online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Solhan Gençlik 1 Haftada 6 Puan Aldı


Solhan Gençlik 1 Haftada 6 Puan Aldı
Tarih: 12.02.2013 Saat: 22:38
Konu: Solhan Haberleri


3 gün arayla oynadığı iki maçta da galip gelen Solhan Gençlikspor, haftayı aldığı iki galibiyet ile 6 puan alarak kapattı.

1.Amatör Futbol Lig de mücadele eden Solhan Gençlikspor, geçtiğimiz hafta Çarşamba günü Ekinyoluspor ile kendi sahasında karşılaştı. Bingöl 1. Amatör Futbol Ligde mücadele eden Solhan Gençlikspor, 6 Şubat 2013 Çarşamba günü Solhan Gençlik Sentetik Çim Sahada Ekinyoluspor ile karşılaştı. Saat 12.00’da başlayan müsabakada fileleri üç kez havalandıran Solhan Gençlikspor’un emektar futbolcusu Şazi Özden, takımına üç puan kazandırdı. Rakip takımın iki gol ile karşılık verdiği müsabaka Solhan Gençlikspor’un 3-2 üstünlüğü ile tamamlandı.

9 Şubat 2013 Cumartesi günü bu kez Bingöl 1 Nolu Sentetik Sahada sahneye çıkan Solhan Ekibi yine gülen taraf oldu. Rakibinden iki gol gören Solhan ekibi, Şazi Özden 2, Serhat Şimşek 1, Ömer Faruk Turğut 1 ve Şiyar Mollaoğulları da penaltıdan attığı bir gol olmak üzere rakip ağları 5 kez havalandırdı. 5-2 müsabakayı galip tamamlayan Solhan ekibi, bir haftada oynadığı iki maçı da galibiyet ile sonuçlayarak hanesine 6 puan yazdırırken 15 olan puanını da 21’e yükseltti.

Solhan HaberBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3373