online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - ‘Yaptıklarım Yapacaklarımın Teminatıdır’


‘Yaptıklarım Yapacaklarımın Teminatıdır’
Tarih: 28.09.2013 Saat: 15:37
Konu: Solhan Haberleri


Saadet Partisi’nden Solhan Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığını açıklayan ve müracaatta bulunduğunu ifade eden Abdurrahim İncedursun, Solhan Belediye Meclis Üyeliğini ve Belediye Başkan Vekilliği görevlerini yürüttüğünü ifade edip yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduğunu söyledi.

Abdurrahim İncedursun, Saadet Partisi’nden Solhan Belediye Başkanlığı için Aday Adayı olduğunu açıkladı. 31 Ağustos 2013’te Bingöl’de yapılan Saadet Partisi toplantısına katıldığını ve Solhan Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için müracaatta bulunduğunu söyleyen İncedursun, geçmiş yıllarda Saadet Partisi’nin çizgisinde olan partilerde 2 dönem Solhan Belediyesi Meclis Üyeliğini yaptığını ve 4 yıl Belediye Başkan Vekilliği görevini yürüttüğünü söyledi.

Saadet Partisi’nin de daha önce görev yaptığı partilerin devamı olduğunu vurgulayan İncedursun, bu sebeple tercihini Saadet Partisi’nden yana kullandığını dile getirdi. Solhan Halkının kendisini iyi tanıdığını ve geçmiş dönemlerde yaptığı hizmetlerin yapacaklarının teminatı olduğunu söyleyen İncedursun, “Dürüst siyaseti şiar edinmiş biri olarak Solhan Belediyesi Başkanlığı için aday adayı oldum. Halkımız beni iyi tanıyor ben de bu görevi yapacağıma inanıyorum. Solhan için plan ve programlarım vardır. Çalışmalarımızı yaparken de halk ile istişare halinde olup bu çerçevede çalışmalarımı yürüteceğim. Bu göreve talip olduğum için aday adaylığı müracaatımı yaptım. Şayet aday olursam ve halkımız da vize verip başkanlığa getirirse en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum. Halkımız ve ilçemiz için hayırlı olmasını Allah’tan diliyorum” şeklinde konuştu.

Solhan HaberBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3440