online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Seçim Kazanı Kaynamaya Başladı


Seçim Kazanı Kaynamaya Başladı
Tarih: 16.11.2013 Saat: 16:14
Konu: Solhan Haberleri


2014 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçim öncesi adaylık mücadelesine katılan aday adayları müracaatlarını yapmaya başladı. Ak Parti'de aday adayları belli olurken diğer partilerde takvim işliyor.

AK PARTİ Aday Adayları Belli Oldu
01.11.2013 günü sona eren müracaatlar sonucunda Solhan'da 8 kişi Ak Parti'den aday olmak üzere dilekçelerini sundular. İşte aday adayları (Alfabetik sırayla):

Abdulhakim Yıldız
Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Solhan Belediye Başkanı Aday Adaylığı müracaatında bulunduğunu açıklayan Abdulhakim Yıldız, Ak Parti’nin adaylığını uygun görmesi ve Solhanlıların da teveccüh gösterip kendisini seçmesi durumunda Solhan’a dürüst ve adaletli hizmet sunacaklarını ifade etti.

Aydın YALÇIN
Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Belediye Başkanlığı Aday Adayı olan Aydın Yalçın, yaptığı açıklamada; İlçemize Şehircilik ve Belediyecilik anlayışıyla sosyal, ekonomik ve kültürel gibi birçok alanda büyük hizmetler yapmak için yola çıktığını belirtti.

Halis GENÇ
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Solhan İlçe Başkanlığına resmi başvurusunu yapan Halis GENÇ, Belediye Başkan aday adayı olarak kendisini hazır bulduğuna ve başarılı olacağına inandığı kayderek Temennim Solhan  ve Solhan halkı kazanacaktır” dedi.

Hasan KAYA
Hasan KAYA, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Solhan Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıkladı.

Hekim Hocaoğlu
Solhan Belediye Başkanı Aday Adaylığı müracaatında bulunan Hekim Hocaoğlu, Solhan’a hizmet etmek için aday adaylığı müracaatında bulunduğunu ifade etti.

Mehmet Emin DÜŞEN
Solhan Belediye Başkan aday adaylığı için resmi başvuruda bulunan Mehmet Emin Düşen 10 yıllık Belediye Başkanlığı tecrübesi bulunduğunu hatırlatarak “Halkımız uygun görürse tekrar hizmete talibim” dedi.

Sedat GÜL
“Halk ile bir bütün olup, katılımcı belediyeciliği sağlamak ve Solhan halkına daha iyi hizmet sunmak için aday adayı olduğunu söyleyen Gül, “Hizmette Adalet Temsilde Adalet Şiarımızdır.” dedi.

Selim Değer
Siyasetin; İdeal ve çıkar olmak üzere iki sebeple yapıldığını söyleyen Selim Değer, İdeali için siyaset yaptığını ve bu sebeple Ak Parti’den Aday Adayı olduğunu söyledi.


Diğer Partilerde Durum
Saadet Partisi'nde Abdurrahim İncedursun aday adayı olurken, Hüda Par ve BDP'de aday adaylığı takvimi işlemeye devam etmektedir. Partiler arası mücadelenin özellikle, adayların açıklanmasıyla kızışacağı beklenmektedir.

Solhan.Net
Bu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3458