online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - >> Solhan Haberleri >> Milletvekilleri Solhan'a Geldi
  Giriş / Yeni Üyelik
:: Ana Sayfa  ::  Foto Galeri  ::  Solhan  ::  Hesabınız  ::  Forumlar  ::
Solhan.Net
 Ücretsiz Üye Olun
 Favorilere Ekleyin
Ana Menü
 Ana Sayfa
 Forumlar
 Foto Galeri
 Videolar
okkucuk.gif Köylerimiz
okkucuk.gif Yüzenada
okkucuk.gif Bingöl Hakkında
null.gif ________________
 İSLAM KÖŞESİ
 Kur'an Alemi
 Hadisler
 Siyer-i Nebi
 Büyüklerimiz
 İslam Tarihi
null.gif ________________
 HİZMETLER
 Haberler
 Haber Ekle
 Şiir Evi
 Programlar
 Linkler
 Anketler
 E-Devlet
okkucuk.gif Zazaca
null.gif ________________
 ÜYELER İÇİN
 Hesabınız
 Özel Mesaj
 Üye Listesi
 Messenger
null.gif ________________
 Solhan.NET
 Bize Ulaşın
 Site Haritası
null.gif ________________
Mezunlar Bölümü


Bu bölümde yer alan eski arkadaşlarınıza ulaşabilir ve kendinizi ekleyerek onların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Tıklayın!
Üye Menüsü
Merhaba Misafir

Henüz üye değilseniz, Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Üye Adı:
Şifre:
Giriş:

Üyelik
Son 5 Üye:
Nov 23, 2017enelupuc Nov 23, 2017azytapu Nov 23, 2017opora Nov 23, 2017umekedem Nov 23, 2017avehesin  Bugün: 24
Dün: 26
Bekleyen Üyeler :164
Toplam: 13998

Şu An Bağlı
Ziyaretçi: 95
Üye: 0
Toplam: 95

İstatistikler
 Bugün   :37836
 Dün      :41857
 Toplam :48252899
İsrail'i Boykot Et
Reklam
Kimler Sitedeydi?
enelupuc: 17 dakika önce
azytapu: 4 saat, 41 dakika önce
opora: 4 saat, 43 dakika önce
umekedem: 4 saat, 56 dakika önce
avehesin: 4 saat, 59 dakika önce
oxulug: 5 saat, 20 dakika önce
ulohasis: 5 saat, 21 dakika önce
emorud: 6 saat, 7 dakika önce
ykyxyg: 6 saat, 50 dakika önce
yjewo: 9 saat, 46 dakika önce

Uzaydan Solhan
Büyük resim için tıklayın.
Uzaydan Solhan
Ayrıntılı görmek için resme tıklayın!

Sözlük


16 Dilde Çeviri

Link İstatistik
Toplam Link: 72
Toplam Kategori: 7
Toplam Ziyaret: 64374

Yeni Eklenen
Siteler

· 1: SOLHAN EĞİTİM DERNEĞİ
[Hit: 492]

· 2: www.cevatkose.com.tr
[Hit: 418]

· 3: Netfaresi.org
[Hit: 639]

· 4: Sukyon Köyünün Web Sayfası
[Hit: 441]

· 5: Online İlan Yönetim ve Takip Sistemi
[Hit: 778]

· 6: Solhan.org
[Hit: 1235]

· 7: By Elcewad
[Hit: 630]

· 8: Yazılım-Donanım-Php-Asp-linux
[Hit: 529]

· 9: Omeran.Net
[Hit: 804]

· 10: careerjet.com.tr – Türkiye'deki bütün iş ilanları
[Hit: 837]


En Çok Ziyaret
Edilen Siteler

· 1: Bingolonline.com
[Hit: 2450]

· 2: Solhan'ın İnteraktif Sitesi
[Hit: 2373]

· 3: Murat Köyü
[Hit: 1936]

· 4: Ab-ı Hayat
[Hit: 1926]

· 5: Ş. K. Ersin Ateş İlköğretim Okulu
[Hit: 1755]

· 6: Bingöl Emniyet Müdürlüğü
[Hit: 1679]

· 7: Girvas Web Sitesi
[Hit: 1667]

· 8: Solhan Atatürk İlköğretim Okulu
[Hit: 1608]

· 9: irfanreklam
[Hit: 1549]

· 10: Genç Belediyesi
[Hit: 1525]

Destekleyenler
 Canliradyo.gen.al

NOT: Üyeler ve misafirler tarafından yazılan tüm yorumlar sahiplerine aittir ve sitemiz sorumlu tutulamaz.
Milletvekilleri Solhan'a Geldi
Tarih: 15.03.2009 Saat: 00:51 Gönderen: Murat-Bayar

Solhan Haberleri
AK Parti Milletvekilleri; Cevdet Yılmaz, Yusuf Coşkun ve Kazım Ataoğlu’nun seçim çalışmaları kapsamında Solhan’a geldiler.


Edinilen bilgiye göre, AK Parti'de seçim çalışmaları çok hızlı bir şekilde devam ediyor. AK Parti Bingöl Milletvekilleri Kazım Ataoğlu, Yusuf Coşkun, Cevdet Yılmaz ve Solhan Belediye Başkanı ve AK Parti Solhan Belediye Bakan Adayı Niyazi ÇAVUŞOĞLU, Solhan'da, AK Parti seçim bürosunda vatandaşlarla bir araya geldiler.
Karşılarında coşkulu kalabalığı gören milletvekilleri ve belediye başkanı birer konuşma yaptılar. Konuşması sık sık alkışlarla ve sloganlarla kesilen Belediye başkanı Niyazi Çavuşoğlu, duygulu anlar yaşarken, milletvekilleri de, yaptığı hizmetlerden dolayı Solhan Belediyesi adına başkan Çavuşoğlu'na teşekkür ettiler.

