online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Coşkun ve Alimoğlu Kazada Yaralandı


Coşkun ve Alimoğlu Kazada Yaralandı
Tarih: 19.12.2011 Saat: 22:34
Konu: Bingöl Haberleri


Eski Milletvekili Yusuf Coşkun ve sürücü Burak Bektaş kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, Avukat Fahri Alimoğlu’nun durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Ankara’ya gitmek üzere karayoluyla Erzurum Havaalanına doğru yola çıkan AK Parti Bingöl Eski Milletvekili Avukat Yusuf Coşkun ve meslektaşı Avukat Fahri Alimoğlu ile sürücü İbrahim Burak Bektaş, Gaban mevkiindeki buzlanma nedeniyle kontrolden çıkan aracın takla atması sonucu meydana gelen trafik kazasında yaralandılar.

Alınan bilgiye göre; merkez ve Solhan ilçesindeki bazı taziyelere katılmak üzere Bingöl'e gelen AK Parti Bingöl Eski Milletvekili Avukat Yusuf Coşkun, meslektaşı ve yakın arkadaşı Avukat Fahri Alimoğlu ile birlikte Erzurum'a, oradan da havayoluyla Ankara'ya gidecekti. Öğleden sonra İbrahim Burak Bektaş idaresindeki 21 GT 412 plakalı otomobille Erzurum'a doğru yola çıkıldı. Çat ilçesini geçen otomobil, Gaban mevkiinde yoldaki buzlanmadan dolayı kontrolden çıktı. Virajlı olduğu belirtilen bölgede kontrolü sağlanamayan araç takla attı.

Yoldan geçenlerin yardımıyla araçtan çıkartılan Bektaş, Coşkun ve Alimoğlu, kaza mahalline gelen ambulanslarla Erzurum Bölge Hastanesi'ne kaldırıldılar. Burada yapılan ilk müdahale ve tetkiklerde vücudunda incinmeler bulunan Yusuf Coşkun'un genel sağlık durumunun iyi olduğu ancak kontrol altında tutulduğu, aldığı darbe omurgalarında kırılmalar meydana gelen Fahri Alimoğlu'nun yoğun bakım ünitesine alındığı, tansiyonu düşürüldükten sonra ameliyata alındığı belirtildi. İbrahim Burak Bektaş'ın da sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Aracı kullanan İbrahim Burak Bektaş ve ön bölümde oturan Yusuf Coşkun’un emniyet kemerlerinin bağlı olmasından dolayı kazayı hafif sıyrıklarla atlattığı, kazada ağır yaralanan Fahri Alimoğlu’nun ise aracın arka bölümünde bulunduğu ve emniyet kemerinin bağlı olmadığı belirtiliyor.

BİNGÖL MEDYABu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=2860