online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - BDP Başka Kimin Temsilcisi Olabilir ki


BDP Başka Kimin Temsilcisi Olabilir ki
Tarih: 08.11.2011 Saat: 22:14
Konu: Bingöl Haberleri


BDP'liler 29 Ekim'deki canlı bomba saldırısında ölen teröristin cenazesine katıldı. Bingöl'de 29 Ekim'deki canlı bomba saldırısında 3 kişi ölmüş 20 kişi de yaralanmıştı. Patlamada ölen 4 çocuk annesi Hatice Belgin çocuklarını korumak için canlı bomba üzerine atlamıştı...

BDP Hınıs ve Varto teşkilatlarının da o saldırıyı gerçekleştiren canlı bombanın cenazene törenine katıldığı ortaya çıktı! Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın “Çok merak ediyorum, acaba terörist taziyesinde boy gösterenler, Bingöl’de çocuklarının gözü önünde anne öldüren canlı bombanın evine de taziyeye gidecekler mi” diye sorduğu BDP’liler, canlı bombanın cenazesine katıldı, babasına taziyede bulundu.

Canlı bombalı terörist saldırının ardından hayatını kaybeden Mehmet Çibuk ve Hatice Belgin'in cenazelerine hiçbir BDP'li temsilcinin katılmaması üzerine gözler canlı bomba Nazlı Görer'in cenazesine çevrilmişti. Başbakan'n 'Merak ediyorum' dediği olay gerçekleşti ve BDP'lilerin canlı bomba Nazlı Görer'in Erzurum'un Hınıs ilçesindeki cenazeye katıldıkları ve konuşma yaparak slogan attıkları ortaya çıktı.

29 Ekim günü Bingöl’de üzerindeki bombayı patlatarak iki kişinin ölümüne, 21 kişinin yaralanmasına neden PKK’lı Nazlı Görer’i memleketi Erzurum’un Hınıs İlçesi’ne bağlı Alikırı Köyü’nde BDP’liler toprağa verdi. Tabutu taşıyan grubun Kürtçe “Şehit namırın” (Şehitler ölmez) sloganı attığı cenazede, Hınıs BDP İlçe Başkanı İrfan Keskin de bir konuşma yaptı. Gece saat 22:00 sıralarındaki cenazeye katılan BDP’liler mezarlıkta PKK’lının babası Hakkı Görer’e de taziyede bulundu.

Evlatları için canını vermişti
Bingöl’de 29 Ekim’de patlayan canlı bomda saldırısında 3 kişi ölmüş 20 kişi de yaralanmıştı. Patlamada ölen 4 çocuk annesi Hatice Belgin çocuklarını korumak için canlı bomba üzerine atlamıştı. Anne Belgin, çocuklarını korumaya çalışırken, büyük bir faciayı da önlemişti. 4 Kasım’da 43 sivil toplum örgütü Bingöl’de bir yürüyüş yaparak katliamı kınamış ve “Kürtleri sevenler, Kürtler için cinayet işleyip öldürmesinler” çağrısında bulunmuşlardı.

Star Gazete / Tavz.Net
________________________________

İlgili Haberler:
Mazlum Halkın Hainleri İş Başında
Zalimlerin Kurbanı Fedakar Anne
PKK'nın Bombaya Çevirdiği Kadın
Belgin: "BDP'liler Kına Yaksın"
Bingöl'den Teröre Lanet YağdıBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=2801