"Hizmet İçin Huzur İçin AK Parti"
AK Parti Bingöl Milletvekili Kazım ATAOĞLU, halka hitaben yaptığı konuşmada, ülkenin huzuru için, hizmet için Türkiye'nin AK Parti'ye olan ihtiyacının devam ettiğini söyledi. Türkiye'nin, Bingöl'ün her zaman birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğunu ifade den Ataoğlu, "kim kazanırsa kazansın, önemli olan birlik ve beraberliğin kazanması" dedi. Bingöl'den topyekûn şampiyonluk istiyoruz diyen Ataoğlu, Solhan'ın bu seçimde de şampiyonluğu göğüsleyeceğine inandığını söyledi.

"2007 Genel Seçimleriyle Bingöl'ün İmajı Değişti"

2007 genel seçimlerinde Solhan'ın kendilerini gururlandığını ifade eden AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, "Bu seçimlerle beraber, Bingöl'ün dışarıda da imajı değişti, bu da hizmet olarak bize geri döndü" dedi. Bingöl-Solhan duble yol çalışmalarının devam ettiğini de vurgulayan Yılmaz, programda olmamasına rağmen bu yolun Bingöl'e şampiyonluk hediyelerinden biri olduğunu ifade etti. Bir kilometrelik yolun maliyetinin bir buçuk milyon TL olduğuna vurgu yapan Yılmaz, yatırım programında olmamasına rağmen, çeşitli yerlerden kaynak sağlanarak başlanan bu yolun 2009 yılı sonunda biteceğini de ifade etti.

"Türkiye'nin Uluslararası Rolü Değişti"

AK Parti iktidarı ile beraber, Türkiye'nin uluslar arası rolünün de değiştiğini söyleyen Cevdet Yılmaz, "enflasyon lafı AK Parti iktidarı ile yok oldu, Türkiye, borçlarını aşağıya çekti, bütçe disiplini oluşturuldu, sosyal, ekonomi, eğitim, sağlık ve hukuk alanında göz kamaştırıcı gelişmeler yaşanıyor" dedi. Eskiden bizim liderlerimizin ABD Başkanları'nın arkasında geziyorlardı diyen Yılmaz artık rollerin değiştiğini beyan etti. Bunda Türkiye Cumhuriyeti Başbakan'ının büyük rol oynadığını ifade eden Yılmaz, başbakanın Davos'taki dik duruşunun dünya kamuoyunda ilgiyle takip edildiğini, ABD Başkanı'nın da ilk gezileri arasında Türkiye'nin olmasının da dikkat çekici olduğunu vurguladı.

"Solhan'ın menfaati mi önemli, yoksa şahsi menfaat mi?"

Bazı güçlerin AK Parti'yi dışarıdan yıkamadıklarını, içerden yıkmaya çalıştıklarını söyleyen Yılmaz, çeşitli  patilerle alakası olmayan bazı medya kuruluşlarının bugün AK Parti'ye karşı güç birliği yaptıklarını, tarafsız olduklarını iddia eden tarafların bugün tam taraf olduklarına dikkat çekti. Bütün adaylar kardeşimizdir diyen Yılmaz, "Solhan'ın menfaati mi önemlidir yoksa falancanın -filancanın  menfaati mi önemlidir? Hizmete göre hareket etmemiz gerekiyor" dedi.

"Solhan, Başbakanın Gönlünde Taht Kurmuş"

Türkiye'de sekiz yüz elli ilçe arasında Başbakan'ın ismini bildiği ilk beş ilçe arasında Solhan'ın olduğunu iddia eden AK Parti Bingöl Milletvekili Yusuf Coşkun, Solhan'ın Ak Parti'ye verdiği rekor oyla Başbakan'ın gönlünde taht kurduğunu söyledi. 2007 yılında yapılan seçimlerde verdikleri sözleri bir bir yerine getirdiklerini ifade eden Coşkun, yapılan ve yapılamaya devam eden bu hizmetler, AK Parti'ye oy vermeniz için yeterli değil midir?  dedi.

"Bingöl -Solhan Duble Yolu İçin 40 milyon TL (40 trilyon)"

Bingöl -Solhan duble Yolu için 2009 yılında 40 milyon TL'lik bütçe ayrıldığına dikkat çeken Yusuf Coşkun, seçimlerden sonra bu yolun ihalesinin yapılacağını ve yolun bu yıl içinde asfaltlanmasının da yapılacağını söyledi. Bingöl'e KÖY-DES projeleri kapsamında 11 milyon TL geldiğini vurgulayan Coşkun, bu paydan Solhan'a ayrılan bütçenin 1,5 milyon TL olduğunu söyledi. Köy grup yollarının asfaltlanacağına da dikkat çeken Coşkun, Yenibaşak Köyü yolunun da Karayolları tarafından asfaltlanacağını ve bu yıl içinde biteceğini söyledi.

"Milli Eğitim Bakanı gelecek"

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in de 26 Mart'ta Bingöl'e geleceğini söyleyen Coşkun, "bakanımızı, Solhan'a getireceğiz, Solhan'daki eğitim sorunlarını yerinde göstereceğiz. Okul ve yurt sorunlarını kendilerine ileteceğiz. Solhan'ın iki adet pansiyona ihtiyacı var. İnşallah bakanımıza bu sorunları anlatıp, giderilmesini sağlayacağız" dedi. Sağlık alanında da Solhan'da güzel gelişmelerin oluğuna dikkat çeken Coşkun, Arakonak'a ve Hazarşah'a sağlık ocakları yapılıyor, uzman hekim sıkıntımız yok, devlet hastanesi çalışmaları güzel gidiyor. Bu yıl içerisinde bitecek" şeklinde konuştu.

