online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Solhanlı Milli Eğitim Müdürüne Tebrikler


Solhanlı Milli Eğitim Müdürüne Tebrikler
Tarih: 28.09.2013 Saat: 16:08
Konu: Solhan Haberleri


İnançlı kesime yönelik yaptığı hakaretvari yayınlarla bilinen Sözcü Gazetesinde 28 Şubat dönemi gazeteciliğini aratmayan bir haber yayınlandı. Hemşehrimiz olan Milli Eğitim Müdürünün dik duruşu ise alkışlandı.

Sözcü gazetesi Balıkesir'in Ayvalık İlçesi Küçükköy Beldesi'ndeki Macit Ataklı İlköğretim ve Ortaokulu'na bir süre önce eş durumundan atanan Türkçe öğretmeni Elif Kısa'nın okula tesettür kıyafetiyle gelmesini manşetten vererek hedef gösterdi.

Eğitim Bir Sen üyelerinin geçen eğitim öğretim sezonunda başlattıkları serbest kıyafet eylemi bu sene de devam ediyor.  Eğitim Bir Sen üyesi olan ve serbest kıyafet ile derslere giren yüzbinlerce öğretmen gibi serbest kıyafet giyerek derslere giren Hocahanım'ın hedef gösterilmesi akıllara 28 Şubat günlerini özleyen özgürlük düşmanı basının içler acısı halini ortaya koyması bakımından çok önemli.

TEBRİKLER ERKAN BİLEN!

  Ayvalık ilçe Mil­li Eği­tim Mü­dü­rü Er­kan Bi­len konuya ilişkin yaptığı açılamada; "E­ği­tim Bir-Se­n'­in okul­la­ra ser­best kı­ya­fet­le git­me uy­gu­la­ma­sı var. Öğ­ret­men ar­ka­da­şı­mız ay­nı sen­di­ka­ya ka­yıt­lı. Bi­zim için kı­lık kı­ya­fet­ten çok bir öğ­ret­me­nin öğ­ren­ci­si­ne kat­ma de­ğer ola­rak ve­re­ce­ği önem­li­di­r" de­di.

Bu eylemin sorulması üzerine açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü de gerçek bir bilim adamına yakışan türden cevap vererek kılık kıyafetten ziyade üretilecek katma değerin daha önemli olduğuna dikkat çekti.

DEMOKRATİKLEŞME PAKETİ ACİLEN AÇIKLANMALI

  Kamuda serbest kıyafet uygulamasının da içerisinde bulunduğu Demokratikleşme Paketinin de bir an önce çıkmasının gerekliliği de bu olayla gün yüzüne çıkmış oldu.

Memurlarnet.bizBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3444