online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Mekke’nin Fethi Coşkuyla Kutlandı


Mekke’nin Fethi Coşkuyla Kutlandı
Tarih: 09.01.2014 Saat: 22:27
Konu: Solhan Haberleri


Anadolu Gençlik Derneği (AGD), Solhan’da Mekke’nin Fethi’nin yıldönümü nedeniyle programlar düzenledi. Düzenlenen programlara vatandaşların ilgisinin yoğun olduğu görüldü.

Anadolu Gençlik Derneği Bingöl Şubesi Solhan Temsilciliği tarafından Solhan YİBO Konferans Salonunda fetih programı düzenlendi.

Program hafız Fatih Aysu hocanın Kuran-ı Kerim tilavetiyle başladı. Programa konuşmacı olarak katılan Yaşar Özer, Mekke'nin şehirlerin, Mekke'nin fethinin ise fetihlerin anası olduğunu söyledi.

Adına yılbaşı eğlencesi denilen ve neredeyse tüm dünya halklarına dayatılan çirkinliklere karşı tavır takınmanın İslam'ın bir gereği olduğunu ifade eden Özer, Milli piyango ile kitlelerin kumarla buluşturulmasını sağlayan, her türlü kötülüğe giden yolları açan, birçok gencin çeşitli bağımlılıklara yakalanmasına sebep olan, birçok insanda iffet duygusunu zedeleyen her türlü eğlence anlayışını reddettiklerini belirtti.

Programa katılan misafirlere Kuran-ı Kerim meali ve Mekke'nin Fethi kitapçığı hediye edildi. Program daha sonra sinevizyon gösterimi, ezgiler ve kapanış duasıyla sonlandırıldı.

Solhan HaberBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3470