"Kale Köyü Barajı inşaatı başlıyor"

Aşağı Kale Köyü ve Yukarı Kale Köyü Barajları'nın inşaatlarının en geç Mayıs Ayı'nda inşaatlarına başlanacağını söyleyen Coşkun, 3 katrilyonluk bu projenin binlerce insana istihdam yaratacağı gibi, Solhan'ın da çehresinin bu projeyle değişeceğini ifade etti.

"Niyazi Çavuşoğlu'na vicdan rahatlığıyla oy verin"
Solhan'da 3 yıl öncesine gidin ve  bugünle kıyaslayın diyen Coşkun, gördüğünüz hizmetler karşısında belediye başkan adayımız Niyazi ÇAVUŞOĞLU'na vicdan rahatlığıyla oy verin" dedi. Oylarınızın size hizmet olarak geri döneceğinizden şüpheniz olmasın diyen Coşkun, bu seçimde de hizmetlerin devamı için AK Parti'ye oy vermenizi istiyoruz şeklinde sözlerine devam etti.

"Belediyeyi, işletme mantığıyla yönetmeye çalıştım"
2004 yılında Solhan Belediye başkanı seçildiği zamanda, belediyeyi işletme mantığıyla yönetmeye çalıştığını söyleyen Solhan Belediye Başkanı Niyazi ÇAVUŞOĞLU, "ancak bu şekilde borç çıkmazından çıktık, ödenmemiş, işçi ve memur alacaklarını ödedikten sonra çok hızlı bir şekilde hizmete soyunduk" dedi. Su ve kanalizasyon gibi alt yapı projelerini hayata geçirdikten sonra üst yapı çalışmalarına hız verdik diyen Çavuşoğlu, "iklim şartlarında dolayı ancak üst yapının yüzde 50'sini bitirebildik, çünkü biz ancak 6 ay çalışabiliyoruz, memleketimizin iklimi ancak buna müsaade ediyor" şeklinde konuştu.

"70 yıl ihmal edilen mahalleye hizmet götürdük"

Daha önce sanki üvey evlatmış gibi, hiç hizmet götürülmeyen Boğlan Mahallesi'nin hem alt yapı hem de üst yapı sorunlarının yüzde 90'nını çözdüklerini söyleyen ÇAVUŞOĞLU, "iş makinelerinin bile çamura battığı bu mahallemizde, bugün çocuklarımız, bisiklete binerek geziyorlar, onların yüzündeki mutluluk bizi de mutlu ediyor" dedi. Boğlan ve Halime Pınar Mahalleleri'nin su sorununu çözmek için hazırladığımız projenin kredisi temin edilmiş olup, önümüzdeki günlerde projenin İller Bankası tarafından ihaleye çıkacağını da vurgu yapan Niyazi Çavuşoğlu, "böylece bu iki mahallemizin de su sorununu tamamen çözeceğiz" dedi.

İlhan BİNGÖL

Bu Haberi Paylaş
 
Google Reklamları

Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

Re: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: werard Tarih: 15.03.2009 Saat: 01:08
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
--

