online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Ömeran Derneği’nin Açılışı Yapıldı


Ömeran Derneği’nin Açılışı Yapıldı
Tarih: 22.05.2013 Saat: 00:06
Konu: Solhan Haberleri


Solhan’da faaliyet gösteren Ömeran Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin açılışı yapıldı. Dernek açılışına Ak Parti Bingöl Milletvekili Prof. Dr. Eşref Taş ve Ak Parti il Başkanı Cevdet Çalbay da katıldı.

Ömeran Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin açılışı yapıldı. Derneğin açılışı Ak Parti Bingöl Milletvekili Prof. Dr. Eşref Taş, Ak Parti il Başkanı Cevdet Çalbay, Solhan Belediye Başkanı Niyazi Çavuşoğlu ve AK Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu’nun kurdele kesimi ile gerçekleşti.
 
Dernek binasında dernek yönetimi ve katılımcılar ile kısa bir sohbet eden Milletvekili Taş, Sivil Toplum örgütlenmesinin önemine dikkat çekti.
Derneklerin isimden ibaret olmaması gerektiğini anımsatan Taş, Derneklerin hizmet noktasında üstüne düşeni yapması gerektiğini vurgularken kendilerine giden talepleri de karşılayacaklarını ifade edip derneğin hayırlı olmasını ve hayırlı hizmetler yürütmesini diledi.
 
Ömeran Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fırat Arı, dernek açılışına katılan; AK Parti Bingöl Milletvekili Prof. Dr. Eşref Taş’a, AK Parti il Başkanı Cevdet Çalbay’a, Solhan Belediye Başkanı Niyazi Çavuşoğlu’na, İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Yurdaer’e, AK Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu’ya, Hür Dava Partisi İlçe Başkanı Sedrettin Kırım’a, Solhan Der yönetim kuruluna, Solhan Çağrı Der yönetim kuruluna, Tavz Der yönetim kuruluna, Geçici Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Yönetim Kuruluna ve açılışa katılan tüm yetkili ve vatandaşlara teşekkür etti.

SOLHAN HABERBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3421