online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Aslanbeyli'de Bir Genç İntihar Etti


Aslanbeyli'de Bir Genç İntihar Etti
Tarih: 08.11.2012 Saat: 23:52
Konu: Köy Haberleri


Ziyaret için gittiği baba evinde korucu olan babasının silahını alarak ortadan kaybolan ve bir gün boyunca haber alınamayan genç, çoban tarafından dağlık alanda ölü bulundu. Olayın intihar olduğu belirtiliyor.

Bingöl’de ikamet eden evli bir genç, baba evini ziyaret için gittiği Solhan İlçesi Aslanbeyli Köyü’nde (Kale İstasyon) babasının silahını alıp ortadan kayboldu. Bir boyunca kendisinden haber alınamayan genç, çoban tarafından dağlık alanda ölü bulundu.

Edinilen bilgiye göre; Bingöl’de bir giyim mağazasında çalışan ve Kültür Mahallesi’nde ikamet eden evli ve 2 çocuk babası Recep Macit (25), bayram sonrası ziyaret için Solhan İlçesi’ne bağlı Aslanbeyli Köyü’ndeki (Kale İstasyon) baba evine gitti. Önceki gün geçici köy korucusu olduğu belirtilen babası Ömer Macit’e ait kaleşnikof otomatik tüfekle ortadan kaybolan Recep Macit, bir gün sonra bir çoban tarafından dağlık alanda ölü bulundu.

Psikolojik sorunları olduğu ve bu nedenle intihar etmiş olabileceği belirtilen Recep Macit’in cenazesi, Solhan Devlet Hastanesi’ne, buradan da otopsi için Malatya Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Bingolonline.comBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3298