MDİYE KADAR VERDİGİM OYLAR İÇİNMİ BİZE HİZMET GETİDİĞİNİZİRe: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: demhat Tarih: 15.03.2009 Saat: 02:09
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
HOS GELDINIZ AMA BOS GELDINIZ SAYIN VEKILLER:BINGÖL MERKEZI KAYBETINIZ BASBAKANINIZDAN KESIN FIRCA YEMISINIZ ÖNUN ICIN  DÖRT ELE SOLHANA SARILMISSINIZ:ARTIK HALK SIZE INANMIYOR KISA ZAMAN ZARFINDA TÜM FOYALARINIZ MEYDANA CIKACAK:SOLHANI SAMPIYON ILAN ETMISSINIZ AMA NEYIN SAMPIYONU;BIR FABRIKA DESEN YOK;YENI BIR IS YAPTIRIMI YOK YESIL ALAN COCUK PARKI YOK FAKIRLIK DIZ BOYU ISSIZLIK HAKEZA ÖYLE BANA SÖYLRMISINIZ HANGI SAMPIYONLUK:
Re: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: peya Tarih: 15.03.2009 Saat: 02:43
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
   Vekillerimiz tıpkı işportacı gibi defolu malı marka şeklinde göstererek satma becerisini göstermekteler. Avrupa asya arasında ticaret yolu olan kara yolunu solhana bir lutuf gibi sunmaktalar. Oysa bu yol çok daha önce programa alınmış bir ticaret yoludur. Solhan coğrafik konumu gereği bu yol üzerindedir. Bingöl için  köyders proğramı gereği 11 milyon tl bütçe ayrılacakmış. Henüz somut bir şey yok sadece vaat niteliğinde.  Seçim vaatlerinin ne kadar gerçeği yansıttığı da halk tarafından bilinmekte. Vaat gerçekleşse dahi Bingöl büyüklüğündeki Afyon ili için ayrılan bütçenin beşte biri kadar bir bütçedir. 
  Köyders programını yeni yasayla birleştirip tek ihale usulu ile yandaşa katmerli rant kapısı haline getirdiler. Küçük mütteahitlik işletmelerini işsiz bırakarak taşeron konumunu dayattılar. Bunda övünülecek bir yan yoktur. 
  Bingölün çehresi, imajı değişmişmiş. Bingöl hiç bir zaman büyük bir köy görünümünden kendini kurtaramamış. Hükümetin politikaları sonucu işsizlik sorununu aşamamış geri bırakılmış kentlerimiz arasında yerini korumuştur. Bu geri bırakılmışlıkta Bingöl millet vekillerinin payı azımsanmıyacak kadardır. 
  Birde solhan başbakanın gönlünde taht kuran bir ilçeymiş. Yalanın böylesi ancak millet vekillerine özgüdür. Başbakana sorsalar Solhan diye bir ilçe biliyormusunuz diye eminim adını duymuşum ama hatırlıyamadım cevabını alırsınız.
  Enflasyon konusundada spekülatif söylemler sarfeden vekillerimiz. Enflasynunun gerçek rakamlarını gizlemenin enflasyonun düştüğü anlamına gelmiyeceğini bilmemekteler. Pinpon topu, araç çekme halatı ve benzeri metalarla enflansyon oranı ölçülemiyeceğini bilmeleri gerekir.
  Temel ihtiyaç maddelerine (gıda vb) yüksek KDV uygulanırken lüks tüketim maddeleri olan pırlanta vb tüketim malları bundan muaf tutulmakta. Bunun nedeni fakir her gün ekmek almak zorunda. Ama hayatı boyunca pırlanta alan fakir kimseye raslanmamakta. Yani zengin korunurken fakir vergi yükünü sırtlamakta. İşte AKPnin adalet anlayışı.
  Başbakanın davos şovundanda dem vuran vekillerimiz hiç düşünmedilermi. İsrail adam öldürmesini iyi biliyorda Türkiye ve iktidar partisi olan AKP israilden geri kalıyormu. Bana göre bir adım daha önde. Yani katil katile katil demiş. Hani derler ya dinime küfreden müslüman olsa bari. İşte öyle bir şey.
  Vekillerimiz Recebi gözlerinde öyle büyütmüşlerki. Rcebin gölgesi olmasa
 yaşam bulamıyacaklar duygusu kendilerinde hakim olmuş. Yaptıkları puta tapınır hale gelmişler. İktidarın gücünü bir tehdit unsuru şeklinde kullanmayı üstü örtülü olarak ima etmektende geri kalmamaktalar.
  Türkiyenin huzuru birlik ve beraberlik için AKP ye ihtiyaç varmış. AKP gelmeden silahlar susumuştu AKP nin gelişiyle provakasyonlar tahrikler ayyuka çıktı. AKP nin başardığı yegane şey savaş ortamını yeniden alevlendirmek Türkiyedeki huzuru yeniden bozmak oldu.
  Sayın vekillerimiz şunu algılamalı bizler onları bezirgan olarak seçmedik din üzerinden ticaret yapmasınlar. Bizleri temsilen sorunlarımızın gerçek anlamda giderilmesi yaşam kosullarımızın düeltilmesi için çaba sarfetsinler. Bizler sırtına basılarak yükselinecek basamaklar değiliz. 
  Unutulmamalıdırki Yükselmenin en alçakçası başkasının sırtında yükselmektir
 Re: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: yilmaz Tarih: 15.03.2009 Saat: 07:23
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
yani ayiptir 2009 da yasiyoruz murat bayar ve site yøneticisi bu haberri gecen verdiniz aynisini gene vermissiniz oysa dtp hakkinda hic bir haber yok yani bu kadar taraf tutmaniz dogru degil .elinizi vicdaniniza koyun ya insan bu kadar mi akpli olur bu kadar niyazi cavusoglu taraftari olur allah askina basin bari taraf tutmasin rica ediyorum yoksa cekilirim bu siteden...yani bøyle yaparsaniz insanlar cekilir ...tarafsiz yayin yapin inan olun menfaati icin duzen partileri size selam veriyor..bugun turkiyede iktidar mhp,chp....olsaydi hepsi ordan kendini kurmaya calisirdi...hepsi menfaatci sadece kendini dusunuyor..bari siz bu oyuna gelmeyin...degerli solhan halkim ve burat mayay..kalin saglicakla..sew bas...Re: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: elestirmen Tarih: 15.03.2009 Saat: 10:29
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Vekillerimiz hoş gelmiş sefalar getirmişler. Gelirken ne getirdiler diye sorarsak kocaman bir Başbakan selamı... sadece vekiller değil gelen bakanlarda onunla yetiniyorlar. Çünkü biliyorlarki bu yörenin insanı selama çok önem veriyor, hele bir de bu selam gönüllerinde tah kurmuş birisinden gelmiş ise varın siz düşünün...
İnanın bu haberin her kelimesi eleştirlir, eleştirmeye bakılırsa... Yeniliklerden yoksun Bingöl'üm ne zaman yenilikler ile buluşacak. Sadece haber değil haberin imzasını taşıyan muhabbirde eleştriden çok nasiplene bilir. Eleştirmeye kalkarsam çok uzun olacak ve kimse okuyamayacak. Muhabirinde en ufak hatasını yazayım büyüklerini siz düşünün.
Tüm ismi zikredilenlerin soyadı küçük harf ile yazılmış sadece Niyazi beyin büyük. Basında öyle bir kural yok sanırım. Kendileri kadar bilmeye biliriz ama takip ettiğimiz kadar bu etik değildir. Söze ne hacet haberi okuyan yorumunu yapar...

