online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - - Solhan'da Bir Dizi Açılış Yapıldı


Solhan'da Bir Dizi Açılış Yapıldı
Tarih: 28.03.2014 Saat: 21:53
Konu: Solhan Haberleri


Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz bir dizi açılış için Solhan'a geldi. İlk olarak ilçede bulunan Kültür Merkezinin açılışını yaptı.

Açılışa Bakan Yılmaz'ın yanı sıra Bingöl Milletvekili  Eşref Taş,  Bingöl Valisi İbrahim Taşyapan, Ak Parti Bingöl İl Başkanı Yusuf Coşkun , İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, Solhan Belediye Başkanı Niyazi Çavuşoğlu, Ak Parti Teşkilatı ve vatandaşlar katıldı.

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Kültür Merkezi açılışında yaptığı konuşmada, “Bugün güzel bir Kültür Merkezinin açılışını hep birlik gerçekleştiriyoruz. Başta belediye başkanımız olmak üzere bu güzel esere katkısı olan herkesi tebrik ediyorum. Solhan, güzel hasletleri olan bir ilçemiz, manevi değerleri güçlü olan bir ilçemiz ve her zaman yanımızda olan ilçemizdir. Bizde elimizden gelen imkanlarımızı sonuna kadar zorlayarak Solhan'a layık olmaya çalıştık.  Solhan'a hizmet etmeye gayret ettik. Bu gün Solhan, çok şükür farklı bir hale geldi. Bingöl'den gelirken artık duble yollardan geliyoruz. Allah'ın izniyle sıcak asfaltı bu sene yatırım programına aldık.” Dedi.

Kültür Merkezinin açılışından sonra Kız Öğrenci Yurdunun açılışına geçildi. Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından yapılan Kız Öğrenci Yurdu, imam hatip öğrencilerinin “İmam Hatipliyim” şiiri ile Bakan Cevdet Yılmaz ve beraberindeki heyeti karşıladılar. Öğrenci yurdunun açılışı dualar eşliğinde yapıldı.

Son olarak Bakan ve beraberindeki heyet, çarşı merkezinde bulunan Ak Parti Seçim Lokalinin açılışını yaptı. Açılış konuşmasının Solhan Belediye Başkan adayı Abdulhakim Yıldız yaptı. Ardından Ak Parti Bingöl İl Başkanı Yusuf Coşkun söz aldı. Coşkun, “Solhan’ın çok değerli başı dik insanları, sevgili kardeşlerim, hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Seçim büromuzun açılışına hepiniz hoş geldiniz. 30 Mart seçimlerinin Solhan’a, Bingöl’e ve bütün memleketimize hayırlı olmasının diliyorum. Seçim sürecinden bugüne olduğu kadar ve bundan sonraki günlerde de aynı şekilde huzur sükûnet ve kardeşlik içerisinde geçmesini yüce Allah’tan diliyorum.  Aday olan bütün kardeşlerimize başarılar diliyorum. Onlar da bizim kardeşlerimizdir. Onlara da başarılar diliyorum.  Bugün Solhan tarihine baktığımızda sizler hep dik duruşunuzla Demokrasiye sahiplendiniz. Adalete olan inancınızla iyi bir şekilde adınızı yazdırdınız. Hakikatten hiçbir zaman ayrılmadınız. Birlik, beraberliğin, adaletin ve hizmetin partisi olan Ak Partiye büyük destekler sağladınız. Allah hepinizden razı olsun.” dedi. 

Solhan HaberBu haberin geldigi yer: Bingöl SOLHAN -
http://www.solhan.net

Bu haber icin adres:
http://www.solhan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3498