online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Artık Sıra Ülke Çapında Başarılarda


Artık Sıra Ülke Çapında Başarılarda
Tarih: 08.05.2012 Saat: 23:14
Konu: Köy Haberleri


Atletizmde başarıya doymayan Hazarşah Yeni Yerleşim İlköğretim Okulu öğrencilerimiz başarılarına kaldığı yerden devam ediyor.

Okul sporları faaliyetleri kapsamında Hazarşah Yeni Yerleşim İlköğretim Okulu 21 Nisan 2012 tarihinde Bingöl’de yapılan puanlı atletizm yarışmalarında il birincisi olmuş ve ilimizi Trabzon’daki grup yarışmalarında temsil etme hakkı kazanmıştı. Trabzon’da 01-02 Mayıs 2012 tarihlerinde yapılan puanlı atletizm grup yarışmalarında ilimizin takım halinde katıldığı tek kategori olan küçük erkekler kategorisinde ilimizi temsil eden temsilcimiz buradaki yarışmada takım olarak grup ikincisi oldu.

Yarışmalar Ankara, Bursa, İzmir, Adana, Trabzon ve Konya merkezleri olmak üzere altı il de yapıldı. Her grupta 13 ilin yarıştığı Trabzon grubunda ise: Bingöl, Trabzon, Samsun, Erzincan, Sinop, Tokat, Rize, Ordu, Ağrı, Erzurum, Giresun, Muş ve Çankırı takımları yarıştı.

Altı branşta yapılan yarışmalarda Hazarşah Yeni Yerleşim İlköğretim Okulu; 100 metre grup birinciliği, fırlatma topu grup üçüncülüğü, 1000 metre grup ikinciliği, 4x100 bayrak yarışı grup dördüncülüğü, uzun atlama grup dördüncülüğü ve yüksek atlamada grup sekizinciliğini alarak takım halinde grup ikincisi olarak İlçeye döndüler.

Ayrıca bu yarışmaya yıldız kategorisinde ferdi olarak katılan Solhan Atatürk İlköğretim Okulu öğrencisi Onur EDEN de uzun atlama branşında grup dördüncüsü oldu.
Bu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3101