saygılarımla.....Re: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: nureddin12 Tarih: 15.03.2009 Saat: 11:16
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
ben şu üç vekile güvenmiyorum hepsi bir birinin ayağını kaydırmanın derdinde hepside bir birinden yalancı hakkımızda hangisi hayırlıysa o olsun umarım solhanımız kazanır
Re: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: milanbaros (ramazan_203_21@hotmail.com) Tarih: 15.03.2009 Saat: 11:33
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
valla bende solhanlıyım ama diyarbakırda yaşıyorum vede belediyemizden çok memnunum çünkü bir dt belediyesi var burda vede en iyi belediyeciliği onlar yapar.inanın bingöl ve solhana o kdar üzülüyorum ki akp nin sizin onurunuzla oynamasına rağmen hala akp de ısrar ediyorsunuz  bakın dtp yi deneyin neler olacak görün fırat anlı eğer bingölde kazanırsa bingölü cennet yapacak.sayın murat bayar ne kadar inkar ederseniz edin dtp den başka her partinin propagandasını yapıyorsunuz ama  baştada akp dtp ye gelince bir şey yok size hatırlatırım siz kürtsünüz ve bizim sayemizde ayaktasınız ayırıca dtp için hala haber yayınlamazsanız  inanın sitenizi kapatırım inanın ama yaparım bir daha bu sitenin yüzünüğ göremezsinizRe: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: bedyi Tarih: 16.03.2009 Saat: 15:15
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
    Sistem bölge milletvekillerine tayin , atama, sürgün gibi yetkileri vermiş sorarım Yusuf'a solhanda kaç brokratik atama yapmış? mahfuz gibi çok yakın akraba ataması ise saymayız. Şampiyonluktan söz ediyorlar, gelin batı bölgelerine şampiyonluğu görürsünüz. buralarda tayinimizi bile yapamıyoruz. gidin bingöllüler hal etsin diyorlar. yusuf a da gittiğimizde de ben karışamıyorum, yetkim yok o bölge milletvekilen gitmeniz gerek diyor , solhana solhan propagandası kolay, dışarı bir kere olsun bi çıkın bakalım neyle karşılaşırsınız. bence en etkili haber "Davos çıkardı Tavos indirecek" gazete haberidir. hükümet neden Tunceliye yardım ediyor, yada diyarbakıra önem veriyor. Çünkü onlar sisteme teslim olmadılar ve hükümetde onlara yalakalık yapıyor.siz varın şampiyonluk havası atın , nasıl olursa hümümet size havaalanı yapacak, ve sizde hergün uçakla yolculuk yaparsınız iş görüşmesi için , turizm için falan olmazsa gider ankarada sabah kahvaltısı yapar geri dönersiniz, hayırlı olsun. yerelde kime oy verirseniz verin GENLDE KENDİNİZE OY VERİN. Murat Bayar babanı tanıyorum, tanıdığım kadarıyla sistemle barışık biri değildi sendeki bu teslim olmuşluğu anlayamadım .hoşcakalın aklınızı başınıza alın, teslim olmayınRe: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: ByEmrah Tarih: 15.03.2009 Saat: 18:45
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
--Duydun mu milletvekilleri(miz) gelmişler Solhan'a.
-Hayırdır İnşallah neden gelmişler acaba?
--Geçerken uğramışlar herhalde..
-Zaten bunlar ya geçerken ya da biz bunları seçerken ki ilk gün uğrarlar Solhan'a.
--Duydun mu ismi Yusuf olan mebusumuz,Solhan'ın Başbakanımızın gönlünde taht kurduğunu söylemiş.
-Başbakanıma inanırım ama şu adama inanmamı benden daha doğrusu Solhan halkından bekleme.
--Orası öyle ama....
-Aması ne?
--Şu Cevdet Yılmaz'ı bilmem de diğer ikisi Değerli Başbakanımızın Adını kullanarak asil Solhan halkından rey istemeleri hem de gözlerimizin içine baka baka sallamaları benim canımı sıkıyor.
-Sen canını sıkma canım.Solhan halkının yıllar sonra uyanışını gördüm geçen memlekete giderken.
--Orası öyle de...
-Eeee...
--Yahu şu mebuslar yüzünden Solhan'dan AK Parti'nin hezimete uğrayacağı hatta Bingöl Belediyesini bile kaybetmelerinin yüksek bir olasılığı herkesin malumu.Ancak olan çok Değerli Başbakanımıza olacak.Bundan dolayı Sayın Başbakanımız için üzülüyor,Solhanımız için ise çok seviniyorum.
-Sevineceksin tabi.Çünkü çıkmasına kesin gözüyle bakılan şahsiyet,o koltuğa yakışan,Solhan için mükemmel projeleri olan biri.Ayrıca bugüne dek o koltukta oturan 'soguncular' kervanına tamamıyla zıt biri.
--Orası öyle tabi.Ancak sen böyle doğruları açık açık söylersen bu 'soyguncular' ın şakşakçılarının sözlü linçlerine maruz kalırsın.
-Tamam susuyorum ama Suskunluğum Asaletimdendir ha.. Ben susuyorum 29 Mart akşamı Rey pusulaları konuşacak.Ve bu 'soyguncular' a da yol görünecek.
--İnşallah! Sahi bu arada nasıl oluyor da kesin sonuçlar hemen seçim gecesi açıklanıyor?Hani bir kaç yık öncesine kadar en az 3-4 gün beklerdik.
-Nasıl olacak,2002 yılında kurulan malum bir Haber Ajansı servis ediyor sonuçları.Helal olsun adamlara,işlerinin hakkını veriyorlar yaw...
--Helal olsun Vallah!!!

Vesselam...
Re: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: integral Tarih: 15.03.2009 Saat: 19:24
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Herşey daha güzel olacak bundan eminim. Türkiyenin tek gerçeği budur arkadaşlar..Hizmet hizmet..Tabi biraz alışık olunmadığından alışma evresi biraz zaman alabilir.Güneşli günler göreceğiz eminim...Hizmetin başka bir alternatifi varsa bizi de aydınlatın lütfen.Amam inada binmeden gerçekleri çarpıtmadan.Yerelde ve genelde varsa birileri ve bunların projeleri buyrun meydana atıverin de biz de bilelim.Re: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: Murat-Bayar (solhanli@yahoo.com) Tarih: 15.03.2009 Saat: 21:10
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Siyasi içerikli haberlere pek yorum yapmayı istemem ama 2 yorumda adım geçtiği için cevap vermek zorunda hissettim.

