online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Bingöl Yolunda Trafik Kazası: 5 yaralı


Bingöl Yolunda Trafik Kazası: 5 yaralı
Tarih: 08.04.2013 Saat: 14:16
Konu: Solhan Haberleri


Haftasonu bir program vesilesi için Bingöl’e gitmekte olan 4 eğitimci ve bir sağlık personelinin içinde bulunduğu aracın direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasından araçta bulunan 5 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre; 31 Mart 2013 Pazar günü bir program için Bingöl’e gitmekte olan 4 eğitimci ve bir sağlık personeli saat 12.30 sularında Bingöl Yedievler mevkiinde meydana gelen trafik kazasından yaralandılar. Meydana gelen trafik kazasından yaralanan 12 EA 069 araç sürücüsü 28 Ağustos İlköğretim Okulu Müdürü Muhittin Telci, 28 Ağustos İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Fuat Çiftçi, Şehit Kaymakam Ersin Ateş İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Yusuf Sarı, Rehabilitasyon Merkezinde görev yapan Eğitimci Osman Gönül ile Solhan Toplum Sağlığı Merkezi’nde görevli sağlık teknikeri Orhan Demir yaralandılar. Yaralılar bölgeye gelen Acil 112 Servisi Ambulansları ile Bingöl Devlet Hastanesi Acil servisine kaldırılıp tedavi altına alındılar. 

Tedavileri devam eden öğretmenlerden Fuat Çiftçi ile Yusuf Sarı’nın durumlarının iyi olduğu diğer 3 yaralının ise hayati tehlikelerini atlattıkları ancak durumlarının ciddiyetini koruduğu ve tedavilerinin devam ettiği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

SOLHAN HABERBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3406