online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Konak Kütüphanesi’nin Açılışı Yapıldı


Konak Kütüphanesi’nin Açılışı Yapıldı
Tarih: 05.11.2011 Saat: 20:10
Konu: Köy Haberleri


Arakonak Belediyesi tarafından hazırlanıp Devlet Planlama Teşkilatına sunulan ve Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında finanse edilen kütüphanenin açılışı yapıldı.

Bingöl Valiliği Koordinasyonunda Arakonak Belediye Başkanlığı tarafından yürütülmekte olan ve Devlet Planlama Teşkilatı tarafından Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında finanse edilen kütüphanenin açılışı yapıldı.

Bingöl Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Solhan Kaymakamı Şeref Aydın, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Hansu, Sağlık İl Müdürü Dr. Cihan Tekin, Solhan Belediye Başkanı Niyazi Çavuşoğlu, İlçe Garnizon Komutanı Binbaşı M. Kasım Ermiş, Arakonak Belediye Başkanı Nazmi Çalışan ve bazı kurum amirlerinin katılımı ile gerçekleşen Konak Kütüphane’nin açılışında Arakonak Belediye Başkanı Nazmi Çalışan, proje hakkında katılımcıları bilgilendirdikten sonra açılış gerçekleşti.

SODES kapsamında finanse edilen kitapların ve 20 adet bilgisayarın bulunduğu kütüphaneyi gezen misafirler kitapları incelediler. Beldede en çok kitap okuyan 3 kız öğrenci de bu proje kapsamında altın ödüllerini, Kaymakam Aydın, İl Milli Eğitim Müdürü Hansu ve İlçe Garnizon Komutanı Ermiş’ten aldılar.

Solhan HaberBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=2791