@ yilmaz nickli şahıs, bu haberin aynısını daha önce de verdiğimi söylüyor. Rica ediyorum o haberin linkini yazar mı? Vekiller ve başkan aynı sözleri daha önce, başka bir yerde söylemişlerse bunları aynı habermiş gibi algılamaları da, algı bozukluğundan başka bir şey değildir.
Ayrıca, dtp ile ilgili hiç haber yapmadığımızı iddia ediyor. Aşağıdaki linkler seni yalanlıyor:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=976

Dtp ve onun sözcülüğünü yaptığı pkk’nın sözcülüğünü yapmamızı istiyorsan hiç kusura bakma. Son derece tarafsız olduğumuzu düşünüyorum. Allah'a şükür hiç kimseye minnet bor***** yok ve hiç kimseden menfaat beklentim yok. Arşivimizde vekilleri ve başkanı eleştirdiğimiz çok sayıda haberi bulabilirsin. Siteyi bırakmakla tehdit etmen de çok komik :)

@ Öz hakiki Kürt ve sağolsun sayesinde ayakta kaldığımız milanbaros da, dtp dışında tüm partilerin propagandasını yaptığımı iddia ediyor. Fazla söze gerek yok, yukarıdaki cevabım sana da kapak olsun. Dtp ile ilgili haber yapmadığım takdirde siteyi kapatacakmış…
Memleketimden ne cevherler çıkıyormuş. Hadi bakalım, öz hakiki Kürt milanım barosum göster marifetini :)Re: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: yilmaz Tarih: 16.03.2009 Saat: 04:08
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
site yøneticisi bagimsiz duracagina halen provaka ediyorsun ben dtp dedim pkk degil provaka etmeyin elestriye acik olmayan bir kisi veya bir toplum kendini gelistiremez  verdiginiz linklerden hepsine baktim dtp ile ilgili tek bir haber var ørnegin yeni dtp adayi ile ilgili hic bir haber birakin bu guclu insanlari savunmayi halkin sesini dinleyin duzen partilerin oyununa gelmeyin simdi para dagitirlar kazandilarmi 5 sene ankaradalar secimden secime gørursunuz halk fakir oldumu malesef secimlerde øzgur iradesini kullanamiyor...sayin belediye baskanimiz 70 yil solhana hizmet gelmemis diyor sanki yetmis yil ønce bu yardimlarmi vardi son 20 sene ile ilgili diyebilir ama 20 sene øncesine gitmesin..tamam baglantilar kurmustur hizmet etmistir fakat onun ihalelere ortak olmasini da butun solhan biliyor..almanyadan degerli solhan halkima selamlar....allaha emanet olun...sew basRe: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: yilmaz Tarih: 16.03.2009 Saat: 04:16
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
bakın niyazi çavuşoğlu solhan belediyesinin yaptığı her 5 ihaleden 4 ni yakın akrabalarına vermiş bazı akrabalarınıda belediyeye yerleştimiş.gidin yeşilova mahellesine cami etrafı dışındaki yerlere çizmeylen bile çamurdan çıkamazsınız soruyorum sayin niyazi çavuşoğlu hiç yeşilova mahallesine gittinmi gittiysende gördüğünde vijdanın sızlamadımı.üstüne üstük bütün tuvalet kanalları yeşil ova mahallesine. döktürüyorsun belediyeden yediysen yada yedirdiysen sana haram olsunRe: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: economist Tarih: 16.03.2009 Saat: 12:50
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
SAYIN VEKİLLER SOLHANIMIZA HOŞ GELDİNİZ. AMA BU GELİŞİNİZ SANIRIM BOŞ OLACAK. MİLLETİN OYUNU ALIP KAÇTINIZ NASIL OLSA SEÇİMLERE DAHA YILLAR HELE Bİ SEÇİMLER YAKLAŞSIN GİDER BİR İKİ YALAKALIK YAPAR OY İSTERİZ. VE NİHYET O GÜNLER GELDİ SİZ DE TABİ YENİ HATIRLADINIZ MİLLETİ. ŞUNU İYİ BİLMENİZDE YARAR VAR AKP ASLA BİR DAHA SOLHANDA REKOR KIRAMAZ SİZİN SAYENİZDE BUNU SEÇİMLERDEN SONRA GÖRECEĞİZ. ÇÜNKÜ SİZ DE KLASİK OLDUNUZ SEÇİMLREDEN ÖNCE GELİP OYLARINIZI BANA VERİN YOLLARINIZI ASFALT YAPACAM MİSALİ... HALK SİZE SORAR KAÇ YILDIR NERDEYDİNİZ DE YENİ AKLINIZA GELDİ. OY KAYBEDİYORSUNUZ DİYORUM SAKIN EZBERE KONUŞTUĞUMU DÜŞÜNMEYİN EN AZINDAN ŞUNU SÖYLEYEYİM BENİM BULUNDUĞUM MUHTRLIKTA YAKLAŞIK Bİ 200 OY KAYBINIZ OLACAK DAHA ÖNCE YÜZDE YÜZ AKP YE GİDEN OYLAR BUNLAR.SOLHANDA ÇARŞIYA GİDİYORSUN GÜNDÜZÜN ORTASINDA VE ÇARŞININ ORTASINDA İNEKLER ÇÖPÜ DAĞITMIŞ ETRAFA YOLUN ORTASINA DÜŞÜNÜYORUM BİZ BU BELEDİYE BAŞKANINI NİYE SEÇTİK... BİR MAHALLE YOLUNU YAPTI ONU SÖYLEYİP  DURUYOR BAHSETTİĞİ MAHALLENİN DE SABAHTAN AKŞAMA KADAR SUYU KESİK.MİLLET GECE KALKIP BİDONLARI DOLDURMAK ZORUNDA KALIYOR. TABİ SU FATURASI TIKIR TIKIR İŞLİYOR. ÇÖPLERİN VERGİSİ ALNIYOR AMA ÇÖPLERİ TOPLAYAN YOK BAŞKANIMIZ NE YAPIYOR İHALE PEŞİNDE GEZİYOR. BELEDİYECİLİK BUYSA BELEDİYESİZLİK NEDİR ACABA?
Re: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: mordem Tarih: 16.03.2009 Saat: 17:10
