online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı


Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı
Tarih: 10.03.2014 Saat: 21:38
Konu: Solhan Haberleri


İlçe Kaymakamı, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Solhan Merkez ve Arakonak Belediye Başkan adaylarıyla birlikte seçim güvenliği toplantısı düzenledi.


Mahalli İdareler Seçimlerinin huzurlu, güvenli bir ortamda gerçekleştirilmesi amacıyla yapılan toplantıya Kaymakam Şeref Aydın, İlçe jandarma Komutanı J.Yüzbaşı Mustafa Özdemir, İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Yurdaer, siyasi parti ilçe başkanları ve belediye başkan adayları katıldı.

Toplantıda konuşan Kaymakam Aydın, “30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili sürecin ilçemizde huzur ve güven içerisinde yapılması yönünde hepimiz üzerimize düşen sorumlulukları yerine getireceğiz. Vatandaşlarımızın birbirlerine karşı saygılı ve huzur içinde bir seçim geçirmesini temenni ediyorum. Şimdiden yapılacak seçimlerin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor tüm siyasi parti teşkilatlarımıza ve adaylarımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Toplantıda seçimle ilgili genel esaslar, seçim öncesi alınacak güvenlik tedbirleri, miting alanları ve güzergâhlar, seçim büroları, hoparlörle propaganda, propaganda amaçlı yayın ve malzeme dağıtma, ilan ve reklam yerleri, sandık alanı ve çevresi ile ilgili güvenlik tedbirleri değerlendirme ve görüş alışverişinde bulunuldu.

Solhan Haber







Bu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3490