online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Yıldırım Çarpan Genç Vefat Etti


Yıldırım Çarpan Genç Vefat Etti
Tarih: 29.08.2013 Saat: 00:34
Konu: Köy Haberleri


Solhan’ın Arakonak Beldesi’nde hayvan otlatan ve bu yıl üniveristeye yerleşen genç, yıldırım çarpması sonucu hayatını kaybetti.

Bingöl Solhan İlçesi Arakonak Beldesinde İkamet eden ve bu yıl girdiği LYS sınavı sonucunda Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümüne yerleşen Cihat Ünlü (19) adındaki genç, yıldırım çarpması sonucu hayatını kaybetti.

 Edinilen Bilgiye Göre; 2011-2012 eğitim öğretim yılında Solhan Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi’nde mezun olan ve 2012-2013 eğitim öğretim yılında ise Solhan Hedef 12 dershanesi öğrencisi olup üniversiteye hazırlanan Cihat Ünlü, bugün Solhan’a gelerek kazandığı Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümüne ön kayıt yaptırıp Arakonak’a döndü. Arakonak’a döndükten sonra Kıban’da hayvan otlatmaya giden Ünlü, yıldırım çarpması sonucu hayatını kaybetti.  

Solhan Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Ünlü, burada yapılan otopsi sonrasında yıkanarak ailesine teslim edileceği ve Arakonak aile kabristanında defnedileceği öğrenildi.

 Cihat Ünlü’nün akrabaları ve öğrenci arkadaşları Solhan Devlet Hastanesi’ne akın ettiler. Yıldırım çarpması sırasında Ünlü’nün yanında bulunan kuzeninin hala şokta olduğu ve müşahedede tutulduğu belirtildi.

Gazete BingölBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3436