online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Sahte Hekimlere İtibar Etmeyin


Sahte Hekimlere İtibar Etmeyin
Tarih: 12.02.2013 Saat: 22:42
Konu: Solhan Haberleri


İlçeye gelip inanç sömürüsü yaparak vatandaşları hekim oldukları iddiası ile kandıranların olduğunu söyleyen Genç, böyle hekimlere itibar edilmemesi için halkımızın dikkatli olmasını istedi.

Vatandaşları Sahte Lokman Hekimlere itibar etmemeleri konusunda uyaran eğitimci Alper Genç, geçtiğimiz günlerde Solhan’a gelen ve adını bilmediğini söylediği bir vatandaşın hekimlik iddiası ile vatandaşları kandırdığını iddia etti.

Sözde lokman hekim’in halkın inanç sömürüsü yapıp bel-boyun fıtığını tedavi ettiği iddiası ile vatandaşlarımızı kandırarak paralarını aldığını ileri süren Genç, kendisinin de boyun fıtığından dolayı sözde hekim ile irtibata geçip tedavi olduğunu ancak hiçbir iyileşmenin gerçekleşmediğini aktardı.

Sözde hekimin söylediği gibi hiçbir iyileşmeye yönelik gelişmenin yaşanmadığını söyleyen Genç, “Birçok vatandaşımız da bu ve bunun gibi hekimlerde tedavi oldu. Ancak bir iyileşme olmadığı gibi mağduriyet yaşamaktadırlar. Bir başka sözde hekim de çocuğu olmayan vatandaşlara ilaç yapıp çocuk sahibi olacaklarını vaat edip yüksek meblağda da ücret talep etmiştir. Vatandaşlarımızın bu şekilde dolandırıcılık yapanlara itibar etmemelerini isterken yetkililerin de böyle konulardan haberdar olmaları ve duyarlı olmalarını istiyoruz. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için bir vatandaş olarak bu açıklamayı bir borç bildim.” İfadelerini kullandı.

Solhan Haber







Bu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3374