online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Haftada 5 Gün Uçak


Haftada 5 Gün Uçak
Tarih: 28.08.2013 Saat: 23:02
Konu: Bingöl Haberleri


Haftada 3 olan İstanbul sefer sayısı yoğun talep üzerine 5 güne çıkıyor. Ankara seferleri ise 19 Eylül'de haftada 3 sefer olacak şekilde başlayacak.

Türk Hava Yolları Satış Müdürü Kuddusi Demir, basın mensupları ile bir araya gelerek, 12 Temmuz’da açılışı yapılan Bingöl Havalimanı uçuşları hakkında bilgilendirme yaptı. 
Türk Hava Yolları ile ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Kuddusi Demir, kuruluşundan bugüne kadar geçen süreç hakkında bilgiler verdi. Türk Hava Yolları’nın 2013 yılında da “Avrupa’nın En İyi Havayolu” seçildiğine dikkat çeken Demir, THY’nin Dünya’nın en çok ülkeye uçan havayolu unvanını aldığını belirtti.

İstanbul seferleri 5’e çıkıyor
Haftada 3 gün olan Bingöl-İstanbul (Atatürk Havalimanı) seferinin yüzde 95 dolulukla gerçekleştirildiğine dikkat çeken Demir, “Bingöllülerin yoğun talebini karşılamak için Ekim itibari ile bu hattımızdaki uçuşlarımızı haftada 3 seferden 5 sefere çıkarmayı planlıyoruz” dedi.

Ankara seferleri 19 Eylül’de başlıyor
Uzun süredir merakla beklenen Ankara seferleri ile ilgilide konuşan Demir, Bingöl’den direkt Ankara seferlerinin planlamasının tamamlanmak üzere olduğunu, haftada 3 sefer olarak planlanan uçuşların 19 Eylül 2013 itibari ile başlatılmasının planlandığını ifade etti.

Sabiha Gökçen’e sefer planlaması yapılıyor
İstanbul Anadolu yakasına giden yolcularında dikkate alındığını belirten Demir, Ayrıca Bingöl- İstanbul (Sabiha Gökçen) Havalimanına olan yoğun taleplerini de karşılamak için bu Bingöl-Sabiha Gökçen seferinin konulması için ise hazırlıkların sürdüğünü belirti.

44 TL’ye İstanbul’a uçun
Demir, “Kış planını yazdan yapan yolcularımız Türk Hava Yolları ile 44 TL ‘ye bilet alma fırsatı bugün başladı. Bir hafta sürecek bu kampanyayla yolcularımız internet üzerinden tek yön biletlerini 44 TL’ye alabileceklerdir. 27 Ağustos 2013 – 1 Eylül 2013 tarihlerinde bilet alan yolcularımız 1 Aralık 2013 – 31 Mart 2014 tarihleri arasında 44 TL’den uçabilecek. Detaylı bilgi thy.com’dan, 444 0 849 nolu telefondan veya satış ofislerimizden alınabilecektir” dedi. 

Demir, havalimanı şehir merkezi yolcu taşımacılığı için de THY’nin kısa bir sür sonra ihaleye çıkacağını ifade etti.  

Bingöl GazetesiBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3432