online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - 'Mustazaflar Hareketi' Parti Kuruyor


'Mustazaflar Hareketi' Parti Kuruyor
Tarih: 13.12.2012 Saat: 23:54
Konu: Bingöl Haberleri


Mustazaflar Hareketi`nin öncülüğünü yaptığı partinin ismi Hür Dava Partisi olarak açıklandı. Parti kurma çalışmalarının geldiği aşamayı açıklayan Mustazaflar Hareketi Kurucu Üyelerinden Sait Şahin, süreç hakkında da bilgi verdi.

Mustazaflar Hareketinin Parti kurma yolunda geldiği aşamayı anlatan Mustazaflar Hareketi Kurucu Üyelerinden Sait Şahin, parti ismi ve teşkilatlanma yapısıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Hazırlıklar Tamam Resmiyet Aralık’ta
Parti kurma aşaması ile ilgili açıklamada bulunan Şahin şu ifadeleri kullandı: “Hazırlıklarımız tamam. Aralık ayı içinde dilekçemizi verip, inşallah parti olarak hak mücadelemize devam edeceğiz. Parti ismi olarak ortaya çıkan pek çok seçenek içinde bizler kısaltması Hüda Par olan Hür Dava Partisi ismini tercih ettik. Parti ilk etapta 30 kurucu üye tarafından kurulacak. Sonra bu kurucular kurulu, kongreye kadar çalışmaları yürütmek üzere kendi içlerinden geçici yönetim kadrosunu seçecek. İl ve ilçeler düzeyinde teşkilatlanma açısından şu anda kağıt üzerinde kadrolarımızı belirliyoruz. Parti kuruluş bildirimini gerçekleştirdikten sonra hızlı bir şekilde teşkilatlanmaya gideceğiz. İlk etapta hedefimizde yerel seçimler olduğu için de parti olarak önümüzdeki yerel seçimlere girmenin şartlarını yerine getirme önceliğine ağırlık vereceğiz. Bunun için de ülkenin doğusundaki il ve ilçelerde de ülkenin batısındaki il ve ilçelerde de teşkilatlanmaya gideceğiz inşallah.”Bu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3338