online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Toplu Taşımaya Toplu Tepki!


Toplu Taşımaya Toplu Tepki!
Tarih: 16.11.2013 Saat: 15:36
Konu: Solhan Haberleri


Solhan’da Şehiriçi ulaşımı sağlayan minibüslerin doluluğundan ve servis saatlerinin yetersizliğinden şikâyet eden öğrenciler, 96 imzalı dilekçeleri ile Solhan Kaymakamlığına durumu iletip gereğinin yapılmasını talep ettiler.

Öğrenciler, Solhan’da şehiriçi ulaşımı sağlayan minibüslerin aşırı doluluğuna ve servis saatlerinin yetersizliğine tepki gösterdiler.  Sabah ve akşam saatlerinde minibüslerin yetersizliği ve insanların balık istifi gibi doldurulmasına tepki gösteren öğrenciler, yetkililerin bu durumu göz ardı etmemelerini ve bu soruna kısa sürede bir çözüm bulunmasını istediler.  

96 Öğrencinin imzaladığı dilekçe ile sıkıntıyı Solhan Kaymakamlığına ileten öğrenciler, sorunun çözümü için gereğinin yapılmasını talep ettiler.

Şehir içi hat minibüslerini kullanan ortaöğretim ve dershane öğrencilerinin yanı sıra birçok vatandaşında konuya tepkili olduğunu söyleyen öğrenciler, Bu durumun tüm yetkililer tarafından bilinmesinin gerektiğini dile getirip mağduriyetlerinin giderilmesini istediler.

Solhan HaberBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3455