online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Hazarşah Bingöl’ü Temsil Edecek


Hazarşah Bingöl’ü Temsil Edecek
Tarih: 05.11.2011 Saat: 19:51
Konu: Köy Haberleri


Atletizm Federasyonu tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen 10 Kasım Atatürk’ü Anma Koşusunda Bingöl’ü temsil edecek öğrenci seçmeleri yapıldı.

Atletizm Federasyonu tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve Bingöl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen Cumhuriyet koşusunda Bingöl merkez ve ilçelerden katılan küçük sporcuların katılımı ile gerçekleşti.

Bingöl Cumhuriyet Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (YİBO) pistinde gerçekleşen yarışa, kızlar ve erkeklerde 6'şar kategoride katılım sağlandı. 25 Ekim 2011 günü saat 10.00’da minikler kategorisinde gerçekleşen yarışmaya Hazarşah Yeni Yerleşim İlköğretim Okulu öğrencileri iki kategoride katıldı. Bingöl Cumhuriyet Kız YİBO pistinde yapılan ve 5 okulun katıldığı Cumhuriyet koşusunda Hazarşah Yeni Yerleşim İlköğretim Okulu öğrencileri minik kızlarda ferdi de ikinci, üçüncü ve beşinci olurken erkekler de ise birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü olarak büyük bir başarıya imza attılar.

İldeki yarışmada ilk 4 sırayı alan öğrencilerin 10 Kasım 2011’de Ankara’da yapılacak Atatürk’ü Anma Koşusunda Bingöl’ü temsil edecekleri kaydedildi. Yarışlarda her kategorideki birincilere 400 TL, ikincilere 300 TL, üçüncülere 200 TL ve dördüncülere de 100 TL ödül verileceği öğrenildi.

Solhan HaberBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=2788