online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Hüda Par’dan Kaymakama Ziyaret


Hüda Par’dan Kaymakama Ziyaret
Tarih: 27.01.2014 Saat: 21:58
Konu: Solhan Haberleri


Hür Dava Partisi (Hüda Par) Solhan İlçe Başkanı Sadrettin Kırım ile Belediye Başkan adayı Vahit Eser, İlçe Kaymakamı Şeref Aydın’ı ziyaret ettiler.

Hür Dava Partisi (Hüda Par) Solhan İlçe Başkanı Sadrettin Kırım, Belediye başkan adayı Vahit Eser ve beraberindeki heyet, seçim çalışmaları kapsamında ilçedeki resmi kurumları ziyaret etti.

Hüda Par heyeti, ilk olarak Hükümet Konağında Kaymakam Şeref Aydın’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında değerlendirmede bulunan Eser, halka hizmet için yola çıktıklarını belirterek şunları söyledi.”Bizler samimiyetle bu halkın hizmetine girmek için çalışıyoruz. Kimsenin düşünce ve ideolojisine bakmaksızın tüm halkımızın kapısını çalarak kendimizi ve partimizi tanıtıyoruz. Bu çalışmalarda ihlâslı olduğumuz zaman yüce Allah’ın bizlere yardım edeceğine inanıyoruz.” dedi.

Kaymakam Aydın, Hüda Par heyetini sıcak ve samimi bir şekilde karşıladı. Tüm adayların belli olmasıyla beraber adaylarla bir istişare toplantısı düzenleyeceğini düşündüğünü dile getirdi. Seçimlerin iyi geçmesini dileyen Aydın, heyete çalışmalarında başarılar diledi. 

Hüda Par heyeti, hükümet konağında bulunan diğer resmi kurumları da ziyaret etti.

Solhan HaberBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3476