online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Tavz.Net 4 Yaşında


Tavz.Net 4 Yaşında
Tarih: 07.01.2012 Saat: 17:41
Konu: Bingöl Haberleri


Tavz.Net 3 yılı ardında bırakarak 4. yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor. 5 Ocak 2009 yılında kurulan Tavz.Net 3. yayın yılını doldurarak 4. yılına girmenin sevincini yaşadı.

Zorlu geçen 3 yılın sonucunda takip eden, etmeyen; seven sevmeyen herkese teşekkür eden site yönetimi 4. yıl vesilesi ile takipçi ve yorumcularının katılımlarının daha da artmasını diledi.

TAVZ.NET İSTATİSTİKLERİ
Tavz.Net sitesi kuruluşunun ardından sürekli olarak büyüdüğünü ifade eden site yönetimi şu açıklamada bulundu: "Sitemiz Tavz.Net'te şuana kadar 5.000 civarı haber yayınlanmış ve 12.000 civarı yorum alınmıştır. Günlük olarak 2.000 tekil ile 3.000 tekil sayılarına ulaşan sitemiz Tavz.Net, kendi yazılımını kullanmaktadır."

TAVZ.NET NASIL DOĞDU?
Site Emekçileri imzasıyla yapılan açıklamada sitenin kuruluşu şöyle ifade edildi: "Tavz.Net sitesi, Solhan.Net sitesinde de köşe yazarlarlığı yapan ve "Bir Bilinmeyen Olarak-Tavz Aşireti" yazı dizisiyle bir çok yazı kaleme alan sitemiz yazarlarından Veysel Çeliker'in, Solhan.Net internet sitesi sahibi Murat Bayar ile ortaklaşa gayreti ile kurulmuştur. Siteniz ilk görünümünü ve yazılımını yapan kişi Murat Bayar'dır.

5 Ocak 2009 yılında Tavz.Net adı ile kurulan site kısa sürede bir çok işe imza atmış ve her kesimden insanın takdirini kazanmıştır. Tavz.Net olarak bu süreçte emeği olan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.... Nice yıllarda buluşmak dileği ile siz değerli takipçilerimize en içten dileklerimizle saygılarımızı sunuyoruz."

TAVZ.NET HAKKINDA KISA BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ
_________________________

Solhan.Net yönetimi olarak, Tavz.Net yönetimi ve çalışanlarını tebrik ederiz.
Bu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=2895