online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Doğalgaz Unutuldu mu?


Doğalgaz Unutuldu mu?
Tarih: 23.11.2011 Saat: 22:13
Konu: Bingöl Haberleri


2007 seçim vaatleri arasındaki Doğalgaz 2011'de vaatler arasındaydı. Seçim öncesi doğalgaz vadeden siyasilerin, seçildikten sonra vaatlerini rafa kaldırdıklarını belirten vatandaş doğalgazın akıbetini sordu.

Uzun süredir Bingöl kamu oyununun gündemini meşgul eden doğalgazın akıbeti merak ediliyor. Her seçimde gündemden düşmeyen doğalgazın akıbetini soran vatandaş yetkililerden açıklama bekliyor.

“MART 2011’DE ARAZİ ETÜT VE KAMULAŞTIRMA BİTECEK” DENMİŞTİ
Aralık 2010’da BOTAŞ Genel Müdürlüğü Arazi Etüd ve Kamulaştırma Daire Başkanı Süleyman Lala ve beraberindeki heyet dönemin Valisi Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret ederek Bingöl-Bitlis Doğalgaz boru hattı arazi etüt, harita ve kamulaştırma projesinin Mart 2011’de tamamlanacağı bilgisini paylaşmışlardı. Doğalgazda somut çalışmalar yapıldığını aktaran dönemin Valisi Balkanlıoğlu, doğalgaz hattı için önce Arazi Etüt-Harita ve Kamulaştırma ve Mühendislik işinin 2011 Mart ayına kadar bitirileceğini dile getirmişti.

8 AY GEÇTİ SOMUT ADIM YOK
Gazetemizde konunun dile gelmesini isteyen vatandaşlar aradan 8 ay geçmesine rağmen henüz somut bir çalışmanın yapılmadığına dikkat çekerek yetkili mercilerden acil cevap beklediklerini dile getirdiler.

BAŞBAKAN “TAKİPÇİSİ OLACAĞIM” DEMİŞTİ
12 Haziran seçimlerinde Bingöl’e gelen Erdoğan doğalgaz gafı yapmış bu gaf üzerine günlerce gündemde kalmıştı. Başbakan’ın Bingöl’de doğalgaz olmadığını öğrenmesi üzerine miting sonunda tekrardan mikrofonu alarak “Bingöl’de doğalgaz yokmuş. Ama bundan sonra gelmesi için takipçisi olacağım” demişti.

Bingöl Gazetesi
_________________________

İlgili Haberler:
Doğalgaz Ne Zaman Gelecek?
Bingöl ve Solhan'a Doğalgaz Müjdesi
Bingöl'den AK Parti'ye Büyük İlgiBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=2818