online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Hüda Par Gençlerinden Ziyaret


Hüda Par Gençlerinden Ziyaret
Tarih: 22.12.2013 Saat: 12:49
Konu: Solhan Haberleri


Hür Dava Partisi Solhan İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı ve Üyeleri, Tavz Kültür Sanat ve Kalkınma Derneği Gençlik Komisyonunu ziyaret ettiler.

 Hür Dava Partisi Solhan İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları, Tavz Kültür Sanat ve Kalkınma Derneği Gençlik Komisyonuna nezaket ziyaretinde bulundu.  

Tav-Der gençlik komisyon başkanı Bayram Bariç, yapılan ziyarette memnuniyetini dile getirip şunları aktardı: “2000 yılında kurulan Tavz Kültür Sanat ve Kalkınma Derneği, çeşitli çalışmalar yaptı. Dernek olarak çeşitli çalışmalar yaparken 2009 yılından buyana Bingöl Oscarları başarı ödülleri ile çeşitli alanlarda hizmet edip başarı gösterenleri ödüllendirdik. Gençlik ile ilgili sosyal aktiviteler gerçekleştirdik. Son olarak da gençlik komisyonu kurarak gençlerin daha çok aktif olmalarını sağlıyoruz. Her yıl yapılan başarı ödülleri için bu yıl da çalışmalar devam etmektedir.”   Hür Dava Partisi Solhan İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Kurtaran ise, “Hür dava gençliği olarak toplumun her kesimine ulaşmayı, fikir alışverişlerinde bulunmayı özellikle gençlik üzerinde yoğunlaşıp gençliğin daha üst seviyeye taşıyıp toplumda söz sahibi olmalarını arzu ediyoruz. Yozlaşan gençliğin tekrar kendi dini değerlerine dönmeleri için çaba sarf etmekteyiz. Rasulullah’ın kutlu mücadelesinde ilk günden itibaren yanında daima gençler oldu ve bir mübarek sözlerinde Rasulullah (as) buyurdular; “Gençlerle yardım olundum.” Şeklinde konuşarak gençlik olarak yapacaklarını paylaştı.

Solhan Haber
Bu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3459