online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Hüda Par'dan Siyasi Partilere Ziyaret


Hüda Par'dan Siyasi Partilere Ziyaret
Tarih: 10.03.2014 Saat: 22:04
Konu: Solhan Haberleri


Hür Dava Partisi (Hüda Par) Solhan Belediye Başkan Adayı Vahit Eser ile Beraberindekiler, Saadet Partisi, BDP ve Ak Parti ilçe teşkilatlarını ziyaret ettiler.


Hür Dava Partisi (Hüda Par) Solhan Belediye Başkan Adayı Vahit Eser ile beraberindeki heyet Solhan’da seçim çalışmaları kapsamından Saadet Partisi, BDP ve Ak Parti ilçe teşkilatlarına nezaket ziyaretinde bulundu.

Hüda Par Solhan Belediye Başkan adayı Vahit Eser ve beraberindeki heyet, ilk olarak Saadet Partisi'ni ziyaret ettiler. Saadet Partisi Solhan Belediye Başkan adayı Abdurrahim İncedursun ile partililer hazır bulundular. Yapılan görüşmeden sonra Eser ve beraberindeki heyet, Barış ve Demokrasi Partisi ilçe teşkilatına ziyaretinde bulundular. Burada BDP Solhan Belediye Başkan adayı Mehmet Şirin Yanılmaz ile partililerle yapılan görüşmenin ardından son olarak Ak Parti İlçe Teşkilatına giden Hüda Par heyeti, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Abdulhakim Yıldız, Ak Parti İlçe Bakanı Nihat Doğu ve partililer ile bir araya geldi. Karşılıklı iyi niyet temennisinde sonra partiden ayrılan Hüda Par Solhan Belediye Başkan adayı Vahit Eser yaptığı açıklamada, seçimlerin sakin ve huzurlu bir ortamda sona ermesini ve ilçemize hayırlar getirmesini diledi.  

Solhan Haber

DSCN9762

DSCN9755

DSCN9748
Bu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3494