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
öncelıkle mıletvekılerı hangı yuzle gelmıslr soolhanda daha dogrusu bıngolde bır dıkılı tasınız var nı kı gelıp ooy ıstıyonuz ama suc onlarda degıl suc bızse bız herseye he sız alıp yıyın de belkı bızım cebımıze de bır seyler sokarsınız(!) desek sonumuz bu... bırde sete yonetıcısı sen bır sıte yonetıyon goge ne o kapak olsun kelımelerı ayıp ya elestırılerını bıraz daha sevılyelı yazsan daha ıyı olmaz mı? ha bu arada dtp le pkk ayrı seylerdır mıletı yanlıs yonetlme zaten kendını yonetltemıyonda neyse.....
Re: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: bedyi Tarih: 16.03.2009 Saat: 17:13
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
benim mesajı neden yayınlamıyorsun muratRe: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: saro Tarih: 16.03.2009 Saat: 18:58
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
murat bayar agzına saglık anlayamadım bu mılletın ne yaptıklarında nede dusuncelerınde neyse gerekenı demıssın tsk ederımRe: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: saro Tarih: 16.03.2009 Saat: 19:04
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
by emrah kendı kendıne masal anlatmayı bırak sızler gerceklerden kacan dogrular zoruna gıden kısılersınız bugun hastaneye gelen uzman nın dan genelcerrahından bunlar hızmettır mecburıyet dııldır yollar yapılıyo mecburıyet dııldır hızmettır bunlar sen bunları anlamayacak kadar bır bunyen varsa ozaman konus serbestsın bugune kadar hangı partı cıkıpta bı hızmette bulundu senın saadetın daha dun ımam hatıplerı kapıyan basortu yasaklayan degılmıydı daha cok seyvar hacı hoca ayagına takılıp bu ulkeyı bu hale getıren sızlersınız ve sızın gıbılerı akp geldı huzur geldı ulkeye en basıt ı recep tayıp erdogan basortu konusunda ozgurluk getırdı takanda takmayan da bacımızdır dedı neyse sızınle konusulmazRe: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: gulhuseyn Tarih: 17.03.2009 Saat: 22:34
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
neden gelmişler yeni mi hatırladılar bizi
götleri sıkışınca bana doğru geliyorlar size sesleniyorum ey kardeslerim gelin onları oylerımızla gomelimRe: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: azadmazlum Tarih: 21.03.2009 Saat: 03:55
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
AKP Mevcut sistem yalan dolanla kürt halkini kandirmaya devam ediyor,simdi
bölgemizde keban baraji,karakaya,gab baraji gibi önemli büyük barajlarin ol-
masina ragmen ve bunlarin yaninde onlarca kücük barajlar mevcut halen ilce-
miz ve bölgemizde elektirik sikintisi yasanmakta.
Yalanci munafik AKP VE Onun bingöl cevresi miletvekileri,belediye baskanlari,
ve rantci cevreleri solhanda baraj yapacak 500 insan calistiracaklar, bu büyük
bir yalan baraj insatinda 500 kisi olabilr oda insaat süresince olabilir,insaat bit-
tikten sonra herkesi eve gönderirler ancak orada bir veya iki nöbetci alabilirler.
Degerli solhanli hemserilerim bu munafiklarin yalan dolanlari hep secim zama-
ni gündeme geliyor,hatirlarsaniz gecen yil norwecten bir bakan türkiyeye gitmis-
ti ve norwecli bakanin su anda ismini ve aciklama tarihini hatilamiyorum fakat
sunu iyi hatiliyorum,sayin bakan biz türkiyeden 100 bin isci almayi planliyoruz,
demisti ama arada bir yil gecti simdi bu secim arifesinde gelip 500 isci solhan-
dan norwece götürecekler.
Degerli solhanlilar gelin BU AKP munafik yalanci parti ve onun yalanci uzanti-
larina büyük bir ders verelim,sayin coskun gecen secimde asker arkadasi ol-
an yigitharmanli aydin bingölün oglunu nasil ise aldiysa, bu simdi söyledik-
leride akubeti aynidir.
Sevgili hemserilerim bakin baraj cözüm degil felaketir dogayi bozuyor beli bir
zaman sora su kuruduktan sadece camur kaliyor,yine norwecdeki ise gelince
kürtler icin bir cözüm degil,ayni norwec petrolu bizim bölgemizde de var biz
yaralanamiyoruz,bakin diyarbakir ve batmanda raman bölgesindeki petrol
sudi arapbistandaki ile es degerde ama biz yaralamiyoruz,ta amerikanin ob-
amasi niye secilir secilmez bize geliyor,cünkü bizdeki yerli isbirlikciler olana
kadar biz hep isiz aldatiliriz,birde norwecin alacagi isciler icin bizim ilceye 5
kisi düsebilir sizi aldatmasinlar türkiyenin nufusu 70 milyon issiz 35 milyon
bizim ilceyede ancak 5-kisi düser,birde norwece gimek cözümü neden sizin
