online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Merhamet Eli Muhtaçları Sevindirdi


Merhamet Eli Muhtaçları Sevindirdi
Tarih: 22.04.2013 Saat: 00:50
Konu: Bingöl Haberleri


Yardım çalışmalarını aralıksız sürdüren Bingöl Merhamet Eli Gıda Bankası, Nisan ayında da yaptığı gıda ve giyim yardımlarıyla onlarca aileyi sevindirdi.

Bingöl`de muhtaç ve kimsesizlerin umudu olan Merhamet Eli Gıda Bankası, yardım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belirlenen çok sayıda aileye düzenli bir şekilde yardımda bulunan Merhamet Eli Gıda Bankası, Nisan ayında da onlarca aileyi sevindirdi.

Merhamet Eli Gıda Bankası Yetkililerinden İlhami Demir, "İhtiyaç sahibi fakir -fukaraya eldeki imkânlar nispetinde gıda, giyim ve nakdi yardımlarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Bize müracaatta bulunanların adreslerine gidip yerinde tespitlerde bulunuyoruz. Fakir olduğuna kanaat getirdiğimiz herkese ihtiyaçlarına göre yardımda bulunuyoruz.

Bu çerçevede içinde bulunduğumuz Nisan ayında muhtaç ailelere yaptığımız gıda yardımları yanında 50 aileye giyecek, elbise ve ayakkabı yardımında bulunduklarını" söyledi.

Muhtaç ailelere yardımları ulaştırmada kendilerine destekte bulunan tüm hayırseverlere teşekkür eden Demir, bundan sonra da hayırseverlerin maddi ve manevi desteklerini beklediklerini belirtti.

(Nihat Kanat - İLKHA)Bu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3411