online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Seçim Lokali, Miting Havasında Açıldı


Seçim Lokali, Miting Havasında Açıldı
Tarih: 10.03.2014 Saat: 22:45
Konu: Solhan Haberleri


Hüda Par Solhan İlçe Başkanlığı'nın merkez seçim lokalinin açılışı, Hüda Par Genel Başkan yardımcısı Sait Şahin'in katılımıyla miting havasında gerçekleşti.

Seçim Lokalinin açılışı, Hüda Par Genel Başkan Yardımcısı Sait Şahin, Hüda Par Bingöl Belediye Başkan Adayı Mehmet Şenlik’in de aralarında bulunduğu kalabalık bir topluluk tarafından gerçekleşti.

 Program, Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Daha sonra Solhan Belediye Başkan Adayı Vahit Eser ile Hüda Par Genel Başkan Yardımcısı Sait Şahin birer konuşma yaptı.

 Solhan Merkez Seçim Lokalinin önünde halka seslenen Solhan Belediye Başkan Adayı Vahit Eser;” Devlet her beş yılda bir vatandaşına yetki vermektedir. Bu seçim sonrası kazanan Solhan olsun. Bu seçim kaybedeni olmasın. Şunu dilemişiz ki bu seçim barış içerisinde geçsin kardeşlik içerisinde geçsin. Biz de isterdik ki siyaset sahnesine çıkmayalım. Siyaseti hep birileri adalet üzerine yapsın, kardeşlik üzerine yapsın. Bizler İslami STK’lar olarak hizmetlerimize devam edebilelim. Ama maalesef biz bu gerçeği göremedik. Milli görüş'ten, Refah'tan, Ak Parti'ye kadar Solhan’ımızı Türkiye’de seçim arenasında hep şampiyon ilçe yaptık. Ama Allah rızası için size söylüyorum hizmette biz şampiyon olabildik mi?  Adalette şampiyon olabildik mi?  Dürüstlükte şampiyon olabildik mi? Biz bunları göremedik, isterdik ki hizmette Solhan’ımız şampiyon olabilsin. Hepimizin malumudur rahmetli Erbakan zamanında Solhan’ımıza altın madalya takdim edildi, ilçemizi ödüllendirdiler. Ama maalesef hizmette ödüllendirilemedik. Madem hizmetlerde sıkıntı yaşandı, madem siyaseti ehline veremedik, o açıdan hep şunu düşündük taşındık keşke ilçemiz hizmette de dürüstlükte ve ahlakta da şampiyon olabilseydi." dedi.

Daha sonra söz alan Hüda Par Genel Başkan Yardımcısı Sait Şahin ise, “Biz insanı çok kıymetli yarattık, biz insanı şerefli yarattık” ayetini hatırlatarak, konuşmasına şöyle devam etti: “Bu ülkede cumhuriyet tarihi boyunca insana değer verip birinci sınıf insan muamelesi görmesi gerekirken insana zulüm ettiler. Başa geçen idareciler bu toplumun kardeşliğini bozdular bu toplumun huzuruna kast ettiler, toplumu ayrıştırdılar. Alimlerimizi astılar, camilerimizi ahıra çevirdiler, Kur-an'ı yasakladılar. Bu toplumun dini kaynaklardan uzaklaştırarak şeytanıyla baş başa bıraktılar. Bu toplumun gençlerini yozlaştırdılar. Kendi ideolojisinde olmayan herkese zulüm ettiler. Hüda Par olarak diyoruz ki, hepimiz birinci sınıf vatandaşsınız ve birinci sınıf insan muamelesi görmeniz için çalışacağız. Biz sadece devlet zulmü görmedik, Müslüman Kürt halkının içinden çıkmış Kürtlerin mazlumiyeti üzerine kurulan Marksist ideolojinin zulmünü gördük.” ifadelerine yer verdi.

 Gençlik üzerinde oynanan tuzaklara dikkat çeken  Şahin, “Hür Dava Partisinin bu toplumda idarede olduğu bir zaman olacak. Ey Müslüman halkımız keşke dememek için Hüda Par’ın yanında yer alın, gerçeği okuyun, Hüda Par’a ihtiyaç var. Bu toplumun 10- 13 yıl öncesine bakın. Avrupa’dan bir farkı kalmamış medeniyeti gelişmiş ama masumiyeti ölmüş. Hüda Par’la bu halkın maddesi de manası da gelişecek. Gençlerimiz uyuşturucu tuzağında. Uyuşuk bir gençlik üzerinde batıl ideolojilerini oturtmak istiyorlar. Hüda Par, gençleri esas alarak ve kötü yollardan kurtaracaktır. Onların dünyasını ve ahiretini kurtarmamız lazım. Toplum gemisini içindeyiz. Toplum gemimiz delik deşik edilmiştir. Ahlaksızlıkla, Rüşvetle, zulümle, adaletsizlikle, inançsızlıkla ve uyuşturucuyla gençlerimiz kadınlarımız ailemiz boğuluyor. Toplum gemisini delik deşik edenlere dur demek için geldik, o yüzden desteğinizi bekliyorum.“ dedi.

Solhan Haber


DSCN9964

DSCN9957

DSCN9930
Bu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3497