online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Solhan'dan Kardeşlik Seferi


Solhan'dan Kardeşlik Seferi
Tarih: 08.04.2013 Saat: 13:34
Konu: Solhan Haberleri


Solhan'dan Kütahya'ya kardeşlik gezisi düzenlendi. Geziye Solhan ilçesinden 14 okul müdürü ve Solhan İlçe Milli Eğitim Şube müdürü katıldı.

Kardeşlik ve dostluk görüntülerinin gerçekleştiği gezi, Kütahya Bölgesel Uluslararası Zafer Havaalanı'nda Bingöl Solhan ekibinin çiçeklerle karşılanması ile başladı. Üç gün süren gezi boyunca kardeş okulların tanışması ve tanıtılmasının ardından, Kütahya'nın tarihi ve kültürel mekanları gezildi. 

Gezi sonunda Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen ve daire müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen programda karşılıklı memnuniyetler dile getirildi. Programda konuşan Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen; "Bu tür projeler doğu - batı kardeşliğinin pekiştirilmesi açısından çok güzel etkinlikler. Misafirlerimizin Bingöl - Solhan'dan buraya gelerek ziyarette bulunmaları bizi çok mutlu etti. Bundan sonra yine karşılıklı öğrenci velilerininde katılacağı yeni gezi programları düzenlenerek bu kardeşliğin devam etmesini diliyorum" ifadelerini kullandı.

Solhan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Zülküf Çalışkan ise; "Gezi boyunca bize gösterilen yakın ilgi ve hazırlanan bu güzel ortamdan dolayı çok mutlu olduk. Kütahya olarak bütün kardeşlerimizi de Solhan'a davet ediyor, iade-i ziyaretlerini bekliyoruz" dedi.
 
Özel Konuralp Eğitim Kurumları Müdürü Enver Kartal "Kardeş okulumuzun ziyaretleri bize büyük mutluluk verdi" dedi.

CİHANBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3400