online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Taş, AK Parti Teşkilatını Ziyaret Etti


Taş, AK Parti Teşkilatını Ziyaret Etti
Tarih: 21.05.2013 Saat: 23:57
Konu: Solhan Haberleri


Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Bingöl Milletvekili Prof. Dr. Eşref Taş, AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Burada partililer ve vatandaşlar ile kısa bir sohbet eden Taş, çalışmalar hakkında da kısaca bilgi verip vatandaşların sorularını yanıtladı.

Ak Parti Bingöl Milletvekili Prof. Dr. Eşref Taş’ın Solhan Ziyareti’nde AK Parti İl Başkanı Cevdet Çalbay kendisine eşlik ederken Ak Parti İlçe Başkanlığı ziyaretinde ise Solhan Belediye Başkanı Niyazi Çavuşoğlu, İl Genel Meclis üyeleri ve partililer kendisine eşlik etti.

 AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaretinde partililer ve vatandaşlar ile kısa bir sohbet eden Taş, ilçedeki yöneticilerin ilçenin sorunlarını kendilerine aktardığını ve kendilerinin de imkanlar dahilinde bu sorunlara cevap arayıp ilçeye hizmet getirdiklerini söyledi. 

Kanalizasyon ve sulama çalışmalarının programa alındığını aktaran Taş; Göksu Köyü, İnandık Köyü ile Yenibaşak Köyü ve Arakonak Beldesinde çalışmaların programa alındığını söyleyip Şimşirpınar göleti yapımının ise bu ay ihale edileceğini aktardı.

Vatandaşlar; Murat Köyü’nde yapılacak köprü sorununa çözüm bulunması gerektiğini aktarırken ilçe kuzeyinin ihmal edildiğini ve buna kesin çözüm için çaba sarf edilmesi gerektiğini aktardılar. Vatandaşların dile getirdiği sorunları not alan Taş, söz konusu sorunlar için ilgili kurumlarla irtibata geçeceğini söyledi.

SOLHAN HABERBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3419