online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Solhan’ın Yıldızları Parladı


Solhan’ın Yıldızları Parladı
Tarih: 01.03.2013 Saat: 11:51
Konu: Solhan Haberleri


Hafta sonu Bingöl’de düzenlenen kros yarışmasında Yıldız kızlar ve yıldız erkekler kategorisinden Solhan’da katılan 4 takımın dördü de dereceye girdi.

 2013 Atletizm Yarışmalarına Solhan Yine Damgasını Vurdu. 2013 Okul sporları Federasyonu tarafından 24 Şubat 2013 Pazar günü Bingöl’de Yıldızlar ve Gençler Kros yarışmaları yapıldı. Solhan’dan İMKB Arakonak Orta Okulu ve Yenibaşak Yatılı Bölge Okulu’ndan Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler kategorisinden yarışmaya katılım sağlandı.

Yapılan kros yarışı sonucunda Yıldız Kızlar Kategorisinden İMKB Arakonak Orta Okulu il birincisi, Yenibaşak Yatılı Bölge Okulu il ikincisi ve Bingöl Kaleönü Orta Okulu il Üçüncüsü oldu.

Yıldız Erkekler Kategorisinde ise Bingöl Kaleönü Orta Okulu il birincisi, İMKB Arakonak Orta Okulu il ikincisi ve Yenibaşak Yatılı Bölge Okulu ise il Üçüncüsü oldu.

Solhan ilçe Milli Müdürlüğü yetkilileri, “yarışmalarda dereceye giren ve bu gururu bizlere yaşatan tüm öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ayrıca İMKB Arakonak Ortaokulunun katıldığı bütün yarışmalarda gerek maddi ve gerekse manevi desteklerini esirgemeyen Arakonak Belediye Başkanı Sayın Nazmi Çalışan’a da teşekkür ederiz.” İfadelerini kullandılar.

Bingöl birincisi olan İMKB Arakonak Yıldız Kız takımı, 20 Mart tarihinde Diyarbakır Erzurum, Kocaeli, Kütahya, Mersin – Silifke veya Samsun ilinde yapılacak yarışmalarda ilçemizi temsil edecekler.

Solhan HaberBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3382