online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Solhanlı Kaymakam Manisa'ya Atandı


Solhanlı Kaymakam Manisa'ya Atandı
Tarih: 28.08.2013 Saat: 22:54
Konu: Solhan Haberleri


Solhanlı Kaymakam Manisa'nın Köprübaşı İlçesi'ne atandı. Belediye Başkanı Zafer Mergen, yeni atanan Kaymakamı makamında ziyaret ederek, "İlçemizde sizinle calışmaktan onur duyarız" dedi.

Kaymakam İdris Akça da, "Bana verilen bu görevi en iyisi ve en güzeliyle yapmak icin sizlerle beraber calışacağız" diye konuştu.

Bingöl-Solhan doğumlu olan İdris Akça, ilköğrenimini Öğretmen Veli Tuğa İlköğretim Okulu'nda, orta öğrenimini Solhan Lisesi'nde tamamladı. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, isletme bölümünde tamamlayarak, bir yıl Türkiye Kalkınma Bankası’nda uzman yardımcısı olarak çalıştı.

2010 yılında Mülki İdare Amirliği mesleğine Bingöl Kaymakam adayı olarak intisap eden İdris Akça, il stajını Bingöl’de, refiklik stajını Bursa-İznik’te, teftiş stajını Şanlıurfa’da tamamladı. Denizli'nin Babadağ ilçesinde vekil kaymakamlık yaptıktan sonra Manisa Köprübaşına atandı. Akça, yurt dışı stajı kapsamında Amerika'da Virginia Tech Üniversitesi'nde bir yıl boyunca yönetim ve dil eğitimi gördü. 

İHA
Bu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3431