kapinizda ayni petrol var onlar gelmiyor sizde calismiyor,soruyorum sizin il-
cenizde solhanli norwecte calisan var,birde onlara sorun yurtdisinda kurbete
calismak nasilmis onu ögrenseniz.
Bu yalanci adaletsiz kandiran AKP ve onun yerli isbirlikcilerine büyük bir dar-
be 29 marta sandikta verebilirsiniz cok zor bir is degil sizin elinizde.
Benim sevgili hemserilerim gelin asiretleri agalari ve sistem partileri bir tara-
fa atarak DEMOKRATIK TOPLUM PARTISINI secin hem solhanda hemde tüm
kürdistanda bu sürec cok önemli bir sürec siz yanlizlasmayin,her tarafta gelis-
meler bizim lehimize dönüyor dönmek zorunda cünkü bu yolda büyük bede-
ler ödendi ve ödeniyor.
NEWROZE SIMA PIROZ BO;
NEWROZE SIMA BINBAREK KENNA:
NEWROZE WE PIROZ BE:
BIJI NEWROZ;;;;;;
BIMONEN WESID:::Re: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: richardi56 Tarih: 26.10.2017 Saat: 10:10
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)Re: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: richardi56 Tarih: 26.10.2017 Saat: 10:12
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)Re: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: richardi56 Tarih: 26.10.2017 Saat: 10:13
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)Re: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: richardi56 Tarih: 26.10.2017 Saat: 10:14
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)Re: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: richardi56 Tarih: 26.10.2017 Saat: 10:15
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)Re: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: richardi56 Tarih: 26.10.2017 Saat: 10:16
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)Re: Milletvekilleri Solhan'a Geldi (Puan: 1)
Gönderen: nicoleh7 Tarih: 21.11.2017 Saat: 12:48
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Air Jordan 11 [www.jordans11forsales.us]
Yeezy Boost 350 [www.yeezyboost350v2.com]
Fitflop sale [www.fitflopsandalsclearances.us]
Pandora Rings [www.pandoraringsjewelry.us]
Yeezy Shoes [www.yeezy.com.co]
Fitflop clearance [www.fitflopsandalsclearance.org.uk]
Canada Goose UK [www.cgparka2017.org.uk]
Birkenstock [www.birkenstock.me.uk]
Nike VaporMax [www.vapormaxflyknit.us]
Nike Air Max 90 [www.nikeairmax-90.com]
Air Max [www.airmax90shoes2017.us]
Fitflop clearance [www.fitflopsandalsclearance.org.uk]
Canada Goose sale [www.cgparkajacketcoat.co.uk]
Fitflop clearance [www.fitflopsandalsclearance.org.uk]
Salomon [www.salomonspeedcross3chaussure.fr]
Air Max 90 [www.2017airmax90.us]
womens Nike Air Max [www.nikeairmax2015outlet.us]
Air Max pas cher [www.airmax90pascher2017.fr]
Nike Vpaor Max [www.vapor-max.org]
Air Max 90 femme [www.max90femmehommes.fr]
Nike Air Max Thea [www.airmaxthea2017.us]
Yeezy Boost 350 V2 [www.adidayeezy350v2.com]
Oakley Outlet [www.oakleyoutlet.net.co]
Hermes belt [www.hermesbeltsbirkinbag.co.uk]
Air Huarache [www.airhuaracherun2017.us]
Nike Roshe Run [www.rosherunonesale-uk.org.uk]
Nike Air Max [www.2017max90.org.uk]
Yeezy Boost 350 V2 [www.adidayeezy350v2.com]
Adidas EQT [www.adidaseqt.com]
Moncler outlet [www.monclerjacketsoutletsuk.co.uk]
Adidas Yeezy Boost 350 V2 [www.yeezyboost350v2stores.us.com]
Moncler [www.monclerjacketsoutletsshop2018.org.uk]
cheap Nike Air Max [www.cheapairmaxshoes2016.us]
Nike Air Huarache [www.airhuaraches-uk.org.uk]
Canada Goose UK [www.cgparka2017.org.uk]
Hermes belts [www.hermesbeltsbirkinkellybag.co.uk]
Nike outlet [www.nikefactoryoutletstoresonline.us]
Roshe Run [www.rosherunswomenforsales.us]
Moncler outlet store [www.monclerjacketscoatsoutlets2016.co.uk]
Nike shoes [www.nikerunningshoesforwomen2016.us]
Moncler UK [www.moncler

Bu yorumun devamını oku...


Haberler

 
Bilgi Bankası
İnteraktif Bölümler İslam Köşesi

 
Hesabınız
 Solhan Haberleri:Bingöl Hakkında Telefon Rehberi:Haber Gönder Haber Arşivi Kur'an-ı Kerim:Üyelik Ol
 Bingöl Haberleri:Köylerimiz Hakkında Ziyaretçi Defteri:Köşe Yazıları TV-Radyo Hadis Alemi:Üye Girişi
 Köy Haberleri:Yüzenada Hakkında Mezunlar Sayfası:Müzik Kutusu Video
Siyer-i Nebi:Şifremi Unuttum
     Şiir Evi Hikayeler İslam Tarihi:Özel Mesajlarım
 

  

 

  

 

 

  

 


© 2006-2012 Tüm Hakları Saklıdır. Solhan.Net |
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içerikler ancak Solhan.Net kaynak gösterilmek suretiyle kullanılabilir.
Websitemiz PHP-Nuke © 2005 Kodlarına Sahiptir.