online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Solhan YİBO, Türkiye Yarı Finalinde


Solhan YİBO, Türkiye Yarı Finalinde
Tarih: 05.03.2013 Saat: 12:39
Konu: Solhan Haberleri


Şubat ayının son haftasından Tunceli'de oynanan yıldız erkekler voleybol grup birinciliği müsabakasına katılan Solhan YİBO Yıldız Erkekler Voleybol takımı, katıldığı iki müsabakayı da galip bitirerek grup birincisi oldu.

Solhan Yatılı Bölge Orta Okulu Yıldız Erkekler Voleybol takımı 25-27 Şubat 2013 tarihleri arasında Tunceli'de oynanan yıldız erkekler voleybol grup birinciliği müsabakalarına katıldı.

Tunceli’de düzenlenen yıldız erkekler voleybol grup birinciliği müsabakasına katılan Solhan YİBO, Diyarbakır ve Şırnak temsilcileri ile eşleşti. 26 Şubat 2013 günü çıktığı ilk müsabakada Diyarbakır ekibi ile karşılaşan Solhan YİBO, bu müsabakayı 3-1 tamamladı. 27 Şubat 2013 tarihinde ise Şırnak temsilcisi ile karşılaşan Solhan YİBO oynadığı bu maçı da 3-0 alarak turnuvayı grup birincisi olarak bitirip Türkiye Yarıfinallerine yükseldi. 

Solhan YİBO 2011-2012 eğitim öğretim yılında Türkiye Yarı Finallerine yükselmiş ve Türkiye Yarı finallerinde 3. olmuştu.

Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, Solhan YİBO’nun başarısına dikkat çekerek şu ifadeleri kullandılar:
“Solhan YİBO sporcu öğrencilerini ve özellikle öğrencilerin bu seviyeye gelmelerine sebep olan Beden Eğitimi Öğretmenimiz Abdullah Abrak, Müdür Yardımcımız Zülküf Zengin ve Okul Müdürümüz Abdulvahap Salcan’a teşekkür ederiz. Temsilcimiz Solhan YİBO 26-29 Mart tarihleri arasında Kütahya, Çorum, Erzincan ve Nevşehir illerinden birinde Türkiye Yarıfinal Maçlarını oynayacaklar.”

SOLHAN HABER


Bu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3389