHP-Nuke © 2005 Kodlarına Sahiptir.