online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - HÜDA PAR Solhan Teşkilatı Kuruldu


HÜDA PAR Solhan Teşkilatı Kuruldu
Tarih: 01.03.2013 Saat: 12:17
Konu: Solhan Haberleri


2012 yılı Aralık ayında kurulan ve Türkiye genelinde kısa süre içerisinde hızlı bir şekilde teşkilatlanan Hür Dava Partisi, Bingöl'ün Solhan ilçesindeki çalışmalarını tamamlayarak ilçe kaymakamlığına verilen dilekçe ile Solhan ilçe teşkilatını resmen kurdu.

Solhan İlçe Kaymakamlığına kurucu üyelerden oluşan bir grup gidip müracaatta bulundu. HÜDA PAR Solhan İlçe Başkanı H. Setrettin Kırım, Kaymakamlık çıkışında yaptığı kısa açıklamada,

"HÜDA PAR Solhan teşkilatı olarak Aldığımız yetki belgesiyle Solhan İlçe Kaymakamlığına başvuruda bulunduk. Başvurumuzun ardından 'Alındı Belgesi'ni aldık. Yani aldığımız bu belgeyle Hür Dava Partisi Solhan İlçe teşkilatını resmen kurmuş bulunmaktayız. Hakkın ve adaletin üstünlüğünü esas alan bir misyon üstlenmek üzere halka hizmeti, hakka hizmet olarak görüyoruz. Hakka ve Halka hizmet noktasında fedakârlıktan ve hizmetten kaçınmayacağımızı buradan halkımıza ilan ediyoruz. Cenabı Allah'tan partimizi memleketimiz ve Solhan halkı için hayırlara vesile kılmasını diliyorum. " şeklinde konuştu.

Bingöl'ün SesiBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3386